Leśne Licha

Posiadasz doświadczenia w grze na jakimś forum i chciałbyś się nimi podzielić? Jeśli dane forum posiada w tym dziale swój temat, możesz w nim wyrazić swoją opinię.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
LL - Buduje się!

#45550 01 sty 2019, 16:50

Otwieramy temat gotowi na wszystko!
Link do forum:http://lesne-licha.forumpolish.com/

Awatar użytkownika
Moje fora
Magiczna Kołysanka
 Kim#7678
 42427982

#45586 05 sty 2019, 23:27

Obrazek
Leśne Licha. Gościniec. Jak zwał tak zwał. Jestem na forum od kilku dni, mam jedną postać i już jeden wątek z Narratorem. Fabuła jest ciekawa i zdecydowanie taka, której jeszcze nigdzie nie widziałam. Przynajmniej nie trafiłam. Bardzo mi się podoba to miejsce, jest pozytywne i administracja chce współdziałać z użytkownikami, są bardzo pomocni jeśli ktoś czegoś nie rozumie, a w końcu tak się nie raz zdarza w autorskich tematach. Mają stworzoną mapę, co też ułatwia wyobrażenie sobie tego miejsca. Wygląd forum jest uroczy i klimatyczny.
Jeśli chodzi o rozgrywki to dostaje się tego, czego się chce. Ja lubię w wątkach ryzyko śmierci, więc takowe mogę dostać jeśli tego poproszę. Moim zdaniem nie ma tu i chyba nie będzie nieporozumień, bo o wszystko można zapytać, a administracja się zawsze odezwie jeśli coś się dzieje nie tak.
Na forum jest domowy klimat, ludzie pozytywni i mili, a przede wszystkim pomocni.
Dla niektórych minusem może być to, że większość osób spędza czas na discordzie, ale nie ma jakiegoś problemu by się przenieść na chatbox. Tam też ludzie wchodzą, zwłaszcza, gdy loguje się ktoś nowy, aby zaprosić, przywitać i wypytać jeśli jest jakiś problem.

Moja ocena 10/10.

Awatar użytkownika

#45593 06 sty 2019, 17:45

W prawdzie nic jeszcze tam nie piszę, ale obserwuję, patrzę i widzę.
Widzę świetną historię i tło pod fabuły. Miły dla wyobraźni świat, dobrze opisaną mechanikę. Można popuścić wodzę fantazji i oddać się na prawdę magicznej krainie.
Grafika miła dla oka, ALE! Bardzo bolą mnie białe ramki. Moim zdaniem dodają niepotrzebnie wrażenie, jakby forum nie było skończone pod względem wizualnym i zwyczajnie przeszkadzają.
8,5/10

ODPOWIEDZ ]