Deadwood

Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
ODPOWIEDZ ]
Moje fora
gram na: Memento Mori
pracuje nad: Deadwood
 Searching#1637
 51557536

#51022 30 lis 2019, 14:15

Obrazek
Obudził ją płacz dziecka, jej malutkiej miesięcznej siostry. Bethanny mruknęła coś pod nosem i przekręciła się na drugi bok przykrywając swoją twarz poduszką. Chciała iść dalej spać, więc postanowiła zignorować ten nieprzyjemny dźwięk, ale ten nie ustępował. Dziewczyna z irytacją odkryła się i wstała z łóżka. Otworzyła drzwi pokoju i zawołała mamę. Nikt jej nie odpowiedział, nie licząc ryczącego dziecka. Poczuła ukucie niepokoju.
Po chwili stała już przed drzwiami sypialni swoich rodziców. Chwyciła za klamkę drżącą ręką, aby po chwili przekręcić ją. Znalazła się w pokoju, a płacz siostry stał się jeszcze głośniejszy. Beth wmurowało. Łóżko jej rodziców było puste. Dopiero po dłuższej chwili ruszyła się dopadając do łóżeczka niemowlaka. Zaczęła uspokajać swoją siostrzyczkę i uciszać.
- Ciii, ciii… Co jest? Jesteś głodna? Musimy znaleźć mamę – mówiła drżącym głosem i powoli, trzymając siostrę w rękach, udała się na poszukiwania rodzicielki.
Nie znalazła jej, zniknęła tak samo, jak reszta dorosłych w Deadwood, a wszystkie drogi wyjazdowe znikły. Pozostały tylko góry i las naokoło.
  • Rozgrywka ma miejsce w realnym mieście - Deadwood;
  • Fabuła będzie jeszcze dopieszczana, a cała gra podzielona będzie na rozdziały;
  • Postęp fabuły będzie zależny od rozwoju gry graczy;
  • Postacie będą w wieku od 6 do 17 lat;
  • Każda osoba, która ma 18 urodziny znika;
  • Na razie nad forum pracuję tylko ja;

Awatar użytkownika
O mnie
Gram, nudzę się i znikam.
Moje fora
LA | South Haven

#51027 30 lis 2019, 17:16

Ta zapowiedź to trochę jak dla mnie przypomina "The Society" - serial netflixa lub tematykę z książki "Gone: Zniknęli" :D
No nic czekam na więcej informacji bo w sumie coś nowego niż zwykły SL :3

Moje fora
 Searching#1637
 51557536

#51028 30 lis 2019, 17:56

@TinTincia bo masz rację ;) Forum będzie świata autorskiego, część pomysłów będę czerpać z głowy, a część z różnych seriali i książek. W tym właśnie The Society i GONE. Ale inspirację czerpię również z Pod kopułą, Lost, Wróg, Labirynt itd.
Na pewno mogę zapewnić, że gracze będą mieli co robić ;) Jest las i góry, które może warto by było zwiedzić. Jedzenie w mieście kiedyś w końcu się skończy, nie wiadomo co z prądem i wodą. A co jeszcze szykuje dla nich los? To się okaże z czasem.

Edit:
Do grona skromnej załogi dołączyła osoba, która lubi mieszać się w rozgrywkę graczy ;)

Awatar użytkownika
O mnie
23-letnia studentka charakteryzacji. Zapalony RPGowiec z ponad 11 letnim stażem w temacie, twórca larpowy na największych konwentach w Polsce, wychowawczyni na obozach fabularnych dla młodzieży.
Moje fora
*beep*
obecna
 Kira#6571
 43673436

#51033 01 gru 2019, 0:43

O kurczę, brzmi fajnie. <3

Awatar użytkownika
O mnie
forumowy niuchacz: wybadam i zwieję ze złotem

#51035 01 gru 2019, 10:30

Od dawna czekam na coś chociaż odrobinę inspirowanego The Society, więc zdecydowanie będę śledzić wasze dalsze poczynania, brakowało mi miejsce żeby pograć sobie nastolatkiem i jeśli tylko uda wam się trzymać założenie, że to coś więcej niż SL z dzieciakami to macie mnie <3
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
halucynacja, hemoglobina, dwutlenek węgla, taka sytuacja

#51039 01 gru 2019, 14:32

Trzymam kciuki za projekt, od jakiegoś czasu chodziła za mną ochota na coś w tym klimacie <3

Awatar użytkownika
Moje fora
eee

#51062 03 gru 2019, 17:20

Wpadnę z pewnością :)

Awatar użytkownika
nie ma mnie, piszę inżynierkę

czasem#3954

#51157 12 gru 2019, 12:40

No i jak tam sytuacja?

Awatar użytkownika
O mnie
jestem nudna, nie mam życia i piszę dużo postów
Moje fora
gram na niedoliskach i nowym jorku; czekam na dom nocy; marzy mi się gone albo pod kopułą
pojawiam się i znikam, taka rola magika

Gomez #3358
 630774

#51160 12 gru 2019, 13:08

Macie mnie na milion procent!

Awatar użytkownika
O mnie
pomagam ludziom w podejmowaniu złych decyzji, bo w życiu podejmuję tylko takie. Lubię koty.
Moje fora
losing is just an opportunity to shine even brighter
uśpiony, ale obecny

Unthinkable#0079

#51208 18 gru 2019, 21:09

Jak idą prace?

Moje fora
 Searching#1637
 51557536

#51232 23 gru 2019, 19:45

Kochani, cieszę się, że jesteście zainteresowani forum! To wiele dla mnie znaczy :loff:
Prace nad forum idą powoli. Niestety przed feriami świątecznymi miałam nawał nauki i obowiązków na uczelni, więc prace na ten czas musiały się trochę przystopować. Postaram się w najbliższym czasie zaprezentować wam mój pomysł na mechanikę.
Póki co życzę wszystkim wesołych i spokojnych świąt! :<3:

Awatar użytkownika

#51613 23 min temu

Jakieś postępy tutaj czy projekt padł?

ODPOWIEDZ ]