Omen

Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
Szukam czegoś co mnie porwie

#45215 28 lis 2018, 23:52

Śledzę Wasz temat i to wszystko zapowiada się ciekawie. Mam nadzieję że w praktyce uda wam się stworzyć i przede wszystkim utrzymać mroczny klimat forum, a Omen nie skończy jako SL o czarownicach :)

Awatar użytkownika
O mnie
22-letnia studentka mikrobiologii. Zapalony RPGowiec z ponad 10 letnim stażem w temacie, twórca LARPowy na największych konwentach w Polsce, wychowawczyni na obozach fabularnych dla dzieci i młodzieży.
Moje fora
tworzę Jawię
trochę obecna
 Kira#6571
 43673436

#45261 05 gru 2018, 14:36

Coraz bliżej święta, więc jak tam wieści z pola budowy? :>

Awatar użytkownika

#45265 06 gru 2018, 7:57

Podbijam pytanie z okazji Mikolajek! Jakis prezent prosimy! <3

Awatar użytkownika
Moje fora
caledonia; rosemoor

czasem#3954
 7661895

#45266 06 gru 2018, 14:25

Kto wchodzi w skład administracji?
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
tworzymy omen

#45268 06 gru 2018, 21:57

ObrazekObrazekObrazek

Rody łowców

Stanwell, Anglia
Choć Stanwellowie od zawsze stanowili raczej niewielki ród, to dwukrotnie zasiedli na czele Rady, tym samym zyskując status jednej z najbardziej poważanych rodzin w Garvieburgu. Aż do zeszłej zimy, kiedy to Ronald Stanwell został zamordowany przez nieznanego sprawcę. Jego dzieci pogrążone w głębokiej rozpaczy, zasięgnęły pomocy u angielskiego sabatu - w zamian za wskrzeszenie ojca, podpisali pakt zobowiązując się do składania ofiar w postaci czarownic zza szkockiej granicy. Umowa obowiązuje przez trzynaście lat, a niedotrzymanie jej warunków wiąże się z przekazaniem dusz wszystkich członków rodu w ręce Szatana. Tym samym, Stanwellowie wielokrotnie oskarżani o zaprzedanie się diabłu i pertraktacje z wrogiem, zostali wydaleni z Rady oraz stracili prawo głosu podczas obrad Zgromadzenia.

Członkowie:
Ronald Stanwell, głowa rodu (ur. 1961, zm. 2017)
Amelia Stanwell (ur. 1964, zm. 2000)
dziecko: (28 - 32 l.)
dziecko: Bree Stanwell ( 24 l.)
dziecko: brat bliźniak Bree ( 24 l.)
dziecko: (18 l.)

Hopkins, Anglia
W nadnaturalnym świecie nazwisko Hopkins od setek lat budziło postrach oraz respekt. Ród wywodzący się od Matthewa Hopkinsa, jednego z najsłynniejszych angielskich łowców czarownic, przez pokolenia zamieszkiwał Londyn. Kilkanaście lat temu z rozkazu Rady, rodzina przeniosła się do Garvieburga, a Peter Hopkins jako głowa rodu, przyjął rolę pastora w miejscowej plebani.
Hopkinsowie są uważani nie tylko za najpotężniejszy, ale i najbardziej konserwatywny ród zamieszkujący miasteczko. Dzieci są wychowywane według sztywnych zasad i kontrolowane na każdym kroku, a każde ich przewinienie równa się z surowymi konsekwencjami. (...) Chyba nie trzeba podkreślać, że modlitwa poranna i wieczorna, regularne spowiedzi ojcu i zakaz jakichkolwiek interakcji z płcią przeciwną do osiemnastego roku życia, to dla dzieci Hopkinsów chleb powszedni.

Członkowie:
Peter Hopkins, głowa rodu (58 l.)
[imię] Hopkins, matka (56 l.)
dziecko: (36 - 38 l.)
dziecko: (30 - 34 l.)
dziecko: (27 - 29)
dziecko: Daniel Hopkins (25 l.)
dziecko: Summer Hopkins (ur. 1995, zm. 2013)
dziecko: (16 - 18 l.)

Ainsworth, Anglia
Nie do końca wiadomo kiedy ani dlaczego pojawili się w miasteczku. Odizolowany, tajemniczy ród, który stroni od kontaktów z innymi łowcami oraz ludźmi. Żadne z dzieci Ainsworthów nie uczęszczało do szkoły, co więcej nikt z rodziny nie pojawia się na Zgromadzeniach, jedynie czasami, głowa rodu uczestniczy w obradach Rady.
Na ich temat aż roi się od plotek, z których żadna nie została oficjalnie potwierdzona, ani zdementowana. Ostatnimi czasy słyszy się, że porywają czarownice i posługują się nimi by wzmocnić swoje umiejętności, choć nie ma ku temu żadnego dowodu. Każdy przedstawiciel rodziny, charakteryzuje się bardzo jasną karnacją i blond włosami.

Członkowie:
[imię] Ainsworth, kobieta, głowa rodu (60 l.)
dziecko: (38 - 40 l.)
dziecko: (34 - 36 l.)
dziecko: (28 - 30 l.)
dziecko: (22 - 24 l.)
[imię] Ainsworth, brat głowy rodu (54 l.)
dziecko: trojaczki (18 l.)

ObrazekObrazekObrazek

>> Powyżej udostępniamy fragmenty opisów rodów angielskich łowców.
>> Każdy z rodów będzie posiadał własne subforum, w którym znajdzie się rozbudowany opis historii, ważnych przodków, czy tradycji danej rodziny.
>> Prace nad forum idą pełną parą, ale wciąż daleko nam do końca. Chcemy zadbać aby wszystko zostało szczegółowo rozpisane, a sam świat był logicznie zbudowany. Równa się to z tym, że dalej nie jesteśmy w stanie określić daty otwarcia.
>> Z okazji Mikołajek mamy dla was drobny upominek w postaci filmu zapowiadającego forum!
>> Ze względu na to, że administracja jest już pewna i deklarowana to ujawniamy jej pełen skład według edenowych nicków: lu, lealahn, rhodes oraz tosterek.
>> Przypominamy też, że wstępne rezerwacje będą możliwe dopiero po ujawnieniu wszystkich spisów.

Awatar użytkownika
Moje fora
Chcem Omen

#45269 07 gru 2018, 13:48

Napaliłam się na Hopkinsów :omg:
Przez was chyba w dzień otwarcia nie będę spać, tylko czatować.

Awatar użytkownika

#45270 07 gru 2018, 13:53

Nie do końca mój klimat, ale ród Ainsworth bardzo mnie zainteresował. Może pojawię się na forum dla nich!

Awatar użytkownika
O mnie
22-letnia studentka mikrobiologii. Zapalony RPGowiec z ponad 10 letnim stażem w temacie, twórca LARPowy na największych konwentach w Polsce, wychowawczyni na obozach fabularnych dla dzieci i młodzieży.
Moje fora
tworzę Jawię
trochę obecna
 Kira#6571
 43673436

#45272 07 gru 2018, 16:07

Promo jest chyba najbardziej zajebistym, jakie widziałam na forach kiedykolwiek. Naprawdę jest super. <3

Awatar użytkownika
O mnie
Licealistka, mól książkowy, który uwielbia pisać do szuflady. Czasem pogram w jakąś dobrą gierkę koputerową, albo siatkówkę.
Ostatnio mi kpop i kdramy padły na mózg. Czytam wszystko, ale rzadko się odzywam :/
Moje fora
czekam na Omena i Javię
 halla#4119

#45273 07 gru 2018, 18:10

Oszczędne, przejrzyste zapowiedzi z ładnymi opisami. Dobrze, że dajecie sobie czas i nie poddajecie się presji. Ważne jest by wszystko było skończone, a wy gotowi do działania, a nie czy ludzie sobie poczekają dodatkowe kilka dni. Z uwagą się przyglądam tematowi i czekam na opisy kolejnych rodów czarownic <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
only mors

#45274 07 gru 2018, 18:28

Aż zrobiłam konto, żeby powiedzieć, że zapowiedź jest cudna i na pewno się pojawię! :<3:

Awatar użytkownika
Moje fora
Berrylane <3

#45297 08 gru 2018, 13:45

a ja się wciąż zastanawiam co wybrać jak zacznę wymyślać postać <3 niecierpliwie czekam na otwarcie :wroc: :backhug;

Awatar użytkownika
Moje fora
Berrylane

16160343

#45306 08 gru 2018, 22:47

Od jakiegoś czasu przyglądam się zapowiedzi iiii... Chyba macie mnie :D Szczególnie urzekł mnie ten filmik, który od razu kojarzy się z teaserem Stranger Things <3