Omen

Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
tworzymy omen

#45522 29 gru 2018, 16:31

ObrazekObrazekObrazek

Rody łowców

Webster, Szkocja
Rodzina ta wierzy, iż posiada u Boga specjalne względy, co przysparza im więcej wrogów niż sojuszników. Wśród samych łowców są wyśmiewani i złośliwe nazywani "Kolekcjonerami" ze względu na swój zwyczaj zachowywania rzeczy należących do swoich ofiar jako swego rodzaju trofeum. Nawyk ten jest pielęgnowany od pokoleń, a że ród jest dość stary, to pamiątek po zabitych czarownicach nazbierało się tyle, iż zyskały one osobny, imponujący wielkością pokój w ich posiadłości. Praktykują tak niehumanitarne sposoby tortur na wiedźmach, że nawet niektórzy najbardziej nienawidzący istot nadnaturalnych łowcy się nimi brzydzą. Websterowie lubią porywać czarownice i przetrzymywać je w piwnicy pod ich posesją, gdzie znajduje się specjalna sala tortur. Trzymają również kilka żywych wiedźm dla młodych łowców przed chrztem, by ci przypieczętowali swe oddanie Bogu i rodzinie, poprzez katowanie i ostatecznie zamordowanie ich. Od paru lat rozważa się ewentualne usunięcie rodu z Rady, jednak na chwilę obecną wciąż w niej zasiadają.
Członkowie:
Allard Webster, głowa rodu (65 l.)
Fiona Webster (66 l.)
dziecko: kobieta (37 - 48 l.)
dziecko: mężczyzna (30 - 35 l.)
dziecko: mężczyzna (26 - 29 l.)
bliźniaki: mężczyzna&kobieta (20 - 25 l

Reid, Szkocja
Na obrzeżach miasteczka, w samym środku lasu, znajduje się całkiem pokaźny, drewniany domek rodziny Reid. Żyją na uboczu, zajmując się głównie łowiectwem i zbieractwem, choć od czasu do czasu można ich zobaczyć na okolicznym targu, gdzie sprzedają swoje zdobycze. Wierzą w siłę natury i starają się żyć z nią w symbiozie. Zupełnie wyrzekli się też elektroniki czy kupowania sklepowych produktów - mają własny wielki ogród, z którego czerpią zasoby.
Wbrew pozorom, dzieci Reidów są bardzo dobrze wykształcone, choć żadne nie uczęszczało do szkoły. Ich edukacją zajmuje się ojciec, były profesor historii, który lata temu zbuntował się przeciwko “prymitywnemu” stylowi życia swojej rodziny i wyjechał w pogoni za edukacją. Świat zewnętrzny nie okazał się jednak tak cudowny, jak mu się wydawało. Ostatecznie wrócił z podkulonym ogonem, dostając od życia nauczkę i postanawiając pielęgnować tradycję rodziny.
Reidowie są w środowisku Łowców szanowani ze względu na swoje umiejętności i wiedzę, choć nie każdy popiera ich izolację od cywilizacji.
Członkowie:
Alistar Reid, głowa rodu (50 l.)
[imię] Reid, żona (45- 50l.)
dziecko: ( 28 l.)
dziecko: ( 24 - 26 l.)
dziecko: ( 19 - 22 l.)
dziecko: ( 15 - 17 l.)
dziecko: ( 10 - 13 l.)

Northcott, Szkocja
Głową tego rodu jest niewysoka, uprzejma staruszka - Velma Northcott, która swoje życie poświęciła na trenowanie młodych, zagubionych sierot na łowców broniących porządku i spokoju w Gravieburgu. Swój "ośrodek wychowawczy" ulokowała na kompletnym odludziu, niedaleko rzeki przedzielającej miasteczko na granicę szkocką i angielską. Wszystkich swoich wychowanków traktuje jak własne dzieci, co nie zmienia faktu, iż potrafi być dla nich niezwykle surowa i wymagająca. Krążą plotki, iż przyczyną jej oddania się młodym i niedoświadczonym, jest jej traumatyczna przeszłość. Niektórzy nawet twierdzą, że wywodzi się od Websterów i uciekła z domu nie chcąc dłużej uczestniczyć w barbarzyńskim mordowaniu czarownic. Jednak nikt na tyle nie zbliżył się do staruszki, by przekonać się jak wyglądała jej przeszłość i dlaczego właściwie zdecydowała się otworzyć ten ośrodek. Zabijanie traktują jako zupełną ostateczność; zwykle nie posuwają się do tej metody radzenia sobie z nadnaturalnymi, chyba że okoliczności tego wymagają. Ze względu na swój wiek, treningiem fizycznym zajmuje się najstarszy w rodzie, a sama skupiła się na kształtowaniu młodych umysłów i kwestią duchową.
Członkowie:
Velma Northcott, głowa rodu (68 l.)
wychowanek: mężczyzna (30 - 40 l.)
wychowanek: kobieta (29 - 36 l.)
wychowanek: mężczyzna (24 - 28 l.)
wychowanek: kobieta (20 - 24 l.)
wychowanek: kobieta (16 - 19 l.)
wychowanek: mężczyzna (16 - 19 l.)
wychowanek: kobieta (10 - 15 l.)

ObrazekObrazekObrazek

>> Powyżej udostępniamy fragmenty opisów rodów szkockich łowców.
>> Niniejszym ruszają rezerwacje na rody łowców. Prosimy jednak o przemyślane rezerwacje, aby uniknąć częstej zmiany w spisach. Takie rezerwacje trzeba będzie odebrać po otwarciu forum, inaczej przepadną i wrócą do obiegu.
>> Nie można jednak rezerwować wizerunków - to będzie możliwe dopiero po otwarciu forum.
>> Zachęcamy do dołączenia do serwera na discordzie - dużo tam się dzieje, kilka osób już wrzuciło swoje poszukiwania i zdecydowanie łatwiej jest się z nami w ten sposób kontaktować niż na Edenie.
>> Przypominamy też o trwającym naborze na mistrzów gry! Po więcej szczegółów zapraszamy na discorda.
>> Ponieważ ciężko jest nam na bieżąco aktualizować temat na Edenie, to zachęcamy do zaglądania do docka z rodami i rezerwacjami.
>> Praca wre, powoli zbliżamy się do końca!

Awatar użytkownika
O mnie
It's Britney Bitch *hit it*
Moje fora
rosemoor
 bryta#1515

#45627 09 sty 2019, 11:08

jakieś info z placu budowy?
  • Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
22-letnia studentka mikrobiologii. Zapalony RPGowiec z ponad 10 letnim stażem w temacie, twórca LARPowy na największych konwentach w Polsce, wychowawczyni na obozach fabularnych dla dzieci i młodzieży.
Moje fora
tworzę Jawię
trochę obecna
 Kira#6571
 43673436

#45631 10 sty 2019, 21:50

bryta pisze:
09 sty 2019, 11:08
jakieś info z placu budowy?
podpinam się pod pytanie <3

Awatar użytkownika
Moje fora
tworzymy omen

#45636 11 sty 2019, 18:58

Nadal żyjemy!
Zostało nam niewiele do skończenia, ale nadchodzi czas sesji i egzaminów, a co za tym idzie, jesteśmy zmuszone trochę opóźnić otwarcie. Jednak mamy już wyznaczoną ostateczną datę, czyli 05.02.2019
Przypominamy również o naborze na mistrzów gry <3

Awatar użytkownika
O mnie
22-letnia studentka mikrobiologii. Zapalony RPGowiec z ponad 10 letnim stażem w temacie, twórca LARPowy na największych konwentach w Polsce, wychowawczyni na obozach fabularnych dla dzieci i młodzieży.
Moje fora
tworzę Jawię
trochę obecna
 Kira#6571
 43673436

#45640 12 sty 2019, 9:34

Super, nie mogę się doczekać :D

Awatar użytkownika
Moje fora
Chcem Omen

#45741 dzisiaj, 11:14

To już niedługo :excited: