Odetchnij pełną piersią, odwiedź Jelonki!

Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Skończyłam zawodówkę na kierunku zmywak
Moje fora
Jestem adminka na Zmywaku

#47356 15 maja 2019, 19:41

coś ucichło:(

Awatar użytkownika
Moje fora
jelonki niebawem

#47366 16 maja 2019, 18:52

Cześć wszystkim! Przepraszamy za tę ciszę, już jesteśmy z wami z powrotem ;)

Prace nad forum idą do przodu, ale najprawdopodobniej otwarcie zapowiedziane na 18 maja będziemy musiały przesunąć, po prostu mieliśmy małe zawirowania z przenosinami forum na inny serwer, ale teraz już wszystko miejmy nadzieję pójdzie z górki <3

Najprawdopodobniej otwarcie przesuniemy o tydzień, ale czy będzie to piątek, sobota, czy niedziela, poinformujemy was niebawem.

Niestety konkurs nie cieszył się za bardzo zainteresowaniem, zgłosiła się jedna osoba. Doda Gucci - kochana możesz sobie wybrać wizerunek ;)

Zarys KP pojawi się na dniach, gdy tylko nasza osóbka od kodów ją opracuje ;p Karta zawierała będzie metrykę i freeform, żadnego opisu charakteru, żadnych cech pozytywnych i negatywnych, no chyba, że podepniecie to pod to freeform właśnie.

Czuwajcie niedługo pojawią się kolejne informacje z placu budowy.
Pozdrawiamy!

Awatar użytkownika
O mnie
Skończyłam zawodówkę na kierunku zmywak
Moje fora
Jestem adminka na Zmywaku

#47372 16 maja 2019, 22:51

hejka, wybieram Paris Hilton <3

Awatar użytkownika
O mnie
tam mój obłęd i ostoja, gdzie ty szumisz, łąko moja
Moje fora
daję sobie jeszczę jedną szansę na jelonkach

elwood#2047

#47378 17 maja 2019, 18:03

a ja mam trochę daleko wybiegające pytanie odnośnie wizerunków. zakładam, że procedury będziecie mieć stanardowe pod kątem wizerunków, ale chciałam się zapytać, czy jeżeli będę miała zarezerwowaną jakąś konkretną mordkę, ale powiedzmy, że sobie gdzieś znajdę jakieś fajne zdjęcie kogoś randomowego (ewidentnie żaden konkretny model/aktor), a dość podobnego do mojego przyklepanego wizerunku, to czy zjecie mnie za jednorazowe ustawienie grafiki takiego no-name'a? niektóre forka strasznie się o to prują, więc ciekawa jestem - kategorycznie nie, czy jesteście gotowi ewentualnie przymknąć oko? :idk:

Obrazek

Awatar użytkownika

#47390 18 maja 2019, 12:57

Clonazepam pisze:
17 maja 2019, 18:03
czy jeżeli będę miała zarezerwowaną jakąś konkretną mordkę, ale powiedzmy, że sobie gdzieś znajdę jakieś fajne zdjęcie kogoś randomowego (ewidentnie żaden konkretny model/aktor), a dość podobnego do mojego przyklepanego wizerunku, to czy zjecie mnie za jednorazowe ustawienie grafiki takiego no-name'a?
W sensie za posiadanie avka nie z zaklepanym wizem, tylko kimś zupełnie innym, ale podobnym?

Awatar użytkownika
O mnie
tam mój obłęd i ostoja, gdzie ty szumisz, łąko moja
Moje fora
daję sobie jeszczę jedną szansę na jelonkach

elwood#2047

#47391 18 maja 2019, 13:04

nata pisze:
18 maja 2019, 12:57
Clonazepam pisze:
17 maja 2019, 18:03
czy jeżeli będę miała zarezerwowaną jakąś konkretną mordkę, ale powiedzmy, że sobie gdzieś znajdę jakieś fajne zdjęcie kogoś randomowego (ewidentnie żaden konkretny model/aktor), a dość podobnego do mojego przyklepanego wizerunku, to czy zjecie mnie za jednorazowe ustawienie grafiki takiego no-name'a?
W sensie za posiadanie avka nie z zaklepanym wizem, tylko kimś zupełnie innym, ale podobnym?
tak, ale z żadnym konkretnym modelem ani aktorem, którego ktoś potencjalnie mógłby w przyszłości przyklepać.

Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
jelonki niebawem

#47427 20 maja 2019, 14:26

Obrazek
Cześć kochani! Z wielką radością chcę wam wszystkim ogłosić, że prace nad forum są na ostatniej prostej i otwieramy się 24 maja o godzinie 19. Punkt 19:15, gdy już się troszeczkę rozejrzycie zostaną włączone rezerwacje wizerunków. Link do forum podamy 24 maja, przed otwarciem.

Doda Gucci Paris będzie na ciebie czekała <3

Clonazepam jeśli nie będzie to postać przez nikogo zarezerwowana, a taki typowy noname, do tego podobny do twojego wizerunku, to czemu nie? Nie jesteśmy czepialską administracją, dajcie nam żyć, my damy wam ;)

Nata chodzi o to, że to nie będzie konkretny wizerunek, a raczej ktoś mało znany, kto ma może jedno zdjęcie w necie i po prostu traf chciał, że przypomina nasz wygląd. Na edenie w avkach też jest kategoria kobiety, czy mężczyźni, i są tam postaci, które nie są na tyle znane, żeby z nimi zrobić chociażby kilka avków, ale to jedno zdjęcie akurat mają fajne i są.

Obrazek

Garść informacji:
Z racji tego, że do otwarcia pozostało kilka dni, chcemy wam przypomnieć, co będzie zawierała nasza karta postaci.
Przygotujcie sobie:
x szerokie zdjęcie postaci
x garść informacji do metryki (data urodzenia, miejsce urodzenia, stan cywilny, orientacja, wykształcenie, zajęcie, miejsce pracy, adres zamieszkania)
x to co wam się podoba - ostatnia część karty to freeform, możecie tam umieścić co chcecie: biografię, ciekawostki, opis charakteru, cokolwiek co oddaje waszą postać i sprawi, że inni mieszkańcy będą chcieli ją bliżej poznać.

Chcemy wam również przypomnieć jakie wizerunki są już zarezerwowane.
Paris Hilton - za konkurs
Noah Centineo, Chris Evans, Taylor Hill, Phoebe Tonkin, Maciej Musiał, Charles Melton i Will Higginson - administracja i nasz koder.

Pozdrawiamy, widzimy się już niedługo na Jelonkach! <3

Awatar użytkownika
Moje fora
morsmordre

#47431 20 maja 2019, 16:42

Och, pół-Azjata w administracji! Bardzo mi miło widzieć coś takiego, bo sama miałam wątpliwości co do tego czy tworzenie takowego w małej, polskiej mieścinie ma jakikolwiek sens, a tu taka niespodzianka :lol: Czekam bardzo na otwarcie, bo jestem ciekawa tego, jak to wszystko wyjdzie!
:<3:

Awatar użytkownika
O mnie
Mam na imię Kaśka, lecz ludzie kojarzą mnie jako Raven, albo Helhem i niech tak zostanie.
Moje fora
Kraina Snów welcome! <3
 Helheim#2469

#47439 21 maja 2019, 9:25

Czekam na otwarcie, mam nawet pomysł na postać! <3

Awatar użytkownika

#47469 wczoraj, 14:13

Jutro piątek, weekend zbliża się nieubłaganie. Wiadomo coś już o dacie otwarcia?

Awatar użytkownika
O mnie
pomagam ludziom w podejmowaniu złych decyzji, bo w życiu podejmuję tylko takie. Lubię koty.
Moje fora
czekam na Jelonki.
uśpiony, ale obecny

Unthinkable#0079

#47470 wczoraj, 14:23

ghost writer pisze:
wczoraj, 14:13
Jutro piątek, weekend zbliża się nieubłaganie. Wiadomo coś już o dacie otwarcia?
Informacja o dniu i godzinie otwarcia widnieje zaledwie kilka postów wyżej — 24 maja o godzinie 19 (rezerwacje wizerunków o 19:15).