The Society

Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
czekam na forum

#55398 27 lut 2021, 18:33

- jak wcześniej wspominałyśmy do wyboru graczy będzie 9 grup: lawful good, neutral good, chaotic good, lawful neutral, true neutral, chaotic neutral, lawful evil, neutral evil, chaotic evil;
- będzie możliwość zmiany grupy - albo na życzenie gracza o ile ów zmianę poprze odpowiednimi argumentami Mistrzowi Gry lub z inicjatywy Mistrza Gry, który uzna, że decyzje i zachowanie postaci się zmieniło i teraz pasuje do innej grupy;
- każda grupa będzie też otrzymywała własne małe zadania i będzie mogła w różny sposób wpływać na otoczenie. Chcesz przeprowadzić zamach stanu? Musisz być do tego odpowiednio zły!
Trochę ciężko mi sobie te grupy przełożyć na "realność". Życie nie jest czarnobiałe i ma wiele odcieni szarości, ale przecież człowiek różnie się zachowuje w sytuacjach stresowych, odmiennych więc czy na pewno trzeba być odpowiednio złym, aby przeprowadzić zamach stanu? Wystarczy spora frustracja i gniew :kij:
Dla mnie ten podział na grupy jest niepotrzebnym zamieszaniem lub też niepotrzebną oryginalnością. Plany administracji planami, ale userzy już nieraz pokazywali, że mają to gdzieś i robili po swojemu.
1 Obrazek 1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
nie chcę mówić nic o sobie
Moje fora
odkrywam nowe miejsca, ale coś ich mało
Podziękował(a): 3 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#55430 28 lut 2021, 13:41

hej, wiadomo już coś o potencjalnej dacie otwarcia albo o zajmowanych wizerunkach przez administrację? :<3:

Awatar użytkownika
O mnie
anaconda + ludek bez konta na edenie
Moje fora
tworzymy the society
Pomógł(a) : 1 raz

#55433 28 lut 2021, 20:04

@Baba być może w "prawdziwym" życiu nie da się ludzi przydzielić do jednej grupy, jednak forum jest jedynie wariacją w której w mniejszym lub większym stopniu naśladujemy rzeczywistość. Nie próbujemy być tutaj w żaden sposób być przesadnie oryginalne, po prostu chcemy wypróbować na forum coś, co nam osobiście się podoba i uważamy za ciekawe. Jasne, nie każdemu może takie rozwiązanie odpowiadać, bo przecież każdy ma własne zdanie i własne przemyślenia, ale co tu dużo mówić - tak właśnie sobie wymyśliłyśmy, uznałyśmy, że pasuje to do forum i w żaden sposób nie ogranicza graczy. Zapewniamy, że grupy nie dzielą się jedynie na te dla dobrych i złych i wszelkie odcienie szarości zostały w nich uwzględnione ;) Jeżeli nikt nie próbowałby wprowadzić na forum własnych pomysłów, to wciąż byśmy mieli avy w rozmiarze 100x100, dziesięć postaci na jednym koncie i posty po 100 słów. Chcemy zrobić z grup coś więcej, niż tylko kolor nicku postaci i jeżeli to się przyjmie - super, jeżeli jednak ktoś nie będzie zainteresowany tym tematem, to też nie będzie to żadnym problemem :)

@pennyroyal otwarcia nie planujemy wcześniej niż w drugiej połowie marca, ponieważ chcemy być obie na otwarciu, więc musimy zgrać swoje grafiki :D
Natomiast zajmowane przez nas wizerunki to: Jessie Mei Li, Abigail Cowen, a dla naszej przewodniczącej wybrałyśmy wygląd Hannah van der Westhuysen :)

Awatar użytkownika
O mnie
nie chcę mówić nic o sobie
Moje fora
odkrywam nowe miejsca, ale coś ich mało
Podziękował(a): 3 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#55435 28 lut 2021, 20:42

dziękuję za odpowiedź, będę wytrwale czekać :D

Awatar użytkownika
O mnie
pomagam ludziom w podejmowaniu złych decyzji, bo w życiu podejmuję tylko takie. Lubię koty.
Moje fora
story of magic
uśpiony, ale obecny
Podziękował(a): 5 razy | Pomógł(a) : 2 razy

Unthinkable#0079

#55438 28 lut 2021, 21:02

Ja też totalnie czekam! I uważam, że te grupy mogą ciekawie wyjść, więc nie mogę się doczekać. Brakowało mi takiego forum, więc nie mogę się doczekać. :buttdance:

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 2 razy

#55460 02 mar 2021, 15:41

Bardzo podoba mi się koncepcja i już mam pomysł na postacie :D !
Chociaż jak wyżej mam mieszane uczucia co do grup, bardziej widziałabym podział na wojownicy, farmerzy lub bardziej ogólnikowo charyzmatyczni, odważni, mózgowcy itp. Mimo to wasz pomysł może być też interesujący, ciekawa jestem jak będzie to działać w praktyce.
Wypatruje niecierpliwie na otwarcie! <3

#55558 12 mar 2021, 16:59

Jak tam idę prace? :D
Możemy się spodziewać niedługo jakiejś aktualizacji z placu budowy? ^^

Awatar użytkownika
O mnie
anaconda + ludek bez konta na edenie
Moje fora
tworzymy the society
Pomógł(a) : 1 raz

#55579 14 mar 2021, 20:03

Mamy nadzieję, że wybaczycie nam tę ciszę, ale zapewniamy, że prace na forum wciąż są w toku i jak tylko uda nam się ustalić jakiś odpowiedni termin otwarcia to od razu damy znać! :D Aktualnie jesteśmy w trakcie rozwiązywania drobnych problemów technicznych i dopracowywania tematów organizacyjnych, tak, żeby w dniu otwarcia wszystko sprawnie działało ^^ Postaramy się w przyszłym tygodniu dodać większą zapowiedź z nowymi informacjami! <3
Już nie możemy się doczekać aż zobaczymy się na forum! <3
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Psi fryzjer i zbieraczka książek
Moje fora
aktualnie brak

Yooli #4463

#55618 18 mar 2021, 21:48

Z ciekawości obejrzałam pierwszy odcinek The Society na netflixie. Wiecie co? Wchodzę w to. Bezapelacyjnie - wchodzę w to! Aktualnie nie gram na żadnym forum więc uroczyście oświadczam, że nie mogę się doczekać otwarcia i chyba z tego wszystkiego zacznę tworzyć już postać i szukać wyglądu! :tear:

Awatar użytkownika
O mnie
goblin royalty
Moje fora
na razie żadne ¯\_(ツ)_/¯

PrincessChelsea#2738

#55623 19 mar 2021, 11:48

Nigdy nie oglądałam serialu, ale sam koncept zniknięcia dorosłych przypomina mi serię książek Gone. Na razie nigdzie nie gram, więc będę z ciekawością czekać na otwarcie forum.

Awatar użytkownika
Moje fora
~aktualnie brak~
 Jelonek#4854

#55689 30 mar 2021, 20:48

Też z ciekawości obejrzałam pierwszy odcinek serialu i zapowiada się ciekawie. Nie rozumiem tych wątpliwości co do grup. Mnie się bardzo podoba ten pomysł i daje szansę. Myślę, że w zaistniałej sytuacji jaka dzieje się na forum będzie miało to rację bytu.

Mam pytania: jak daleko jesteście już z pracami? Można się spodziewać już zarysu wzoru karty postaci? Będziecie miały discorda, czy czat forumowy?

Pozdrawiam, Jelonek <3

P.S. mogę też zaoferować pomoc zwłaszcza w tym tygodniu, gdyż będę mieć trochę czasu, aby coś porobić. Mogę zrobić opisy miejsc jeśli jest taka potrzeba i ogólnie wszystko w czym jest potrzebna pomoc. Mam ochotę zaangażować się w jakieś forum.

Awatar użytkownika

#55732 08 kwie 2021, 9:40

Tak poświątecznie zapytam, jak tam idą prace? (ma cichą nadzieję, że otwarcie niebawem)