Raashtram

Posiadasz doświadczenia w grze na jakimś forum i chciałbyś się nimi podzielić? Jeśli dane forum posiada w tym dziale swój temat, możesz w nim wyrazić swoją opinię.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
Raashtram (Administratorzy Aliel i Shinera)

#45958 10 lut 2019, 17:03

Rashtram - Dark Fantasy - Inny Świat
magia, walka, miłość, przygody, tworzenie

*Reklama na Edenie*

Forum: http://raashtram.forumpolish.com/forum

Discord: https://discord.gg/VfpakXx

Awatar użytkownika

#46057 18 lut 2019, 11:23

Rozbudowane i aktywne forum, z ogromnym contentem, ciekawą społecznością, która bardzo chętnie i aktywnie angażuje się w przeróżne inicjatywy. Polecam wszelakim fanom fantasy, każdy znajdzie tu z pewnością kącik dla siebie.

Awatar użytkownika
Moje fora

#46091 21 lut 2019, 20:50

Ocena po paru dniach siedzenia na forum:
Połączenie fantasy i lekkiego SL, wzorowane na wielu tematach jednocześnie.
Łatwo się odnaleźć. Duży plus za swobodne pisanie, kiedy kto może, bez naciskania.
A przede wszystkim bardzo miła atmosfera, zabawni gracze i pomocni admini.
Istnieje również możliwość przechodzenia misji bez udziału MG, co rzadko można spotkać.
Większych minusów jako tako nie widać.
Polecam każdemu, kto lubi fantasy i ma ochotę na coś nowego ^^

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem tą dziwną ciocią przed którą ostrzegała cię rodzina
Moje fora
Magic Lullaby, Raashtram

bezimienna#5963

#46130 24 lut 2019, 14:50

Forum bez wiecznego bólu poślada. Forum na którym możesz grać czym chcesz i jak chcesz, póki używasz mózgu. Forum na którym możesz rozgrywać zarówno pełne patosu sesje z postami na pięć stron a4, jak i krótkie śmieszki. W dodatku adminka siedzi na forum praktycznie codziennie, rozwija je i tworzy nowe rzeczy. Może nie jest to najpiękniejsze miejsce w sieci i dużo rzeczy wygląda na zrobione w biegu, ale jest to jednocześnie obecnie jeden z przyjemniejszych pbfów. Mnogość ras, miejsc do odwiedzenia, rzeczy do stworzenia. I ludzie otwarci na to, aby budować z nimi świat dobrze się przy tym bawiąc.

Awatar użytkownika
Moje fora
RAASHTRAM - gram i MGuje,
KENMARE - gram
+ buduję własne postapo ;')
I czekam na wilczki
 Skov#4512

#46368 17 mar 2019, 17:51

*wykopana przed szereg prędko poprawia bluzę by się godnie prezentować*

Wcześniej nie zdarzyło mi się oceniać jakiekolwiek forum, ale z żadnym innym nie czułam się tak związana po tak krótkim czasie.
Pierwsze, co mnie uderzyło kiedy tylko weszłam na discorda to naprawdę przemili ludzie, którzy bez problemu odpowiadali na wszelkie moje pytania i pomimo ich niesamowitej ilości, ani razu nie dali mi do zrozumienia, że przesadzam (choć chyba tak było). Cierpliwa administracja, pomocni współgracze. I naprawdę rozbudowany świat, nad którym wciąż trwają prace, więc z dnia na dzień uniwersum staje się coraz lepsze. Piękne karty ekwipunku, zawodów itd. po prostu pokazują ogrom pracy, jaki jest wkładany w forum!
Sama mechanika - rany. Ci z forum już wiedzą, co ja tu bym chętnie napisała. Reputacja: genialne. Umiejętności, kodeksy - trzeba uważać co się bierze i jak się je uzupełnia, bo MG chętnie z tego korzystają.
Jest to pierwsze forum z kostkami (które swoją drogą mnie nienawidzą), na którym gram i od razu zaczęłam pluć sobie brodę, że nigdy nie zrobiłam tego wcześniej. Gracz nie musi być na okrągło prowadzony na fabule za rączkę, świetnie można prowadzić sobie misje samemu tylko przy pomocy wcześniej wspomnianych kostek. Nawet nie zauważyłam, jak po nieco ponad miesiącu gry (a czasem zdarza mi się znikać na parę dni) nabiłam ponad 200 postów. Dawno nie miałam tylu na żadnym forum. Nawet po dłuższym czasie gry. I ciągle mi mało.
Cudowne jest to, że nikt nikogo nie pośpiesza z postami. Nikt nikogo nie naciska, że musi pisać referaty, ba. Konkretne wiadomości są tu na porządku dziennym i osobiście na początku trochę krzywo na to spojrzałam, bo jednak nauczyłam się lać wodę, ale i w tym przypadku przekonałam się, że taka opcja jest znacznie lepsza. Fabuła prężnie brnie do przodu i zamiast kilometrowych postów o przemyśleniach postaci, jest akcja, akcja i jeszcze raz akcja.
Bardzo mocno polecam forum i zachęcam do dania Raashtram szansy. Ja się nie zawiodłam, wy też nie powinniście <3

ODPOWIEDZ ]