San Jose

Posiadasz doświadczenia w grze na jakimś forum i chciałbyś się nimi podzielić? Jeśli dane forum posiada w tym dziale swój temat, możesz w nim wyrazić swoją opinię.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
EKIPA: ChybaTy, Okamgnienie, Grosia
Moje fora

#39774 05 kwie 2018, 2:33

Obrazek
San Jose
od 01.04.2018
Obrazek
Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2018, 20:19 przez san jose, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika

#39963 15 kwie 2018, 9:57

Mogłabym wychwalać godzinami jaki super układ forum, jakie to wszystko poukładane, jaka fajna Administracja, jacy fajni gracze, jaka fajna atmosferka, no i w końcu jaki to doskonały wybór, że padło na JCINK.NET, a nie na WXV, które już mi się przejadło i było takie... proste. DISCORD jest strzałem w dziesiątkę, no i Wasze forum tak inspiruje, że od kilku lat stworzyłam najlepszą postać i po ok. dwóch tygodniach bycia na forum nie mam dosyć tworzenia w tej postaci czegoś nowego!!!
NAJLEPSZE FORUM EVER! EVENT U EDKA JEST NAJLEPSZY NA ŚWIECIE! :aaaaa:

Awatar użytkownika
O mnie
taki mały, kochany bąbelek, z gejowymi wątkami gdzie się da
Moje fora
trzech panów na Jelonkach

aluś#6743

#39965 15 kwie 2018, 10:33

To ja się na razie tylko wypowiem o evencie u Edka, bo poza tym wszystko w sumie powiedziała Tusia :D Evencik pierwsza gra, mam wrażenie, że Miszcz Gry jest zajebiście ogarnięty i jeszcze nigdy nie widziałam - albo widziałam bardzo dawno temu - żeby ktoś tak sprawnie przeprowadzał event, zaczynający się od niemalże 30 osób :o także szacunek i muszę zostać VIPem, bo jeśli każdy event będzie tak wyglądał, to zobaczycie mnie na każdym ;D :aaaaa:

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose
 bajoro#5810

#39977 15 kwie 2018, 15:44

Jezu, co chcecie, że aż tak słodzicie? :what:
Hehe, kochamy was też <3

Awatar użytkownika
O mnie
Uzależniona od liter ^.^

Okamgnienie#0081

#39989 16 kwie 2018, 0:38

Nie byłam przekonana do San Jose obawiając się, że brak hide'ów wypali mi oczy (niestety lubię czytać wątki innych, nie tylko swoje ;) ). Moje ślepka mają się dobrze od otwarcia, więc mogę napisać co nieco, licząc i trzymając kciuki, żeby San Jose nie podzieliło losów otwieranych w tym roku forów.

Zacznę od oceny władz, bo w końcu one zmontowały to miejsce do grania. Dziewczyny są naprawdę bardzo pomocne i otwarte na użytkowników! Kiedy na początku czcionki były ciut za małe - podziałały, żeby były większe! Kiedy żółty kolor grupy "Pina Colada" po kilkugodzinnym gapieniu się na niego trochę męczył oczka - uspokoiły go i ozłociły. ;) Karty postaci akceptowane są na bieżąco, wątki (jak się postraszy PAJONKIEM ;) również są sprawnie ogarniane. Do tego adminki SĄ! Widać je! Służą pomocą! Działają! A jakieś spory, czy inne kwestie wyjaśniają bez zbędnych gównoburz, a przynajmniej ja takowych nie odnotowałam.

Kilka rzeczy, które są MEGA na San Jose.
- oznaczanie w wątkach - ktoś napisze dla ciebie posta, wspomni o tobie - widzisz to!
- gazetka i ploteczki - masz wrażenie, że nie jesteś anonimowym graczem, bo ktoś przyuważył jak twoja postać poślizgnęła się na skórce od banana w wątku ;)
- ZADANIA OD MG, które dostaje się po zaakceptowaniu karty postaci!!! - świetna szansa na rozgrywkę i poznanie nowych ludzi!
- OSTATNI EVENT - 50-tka Edka! - @Tusia i @Bąbelek napisały to, pod czym się podpisuję. Ekstra zabawa, mnóstwo emocji i szansa na integrację!
- wbijanie do wątków innym graczom! - aaaależ to jest super opcja! :) Korzystam i cieszę się, jak ktoś mi się wryje :P

I mój całkowicie SUBIEKTYWNY minus - malutki, ale jednak jest i dotyczy dosłownie garstki osób - przeginanie jeśli chodzi o wulgaryzmy, co niestety widać przede wszystkim na discordzie. To zniechęca do udzielania się na nim, no ale przecież nikt nikomu nie każe rozmawiać z innymi. :)

I podsumowując: dziękuję za miejsce do pisania! Widać, że włożyłyście w San Jose naprawdę dużo serduszka i mam nadzieję, że mimo otwierających się nowych miejsc na pbf-owej mapce, zostanie tu spora grupa ludzi, którzy będą mieć frajdę z pisania w takim miejscu, a Wy, adminki, skopiecie nam tyłki swoimi pomysłami ;)

Awatar użytkownika
O mnie
Skończyłam zawodówkę na kierunku zmywak
Moje fora
Jestem adminka na Zmywaku

#40410 07 maja 2018, 22:51

ja myślę, że każdy się na SJ odnajdzie, nawet osoba, która ukończyła zawodówkę na kierunku zmywak :) Ja siedzę tam od dłuższego czasu i mam mnóstwo osób, z którymi mogę popisać w szkole tysiąca zawodów, poza tym jest dużo wątków do stalkowania, nawet erotycznych!
cierpimy tylko na niedobór członków rodziny Yoshida!

Awatar użytkownika
O mnie
jestem nudna, nie mam życia, piszę licencjat, tracę wenę na posty i 17 czerwca wyjeżdżam za ocean na 4 miesiące
Moje fora
nowy jork, the gifted; czekam na dom nocy; marzy mi się gone albo pod kopułą (pomogę!)
pojawiam się i znikam

Gomez #3358
 630774

#40411 07 maja 2018, 22:54

forum jest super i zapraszamy wszystkich ludzi na forum!!! jest dużo gwiazd więc można pisać z gwiazdami, ale też dużo nie-gwiazd, co też z nimi można pisać
polecam dużo ludzi a tak naprawdę to wszystkich, bo są fajni i nawet szybko odpisują jak się na nich nakrzyczy

przesyłam miłość i buziaczki :aaaaa:

Awatar użytkownika
O mnie
Bździągwa
Moje fora
Nowy Jork
 Banshee #2857

#41946 02 lip 2018, 16:19

Jak to możliwe, że jeszcze tu nie napisałam? Straszne niedopatrzenie, bo San Jose zdecydowanie zasługuje na moją ocenę, jako że jest to forum, na którym udaje mi się przebywać już trzeci miesiąc...
co nie było dla mnie osiągalne od jakiegoś roku przynajmniej.
San Jose polecam całym serduszkiem ze względu na specyficzny klimat, ruchliwą akcję i grę z przymrużeniem oka (nie bez powodu forum zostało otwarte 1 kwietnia!)

Zacznę może od hostingu, jako że jest to jedna z wielu rzeczy, które San Jose wyróżnia. Dla mnie - strzał w dziesiątkę, mimo że nowość i obcość może odstraszać. Straszliwie się do niego przyzwyczaiłam i nie mogłabym już teraz żyć bez tagów, subkont i zupełnie inaczej wyglądającego podglądu profilu, na który mogłabym się gapić i gapić. Oczywiście hosting ma swoje minusy - trochę gorzej działają PW (bardzo szybko zapycha się skrzynka) i w tej chwili nie ma wersji mobilnej, ze względu na to, że nie działała prawidłowo. Mam nadzieję, że niedługo to się zmieni!

Jeśli chodzi o fabułę, to toczy się wartko i pełno w niej akcji. Jest to jedno z niewielu forów, na których miałam przyjemność grać, gdzie MG rzeczywiście DZIAŁA i potrafi wywrócić sesję do góry nogami w zupełnie nieprzewidywalny sposób. Oprócz ataków na fabuły graczy, można uczestniczyć w eventach i mini-eventach, które są równie nieprzewidywalne. Głupia licytacja kontenerów jak z "Łowców okazji" zakończyła się znalezieniem trupa, na balu-maskaradzie zabawę popsuły dziwne narkotyki i śmierć najstarszego Fantozziego na skutek szokujących nowin, a w najnowszym evencie konkurs zakupowy zmienił się w napad z zakładnikami. Warto brać udział, choć wiąże się to czasem z koniecznością wstrzymania innych sesji fabularnych, a tutaj też jest co robić, bo nie tylko MG i eventy nadają tempo fabule. Jedyna uwaga jest więc taka, że czasem zbyt długo się przeciągają, przez co nowe sesje fabularne stają się straszliwie kuszące...
Gracze bardzo chętnie bawią się też sami, wdając się w różnego rodzaju dramaty, porwania, próby samobójcze, łamanie prawa, romanse, podbramkowe sytuacje czy bójki - od koloru do wyboru. Ani przez chwilę się nie nudziłam.
No i odznaki. Jestem kolekcjonerką. Uwielbiam odznaki, zwłaszcza, że można je zdobyć na naprawdę nieprzewidywalne sposoby. Oprócz takich możliwości, jak odznaki za pobicie kogoś, czy złamanie prawa, są też np. odznaki za udzielanie się na tinderze, dzieci, bycie adoptowanym, wzbogacenie się... Hej, to ostatnie zrealizowałam przez sprzedanie ciał na organy! Natomiast odznakę za tindera zgarnęłam, kiedy umawiałam się właśnie przez to narzędzie na odbiór tej nielegalnej gotówki :)

A teraz pora na jedną z najważniejszych, według mnie, rzeczy na forach - atmosferę i społeczność. Parę zgrzytów było, choć nawet bracia Nero przyszli i zostali przyjęci na tyle ciepło, że postanowili być grzeczni (fajnie się z nimi gadało na głosowym!). Osobiście jakiś większych dramatów i konfliktów nie zauważyłam, poza pojedynczymi sytuacjami. Trudno mi więc ocenić reakcję administracji - czy jest szybka i wystarczająco zdecydowana. Z tego co ja wiem - reakcje były, ewentualne konsekwencje też zostały wyciągnięte, jeśli ktoś w kłótni poszedł za daleko. Natomiast nie ma tego dużo, wszyscy raczej są zgodni, wolą żartować niż dramować, nie słyszałam nawet o kłótni o wizerunek (chociaż na 100% jakieś były, bo to norma jest)! Część osób po tych trzech miesiącach już się dosyć dobrze zna, czuje swobodnie w swoim towarzystwie, więc niektórych może to przerażać, natomiast nowe osoby bardzo często są witane, wciągane do rozmowy, pytane, czy nie chcą zrobić postaci z poszukiwań... Wydaje mi się, że to otwarta społeczność, choć należy liczyć się czasem ze specyficznym humorem i przekleństwami (sama też przeklinam!).
Zwracamy się do siebie raczej po nickach, więc sytuacje, kiedy nie wiadomo, kto do kogo w ogóle mówi są raczej sporadyczne. To jest mocno na +.
Jedno ALE - dołączając do San Jose, jeśli chce się wejść w towarzystwo, należy liczyć się raczej z tym, że większość rozmów odbywa się na discordzie, który przyjął się dużo bardziej niż forumowy czat - zakładanie konta tam jest jednak proste, szybkie i bezbolesne, wydaje mi się to więc małą przeszkodą. Nie jest też tak, że na czacie panuje głucha cisza i gdy ktoś zada pytanie, to nikt nie odpowie.

Z administracją mam raczej dobry kontakt, ale nie jestem wymagającym userem. Co chwilę tylko pytam o kolejny dziwny pomysł na zrealizowanie którejś z odznak, albo o coś na evencie i zwykle bardzo szybko dostaję odpowiedź. Nie zauważyłam żeby ktoś długo czekał na akceptację KP czy rozwianie wątpliwości, więc mogę stwierdzić jedynie, że od strony technicznej działa to sprawnie.

Ogółem mocno polecam i zapraszam!
Trish

#43801 06 wrz 2018, 18:14

Banshee najbardziej najeżdżała na forum, a teraz jest tam adminką. Żałosne jak ostatnia akcja Goldblooded.

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#43810 06 wrz 2018, 20:14

A ja powiem tylko tyle, na SJ jestem od samego początku, kiedy po serii notorycznych upadków forów moje nadzieje na pozostanie na jakimś forum spadały do zera pojawiło się właśnie San Jose.
Na początku byłam dość sceptycznie nastawiona i nie do końca pewna, czy to jest na pewno to. Czy tym razem dopisze mi szczęście i będę mogła rozwinąć swoje dopiero co raczkujące w pisaniu skrzydła właśnie tam. Czy moje wizje, pomysły na postać, ubarwianie jej życia i podrzucanie kłód pod nogi będę mogła wcielić w życie? Po tej sporej dawce przemyśleń za namową blackout_ postanowiłam dać szansę San Jose. I stało się o to i jestem tutaj już 5 miesiąc. Nie mogę powiedzieć, że zawsze było pięknie i kolorowo, działo się wiele, ale szczęśliwie nie zaważyło to na istnieniu forum. Sama ze swoją jedną, a później drugą postacią miałam trochę zawirowań, wiele lepszych i gorszych momentów, w ostatnim czasie były chwile, kiedy rozważałam zakończenie mojej zabawy z San Jose, ale zostałam. Dlaczego? Bo pomimo tego jak czasem do niego podchodzę, forum ma w sobie coś co sprawia, że chce się tam wejść, sprawdzić jaką rozgrywkę przygotował dla Ciebie Twój fabularny przeciwnik, rozważyć pomysł na nową grę, a może stworzyć kolejną, inną postać, która będzie mieszać w życiu mieszkańców San Jose.

Zatem wszystkich tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali, czy zajrzeć do San Jose serdecznie zapraszam i polecam. Na pewno nie będziecie się nudzić :alko:

PS. Oczywiście nie mogłabym zapomnieć o administracji. Widać, ze naprawdę się starają, cały czas dbają o swoich graczy fundując nam co chwile to nowe projekty eventowe, czy zmieniając szatę graficzną forum co było strzałem w dziesiątkę - chociaż początkowo nie byłam do niego przekonana tak teraz bardzo mi się podoba. :<3:

ODPOWIEDZ ]