Oh, znów Londyn!

Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#46301 11 mar 2019, 16:38

Obrazek
NA START TROCHĘ SZCZEROŚCI
Na forum nie będzie nic, czego jeszcze nie widzieliście. Nie przewidujemy latających samochodów, zajebi*tego MG, czy nie wymyślimy super systemu punktowego. Nie oczekujcie od nas nie wiadomo jakich grup, czy wymyślnych pól w profilu i karcie. Jeśli chcecie czegoś niemożliwego, to polecamy nie czytać nawet dalej tej zapowiedzi. Jesteśmy zdania, że forum: ma ładnie wyglądać, posiadać dobrą atmosferę i być dostępne dla gracza oraz admina. Jesteśmy ludźmi, a nie Bogami, nie stworzymy nie wiadomo czego.

LONDYN
Stolica Wielkiej Brytanii oraz Anglii położona nad przepiękną rzeką Tamizą, którą w czasie słonecznej pogody można opłynąć łódką z przewodnikiem. Jednak to miasto jest wam tak dobrze znane, że nie wiemy czy powinnyśmy je przedstawiać. Londyn wałkowany był przez wszystkich miliony razy i każdy wie, że swego czasu tyle ile tych "adresów" o Londynie upadało, tyle też ich powstawało. Więc pozwólcie nasi drodzy, że historię jednego z największych miast zostawimy w spokoju!

NOTTING HILL
- przeglądacie instagrama? Widzieliście te wszystkie modeleczki, które pozują przy kolorowych domkach w Anglii? Dajemy wam po ciasteczku, jeśli nie mamy racji, że były one właśnie w tej dzielnicy!
- zamożna i w ch*j modna dzielnica, znana przez każdego mieszkańca Londynu. Nie ma osoby, która powiedziałaby Ci, że nigdy w Notting Hill nie była. Jedni tam mieszkają, inni pojawiają się na imprezach, czy tylko dla fajnego zdjęcia.
- Notting Hill Carnival, a może Karaiby w Londynie? Nigdy nie wiadomo jak to nazwać, ale każdy wie, że jest to wydarzenie, o którym głośno w całej Brytanii. Jeśli myślisz, że parady w Polsce są fajnym wydarzeniem, to chyba nigdy nie wylądowałeś na jednej z tych organizowanych w Notting Hill

POCZĄTEK
- nie znajdziecie u nas żadnego mistrza gry, zamiast niego na forum będzie funkcjonował "dziennikarz", ale jego rolą będzie:
  • pilnowanie czasu rozgrywek - bądźmy realistami nikt w ciągu miesiąca nie bierze ślubu, nie rodzi dzieci, nie awansuje ze stanowiska sprzątaczki na prezesa firmy
  • wyłapywanie romansów oraz obserwowanie w pracy - Dziennikarz będzie wiedział wszystko i informował o wszystkim, jednak bez wchodzenia do gier (więcej o tym napiszemy wkrótce)
  • informowanie o różnych eventach
- Chcemy się skupić na Notting Hill i to właśnie ta część miasta będzie rozbudowana, jeśli chodzi o wszystkie pozostałe, będą one także miały swoje miejsce na forum, ale nie będą odgrywały aż tak dużej roli
- jeśli chodzi o administrację: konto, z którego będziemy działać, będzie nazywało się Notting Hill, a nasze postacie, będą najzwyklejszymi postaciami, nie zamierzamy mieć żadnych przywilejów, a nawet jedna z nas ze względu na to, że woli robotę admina, od gracza, postanowiła być naszym Dziennikarzem, bez żadnej innej postaci

WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE...

Awatar użytkownika

#46302 11 mar 2019, 16:54

kto jest w administracji i kiedy otwieracie?

Awatar użytkownika

#46305 11 mar 2019, 17:51

Szanuję za szczerość! :lol:
Również zżera mnie ciekawość, kto stoi za tym projektem. : >

Awatar użytkownika
O mnie
Niskiego wzrostu dziewczyna, która bywa wredna. Pracuje nad pewnym forum :>
Moje fora
Rosemoor, TOD

#46307 11 mar 2019, 20:22

Kiedy jest planowane otwarcie? ^^

Awatar użytkownika
O mnie
Mogę pomóc z szatą graficzną forum.

#46316 12 mar 2019, 10:53

a gdzie się budujecie? Jakiś darmowy hosting, czy płatny? I przede wszystkim na jakim silniku.

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?

#46317 12 mar 2019, 16:15

O nie! Znowu Londyn! :bonklers:

Awatar użytkownika
Moje fora
Czekam na Havanę/Philadelphię, Morganville i Londyn. Gram na Rising / Rosemoor.

#46324 13 mar 2019, 10:43

Zaskoczycie mnie porządnie, a nawet kupicie jeśli nie zrobicie tematu do relacji. Zamiast bawić się w łapanie jak największej ilości martwych "relek" ludzie skupią się przede wszystkim na grze.

Awatar użytkownika
O mnie
Mogę pomóc z szatą graficzną forum.

#46326 13 mar 2019, 12:59

brzoskwinka pisze:
13 mar 2019, 10:43
Zaskoczycie mnie porządnie, a nawet kupicie jeśli nie zrobicie tematu do relacji. Zamiast bawić się w łapanie jak największej ilości martwych "relek" ludzie skupią się przede wszystkim na grze.
Chętnie bym to zobaczyła. Tak jak za starych, dobrych czasów na forkach fora.pl i mojeforum, gdzie ludzie zaczynali gdy w randomowych miejscach i ktoś dołączał *.*
Najpiękniejsze są takie przypadkowe relacje.

Awatar użytkownika

#46331 13 mar 2019, 19:35

sasanka pisze:
13 mar 2019, 12:59
brzoskwinka pisze:
13 mar 2019, 10:43
Chętnie bym to zobaczyła. Tak jak za starych, dobrych czasów na forkach fora.pl i mojeforum, gdzie ludzie zaczynali gdy w randomowych miejscach i ktoś dołączał *.*
Najpiękniejsze są takie przypadkowe relacje.
Ukocham *.*

Awatar użytkownika

#46354 15 mar 2019, 18:09

czekam

Awatar użytkownika
Moje fora
Dokkan!

#46358 16 mar 2019, 10:18

Na forum nie będzie nic, czego jeszcze nie widzieliście. Nie przewidujemy latających samochodów, zajebi*tego MG, czy nie wymyślimy super systemu punktowego. Nie oczekujcie od nas nie wiadomo jakich grup, czy wymyślnych pól w profilu i karcie. Jeśli chcecie czegoś niemożliwego, to polecamy nie czytać nawet dalej tej zapowiedzi. Jesteśmy zdania, że forum: ma ładnie wyglądać, posiadać dobrą atmosferę i być dostępne dla gracza oraz admina. Jesteśmy ludźmi, a nie Bogami, nie stworzymy nie wiadomo czego.
Już za samo to popieram, szanuję i życzę powodzenia.

Awatar użytkownika
Moje fora
Czekam na Havanę/Philadelphię, Morganville i Londyn. Gram na Rising / Rosemoor.

#46361 16 mar 2019, 16:10

Nie trzymajcie nas w niepewności. Zdradźcie coś więcej!

ODPOWIEDZ ]