Rosemoor High School

Posiadasz doświadczenia w grze na jakimś forum i chciałbyś się nimi podzielić? Jeśli dane forum posiada w tym dziale swój temat, możesz w nim wyrazić swoją opinię.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#44630 04 lis 2018, 16:59

<style>.dol{width: 400px;text-align: right;font-family: 'roboto', sans-serif; font-weight: 900; text-transform: uppercase;font-size: 30px; letter-spacing: -1px; line-height: 100%; color: #C6EAE6;text-shadow: -1px -1px 0 #fff, 1px -1px 0 #fff, -1px 1px 0 #fff, 1px 1px 0 #fff;}.dolna-belka{width:410px;padding:15px;background-color:#fafafa;overflow:hidden}.dol b{display:block;font-size:11px;text-transform:lowercase;letter-spacing:6px;color:#dfdfdf;border-bottom:1px solid #eee;width:300px;float:right;font-weight:400;line-height:1.2;margin-top:6px;padding-bottom:3px}.zapowiedz{width:350px;padding:10px;background-color:#fafafa;border-right:90px solid #C6EAE6;}.tresc{width:430px;padding:15px;background-color:#fcfcfc;border-top:2px solid #f7f7f7;}.tresc img{width:196px;padding:2px;border:3px solid white;box-shadow:0px 0px 2px #f0f0f0;margin:0px 3px}.blok{background-image:url("https://png.pngtree.com/thumb_back/fw80 ... b43575.png");width:460px;padding:10px;outline:2px solid white;outline-offset:3px}.tekst{width:363px;padding:20px 30px;background-color:#fff;box-shadow:0px 0px 1px #f0f0f0;margin-top:7px;font-family:arial,serif;font-size:12px;line-height:1.45;text-align:justify;color:#555}.tekst p::first-letter{color:#7ECDC1;font-family: 'Indie Flower', cursive;text-transform:uppercase;font-size:30px;float:left;padding:0px 10px;margin:0;display:block;margin-bottom:-10px}.tekst i, .tekst b{color:#7ECDC1}.tekst p{margin:5px}.dolna{height:18px;border-bottom:1.5px solid #eee;margin:10px 40px;width:300px}.dolna i{background-color:#fcfcfc;padding:0px 20px;color:#C6EAE6;font-size:22px;margin-top:6px}</style>
<center><div class="blok"><div class="zapowiedz"><div class="dolna-belka"><div class="dol">rosemoor high school<br><b>the truth will set you free</b></div></div></div><div class="tresc">ObrazekObrazek<div class="tekst">
<p>
<b>SERDECZNIE ZAPRASZAMY!</b>
FORUMREKLAMA
</p>
</div></div></div></center>

Awatar użytkownika
Moje fora
rosemoor

#45219 29 lis 2018, 19:09

Pierwszy sl na którym nie czuje się wyobcowana.
Naprawdę szybko znalazłam ludzi do pisania wspólnych wątków, z relacjami również nie było problemu, bo nie musiałam wymyślać wszystkiego sama. Co prawda w fabułę nie wkręciłam się bardzo, bo moje postaci patrzą na to z boku, ale myślę, że każdy człowiek, który chce się zaangażować nie będzie miała z tym problemu.
Osoby, które tam grają i gadają na discodzie/czatboxie są naprawdę przesympatyczne i mega zabawne - tak samo jak administracja, którą po części miałam okazję spotkać (bo są oni aktywni na disco i bardzo socjalizują z ludźmi)
Wygląd jest naprawdę spoko, nie przeszkadza w eksploracji i pisaniu postów, ładowanie nie trwa całe wieku, bo strona nie jest przeładowana milionami zbędnych gifów i obrazków.
Z administracją da się dogadać po ludzku i nigdy nie poczułam wywyższania czy coś, bo ja jestem szefem, a ty grasz u mnie na podwórku i masz być p o s ł u s z n y. Wszystko da się załatwić, najlepiej zaczepić na discordzie i zaraz będzie sprawnie załatwione.
Bardzo gorąco polecam, a szczególnie ludziom, którzy szukają łatwiej i przyjemnej rozrywki z masą różnorodnych postaci i prze kochanych osób.

ODPOWIEDZ ]