Rising

Posiadasz doświadczenia w grze na jakimś forum i chciałbyś się nimi podzielić? Jeśli dane forum posiada w tym dziale swój temat, możesz w nim wyrazić swoją opinię.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
Rising, Novrahi: Everold
 Vitav#6795

#46016 14 lut 2019, 17:46

#47365 16 maja 2019, 18:30

Na forum nie zdążyłem nawet zagrać, ale już wyrobiłem sobie opinię na samej wymianie zdań na Discordzie. Samo przeczytanie tematów dot. systemu i świata dało mi odczucie że realia nie są do końca przemyślane. Napisałem o tym na Discordzie i od razu spotkałem się z wyśmianiem, oraz atakami nie tylko graczy ale również narratorów oraz administratora. Jeżeli już na starcie mam nieprzyjemności to co będzie dalej? Osoby, które grają tam od dłuższego czasu (prawdopodobnie większość grała również na Everlordzie) są już zaaklimatyzowana. Dla ludzi, którzy nie przepadają za toksyczną, zamkniętą społecznością - odradzam.

W skrócie Rising to jak to mówią niektórzy - zamknięte kółeczko wzajemnej adoracji, które pewnie skończy jak wszystkie.

Awatar użytkownika
Moje fora
 Vitav#6795

#47370 16 maja 2019, 21:55

W odpowiedzi zostawię wojaże tego panicza z innego konta discordowego: https://imgur.com/a/lQ8c4sF
A wnioskując po tym, że zna nas z Everka, to zapewne jest tym samym trollem, który cyklicznie tam wbijał i pisał teksty pokroju "jem kupe". I tak, przyznaję, zjechaliśmy go równo. (:

Awatar użytkownika
O mnie
Nah
Moje fora
Novrahi

#47371 16 maja 2019, 22:10

@XAOX Zacznę od tego, iż rozumiem, dlaczego czujesz się pokrzywdzony, jednakże jako osoba, która to wszystko czytała i się nie odzywała, mogę śmiało powiedzieć, że niestety, ale na dzień dobry wpadłeś jak filip z konopi, mówiąc, że jesteś nowy i mamy w dupie twoje zdanie i że w sumie świat i system są niedopracowane, tonem pokazujący mało przyjemne podejście do nas jako forum. Trochę zaśmierdziało to trollem, z którymi od czasu do czasu gdzieś nam się zalęga, dlatego też zostałeś tak, a nie inaczej potraktowany, o czym także wspominaliśmy podczas rozmowy z tobą. Dodam do tego, że niektórzy poprosili Cię, byś wypunktował, co według Ciebie jest nie tak w dziale propozycje/pytania (była to adminka forum).
Na sam koniec pragnę dodać, że w samego forum Everold jest może z max 5 osób, które czynnie i codziennie gadały na tamtym discordzie, cała reszta jest z innych miejsc, a udało im się jakoś wbić w grupkę wzajemnej adoracji albo jak to woli nazwać wzajemnego masturbowania się ;)

Wiem, że aktualnie chcesz wylać swoje żale i pokazać nas w złym świetle, bo w sumie rzuciło się na Ciebie nagle stado graczy Rising ale to nie tak, że rzucamy się bez przyczyny. Dlatego miło by było, gdybyś następnym razem napisał jak rzeczywiście wyglądało to spotkanie na discordzie.

P.S pro tip na przyszłość, nie rzucaj kiepskim sarkazmem ironią na dzień dobry, to nie zawsze jest dobry pomysł, co mogłeś odczuć dzisiaj.

#47373 17 maja 2019, 0:22

@Amavith co to za manipulacja? Na Discordzie mam nick X A O X. Wyszedłem z serwera Discord Rising, ale wcześniej zrobiłem kilka zrzutów, na wszelki wypadek, chociaż nie miałem zamiaru ich wykorzystywać. Zresztą te wiadomości jeszcze są, o ile administracja ich nie usunęła. Co nie było by takie zaskakujace.

Obrazek
Obrazek
Gdyby kogoś to obchodziło to spytałby w czym mam problem, ale skończyło się kilkoma szorstkimi odpowiedziami i zignorowaniem.
Obrazek
Tego nie pojmuję, administrator nazywa kogoś "wykopkiem" czy "grupowiczem" cokolwiek to znaczy.
Obrazek
Minęło trochę czasu i pojawił się ktoś kto podzielił moją opinię, reakcja zupełnie inna.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
 Vitav#6795

#47374 17 maja 2019, 7:14

Taka manipulacja, że jak głębiej pogrzebie to znajdę twoje wybryki z jeszcze wcześniejszych kont. :D Ale to musiałoby mi się chcieć, a na takich jak ty nie będę marnować czasu. Konto XAOX jest zupełnie nowe, zarówno na discordzie, jak i Edenie. Słowo, które masz w nicku nieodłącznie kojarzone jest z kulturą czanową, więc nie zgrywają głupiego. No ale: WIĘCEJ DYMU

#47375 17 maja 2019, 10:24

@@Amavith:

Moich wcześniejszych kont? Wydaję mi się, że masz jakiś problem, widząc wszędzie trolli i tą „kulturę czanową” (cokolwiek to znaczy). Wpadłeś w jakąś paranoję. O godzinie siódmej rano wypisujesz jakieś wyimaginowane historie, bo ktoś ma nick, który TOBIE się z czymś kojarzy. Może zrób sobie przerwę od PBFów, bo wygląda na to, że ci szkodzą.

Konta są nowe, ponieważ nie grałem na PBFach od ponad roku. To moje pierwsze konto na Eden. Nazwy konta na Discordzie nawet nie pamiętam, a adres e-mail pewnie już nie istnieje, dlatego założyłem nowe. Domyślam się, że każda świeża osoba, musi przechodzić przez „chrzest” udowadniania, że nie jest trollem. Zresztą nie trzeba pisać już więcej. Każdy widzi jak to wygląda.

Nie lubię kontynuować takich jałowych dyskusji, ale nie chcę też zostawiać za sobą jakiś pokrętnych komentarzy na mój temat.

Awatar użytkownika
Moje fora
 Vitav#6795

#47376 17 maja 2019, 10:51

No tak akurat siedząc na porannym klopie postanowiłem ci odpisać, bo w innym wypadku byłoby mi szkoda czasu. Nowe konta wszędzie, słabe tłumaczenie. Jak cię zapytaliśmy co dokładnie byś zmienił, to nagle przestałeś pisać, a wróciłeś dopiero z kolejnym tekstem, którym chciałeś chyba wywołać jakiś skutek. Każdy widzi jak to wygląda. Zapraszamy czule wszystkich! Jasne, mamy nawet to mityczne kółko - ale nie masturbacyjne, a RPGowe. Jeśli ktoś ma ochotę na sesje RPG online, a ma problemy ze znalezieniem ekipy, to jego też z miłą chęcią przywitamy w naszym gronie. Aha, a wiadomości nie skasowaliśmy, jak ktoś chce to może się na własne oczy przekonać. A XAOXowi - chcąc nie chcąc - muszę podziękować za reklamę. Kocham cię, misiu.

Awatar użytkownika
O mnie
Nah
Moje fora
Novrahi

#47377 17 maja 2019, 11:19

Chcialam jedynie przeprosic za brak polskich znakow, nie mam ich tutaj.

Na wstepie @XAOX chcialam podziekowac, iz sam pokazales jak nas przywitales, szkoda jednak ze nadal nie zoruzmiesz o co nam chodzi i nadal nie lapiesz dlaczego zostales tak a nie inaczej potraktowany. Jak takze zauwazyles, administracja forum Rising nie usuwa takich rzeczy, owszem usuwaja historie, raz na jakis czas, ale to chyba kazdy robi.
A teraz odniosze sie do tego co pokazales, a pokazales jedynie wygodne tobie fragmenty wypowiedzi uzytkownikow jak i administracji, ale jakos mnie to nie dziwi.
Kolega o ktorym mowisz, ze podzielal twoja opinie powedzial to w sposob inny niz ty, co pewne da sie zauwazyc dla kogos kto potrafi. Co mam na mysli? A to, ze wlasnie powiedzial to nautralnie i dlatego tez kazdy inni inaczej go traktowal.
Wroce jeszcze do pierwszego screenu, Alex jak widac odniosl sie do twojen wypowiedzi nic wiecej, co mial racje poniewaz nic nie wniosles tym. Pomijajac, ze w sumie na starcie uwazasz siebie za malo waznego na naszym forum i w sumie cos ci sie nie podoba ale powiesz to tak ogolnie, ze w sumie rownie dobrze mozesz powiedziec, ze cale forum jest be.
Z tego co tam czytalam wczesniej, ktos bodajze zasugerowal bys podal konkrety, co Ci sie nie podoba i dlaczego. Czyli podparl swoja wypowiedz jakimis przykladami, jednakze tego nie zrobiles i sobie poszedles albo milczales. Napisze jeszcze drugi raz, ze administratorka forum prosila Cie jak i innych, by pisali swoje sugestie i propozycje na innym kanale. Zapewne jakbys przejrzal takze discord to bys znalazl ten kanal i od razu tam napisal to by inaczej sie to potoczylo. Nie po to mamy kanaly jak propozycje, pytania i tematyczne oraz ogolne, by wszystko pisac na ogolnym. A domyslac sie, ze dalbys rade spojrzec na strukture discorda i to wykorzystac jezeli by Ci sie chcialo, domyslam sie, ze dalbys rade skoro dales rade znalezc niedopracowanie swiata na forum.

Awatar użytkownika
O mnie
23-letnia studentka charakteryzacji. Zapalony RPGowiec z ponad 11 letnim stażem w temacie, twórca larpowy na największych konwentach w Polsce, wychowawczyni na obozach fabularnych dla młodzieży.
Moje fora
*beep*
obecna
 Kira#6571
 43673436

#47529 26 maja 2019, 23:26

Ku wiadomości wszystkich użytkowników Edenu chciałabym napisać, że użytkownik Xaox jest zwykłym trollem. Osoba kryjąca się za tym kontem korzystała z maili tymczasowych, na które zarejestrowała, również drugie konto, z którego wypowiadała się w temacie z zapowiedzią Jelonek. W związku z tym, że na Edenie posiadanie multikont jest zabronione na konta Xaos oraz Natural Born Killer zostały nałożone blokady.
Jednocześnie ostrzegam, że nie będziemy tolerować zakładania fejk kont w celu szargania opinii na temat forów reklamujących się na Edenie.

ODPOWIEDZ ]