Oh, znów Londyn!

Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#46301 11 mar 2019, 16:38

Obrazek
NA START TROCHĘ SZCZEROŚCI
Na forum nie będzie nic, czego jeszcze nie widzieliście. Nie przewidujemy latających samochodów, zajebi*tego MG, czy nie wymyślimy super systemu punktowego. Nie oczekujcie od nas nie wiadomo jakich grup, czy wymyślnych pól w profilu i karcie. Jeśli chcecie czegoś niemożliwego, to polecamy nie czytać nawet dalej tej zapowiedzi. Jesteśmy zdania, że forum: ma ładnie wyglądać, posiadać dobrą atmosferę i być dostępne dla gracza oraz admina. Jesteśmy ludźmi, a nie Bogami, nie stworzymy nie wiadomo czego.

LONDYN
Stolica Wielkiej Brytanii oraz Anglii położona nad przepiękną rzeką Tamizą, którą w czasie słonecznej pogody można opłynąć łódką z przewodnikiem. Jednak to miasto jest wam tak dobrze znane, że nie wiemy czy powinnyśmy je przedstawiać. Londyn wałkowany był przez wszystkich miliony razy i każdy wie, że swego czasu tyle ile tych "adresów" o Londynie upadało, tyle też ich powstawało. Więc pozwólcie nasi drodzy, że historię jednego z największych miast zostawimy w spokoju!

NOTTING HILL
- przeglądacie instagrama? Widzieliście te wszystkie modeleczki, które pozują przy kolorowych domkach w Anglii? Dajemy wam po ciasteczku, jeśli nie mamy racji, że były one właśnie w tej dzielnicy!
- zamożna i w ch*j modna dzielnica, znana przez każdego mieszkańca Londynu. Nie ma osoby, która powiedziałaby Ci, że nigdy w Notting Hill nie była. Jedni tam mieszkają, inni pojawiają się na imprezach, czy tylko dla fajnego zdjęcia.
- Notting Hill Carnival, a może Karaiby w Londynie? Nigdy nie wiadomo jak to nazwać, ale każdy wie, że jest to wydarzenie, o którym głośno w całej Brytanii. Jeśli myślisz, że parady w Polsce są fajnym wydarzeniem, to chyba nigdy nie wylądowałeś na jednej z tych organizowanych w Notting Hill

POCZĄTEK
- nie znajdziecie u nas żadnego mistrza gry, zamiast niego na forum będzie funkcjonował "dziennikarz", ale jego rolą będzie:
  • pilnowanie czasu rozgrywek - bądźmy realistami nikt w ciągu miesiąca nie bierze ślubu, nie rodzi dzieci, nie awansuje ze stanowiska sprzątaczki na prezesa firmy
  • wyłapywanie romansów oraz obserwowanie w pracy - Dziennikarz będzie wiedział wszystko i informował o wszystkim, jednak bez wchodzenia do gier (więcej o tym napiszemy wkrótce)
  • informowanie o różnych eventach
- Chcemy się skupić na Notting Hill i to właśnie ta część miasta będzie rozbudowana, jeśli chodzi o wszystkie pozostałe, będą one także miały swoje miejsce na forum, ale nie będą odgrywały aż tak dużej roli
- jeśli chodzi o administrację: konto, z którego będziemy działać, będzie nazywało się Notting Hill, a nasze postacie, będą najzwyklejszymi postaciami, nie zamierzamy mieć żadnych przywilejów, a nawet jedna z nas ze względu na to, że woli robotę admina, od gracza, postanowiła być naszym Dziennikarzem, bez żadnej innej postaci

WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE...

Awatar użytkownika

#46302 11 mar 2019, 16:54

kto jest w administracji i kiedy otwieracie?

Awatar użytkownika

#46305 11 mar 2019, 17:51

Szanuję za szczerość! :lol:
Również zżera mnie ciekawość, kto stoi za tym projektem. : >

Awatar użytkownika
O mnie
Niskiego wzrostu dziewczyna, która bywa wredna. Pracuje nad pewnym forum, ale to już nie długo :>
Moje fora
Tworzę TCA | HB | Jelonki

Melodrama#0089

#46307 11 mar 2019, 20:22

Kiedy jest planowane otwarcie? ^^

#46316 12 mar 2019, 10:53

a gdzie się budujecie? Jakiś darmowy hosting, czy płatny? I przede wszystkim na jakim silniku.

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?

#46317 12 mar 2019, 16:15

O nie! Znowu Londyn! :bonklers:

Awatar użytkownika
Moje fora
Pomagam przy DOMU NOCY (Aaa!) Gram na Rising.

#46324 13 mar 2019, 10:43

Zaskoczycie mnie porządnie, a nawet kupicie jeśli nie zrobicie tematu do relacji. Zamiast bawić się w łapanie jak największej ilości martwych "relek" ludzie skupią się przede wszystkim na grze.

#46326 13 mar 2019, 12:59

brzoskwinka pisze:
13 mar 2019, 10:43
Zaskoczycie mnie porządnie, a nawet kupicie jeśli nie zrobicie tematu do relacji. Zamiast bawić się w łapanie jak największej ilości martwych "relek" ludzie skupią się przede wszystkim na grze.
Chętnie bym to zobaczyła. Tak jak za starych, dobrych czasów na forkach fora.pl i mojeforum, gdzie ludzie zaczynali gdy w randomowych miejscach i ktoś dołączał *.*
Najpiękniejsze są takie przypadkowe relacje.

Awatar użytkownika

#46331 13 mar 2019, 19:35

sasanka pisze:
13 mar 2019, 12:59
brzoskwinka pisze:
13 mar 2019, 10:43
Chętnie bym to zobaczyła. Tak jak za starych, dobrych czasów na forkach fora.pl i mojeforum, gdzie ludzie zaczynali gdy w randomowych miejscach i ktoś dołączał *.*
Najpiękniejsze są takie przypadkowe relacje.
Ukocham *.*

Awatar użytkownika

#46354 15 mar 2019, 18:09

czekam

Kaidev#4651

#46358 16 mar 2019, 10:18

Na forum nie będzie nic, czego jeszcze nie widzieliście. Nie przewidujemy latających samochodów, zajebi*tego MG, czy nie wymyślimy super systemu punktowego. Nie oczekujcie od nas nie wiadomo jakich grup, czy wymyślnych pól w profilu i karcie. Jeśli chcecie czegoś niemożliwego, to polecamy nie czytać nawet dalej tej zapowiedzi. Jesteśmy zdania, że forum: ma ładnie wyglądać, posiadać dobrą atmosferę i być dostępne dla gracza oraz admina. Jesteśmy ludźmi, a nie Bogami, nie stworzymy nie wiadomo czego.
Już za samo to popieram, szanuję i życzę powodzenia.

Awatar użytkownika
Moje fora
Pomagam przy DOMU NOCY (Aaa!) Gram na Rising.

#46361 16 mar 2019, 16:10

Nie trzymajcie nas w niepewności. Zdradźcie coś więcej!

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?

#46398 21 mar 2019, 15:45

Skupiamy się na super, hiper, mega bogatych człowieczkach? Brzmi nieźle. :pls:

Awatar użytkownika
O mnie
Bździągwa
Moje fora
Nowy Jork
 Banshee #2857

#46399 21 mar 2019, 18:20

pilnowanie czasu rozgrywek - bądźmy realistami nikt w ciągu miesiąca nie bierze ślubu, nie rodzi dzieci, nie awansuje ze stanowiska sprzątaczki na prezesa firmy
A jak zamierzacie to osiągnąć? Z góry narzucony upływ czasu typu jeden miesiąc to trzy miesiące albo i więcej? Albo, jeszcze gorzej, jeden do jednego?
To pierwsze rozwiązanie rodzi problemy przy wszelakich urodzinach, świętach, a przede wszystkim liczeniu co w zasadzie teraz mamy za dzień, a to drugie spowoduje, że będzie po prostu... nudno.

A jeżeli z kolei nie narzucicie jednolitego upływu czasu tylko ograniczycie się do stwierdzenia "no, musi być realnie, ale każdy sobie rzepkę skrobie", to raczej nikt nie upilnuje czy gracze się tego trzymają, nawet jeśli każdy będzie skrupulatnie opisywał ile czasu minęło od poprzedniej fabuły.
Nie wspominając o tym, że dla zachowania całkowitej realności, takie dokładne liczenie, że to ma miejsce tydzień po tamtym, rodzi nieścisłości przy spotkaniach z innymi postaciami, których gracze policzyli sobie czas inaczej i wychodzi potem, że dla jednej postaci to w sumie jest dzień, kiedy ta druga wyjeżdżała na wakacje gdzieś w Europie, z których (z perspektywy drugiej z kolei) wróciła tydzień temu.

A zachowanie jednolitego upływu czasu, zwłaszcza przy multilokacji, to problem który spędza sen z powiek niejednej administracji (i często jest podnoszony przez przeciwników), w obliczu tego, że chociażby jedna para osób będzie pisała swoją fabułę miesiąc, a inna zakończy w tym czasie pięć rozgrywek.

Więc rozumiem, że skoro się tak deklarujecie, to macie opracowany na to jakiś ciekawy system?

Awatar użytkownika
O mnie
taki mały, kochany bąbelek, z gejowymi wątkami gdzie się da
Moje fora
czekam na Jelonki

aluś#6743

#46403 22 mar 2019, 7:23

Banshee pisze:
21 mar 2019, 18:20
pilnowanie czasu rozgrywek - bądźmy realistami nikt w ciągu miesiąca nie bierze ślubu, nie rodzi dzieci, nie awansuje ze stanowiska sprzątaczki na prezesa firmy
A jak zamierzacie to osiągnąć? Z góry narzucony upływ czasu typu jeden miesiąc to trzy miesiące albo i więcej? Albo, jeszcze gorzej, jeden do jednego?
To pierwsze rozwiązanie rodzi problemy przy wszelakich urodzinach, świętach, a przede wszystkim liczeniu co w zasadzie teraz mamy za dzień, a to drugie spowoduje, że będzie po prostu... nudno.

A jeżeli z kolei nie narzucicie jednolitego upływu czasu tylko ograniczycie się do stwierdzenia "no, musi być realnie, ale każdy sobie rzepkę skrobie", to raczej nikt nie upilnuje czy gracze się tego trzymają, nawet jeśli każdy będzie skrupulatnie opisywał ile czasu minęło od poprzedniej fabuły.
Nie wspominając o tym, że dla zachowania całkowitej realności, takie dokładne liczenie, że to ma miejsce tydzień po tamtym, rodzi nieścisłości przy spotkaniach z innymi postaciami, których gracze policzyli sobie czas inaczej i wychodzi potem, że dla jednej postaci to w sumie jest dzień, kiedy ta druga wyjeżdżała na wakacje gdzieś w Europie, z których (z perspektywy drugiej z kolei) wróciła tydzień temu.

A zachowanie jednolitego upływu czasu, zwłaszcza przy multilokacji, to problem który spędza sen z powiek niejednej administracji (i często jest podnoszony przez przeciwników), w obliczu tego, że chociażby jedna para osób będzie pisała swoją fabułę miesiąc, a inna zakończy w tym czasie pięć rozgrywek.

Więc rozumiem, że skoro się tak deklarujecie, to macie opracowany na to jakiś ciekawy system?
A ja myślę, że w tym zdaniu jest wyjaśnione już o co chodzi adminom - realny czas ciąży, ślubów (chociaż to dyskusyjne, bo można wziąć ślub zarówno po latach jak i po tygodniu, who cares), awansów (to również dyskusyjne i zależy od jednostki). Nie wiem czy chodziło za to o pilnowanie, żeby każda rozgrywka trwała tyle samo i tak dalej, coby całego twojego posta nie przytaczać ;)