Storyville, Is it dream or is it real?

Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Wino lubię
Moje fora
storyville soon <3

#44894 08 lis 2018, 22:23

nie no, wszystko w pozytywie zwłaszcza, ze byłaś mega aktywna użytkowniczka z fajnymi pomysłami na postaci (a przyznam, ze pamietam ich kilka :D )

Także już kierując słowa do reszty zainteresowanych grą, doceniamy każdego użytkownika i nie takie złe z nas diabły :D

Awatar użytkownika

#44895 08 lis 2018, 22:35

bardzo miło to słyszeć <3 to zdecydowanie zachęca mnie do powrotu haha

na pewno mogę podpowiedzieć wahającym się, że to było cudowne forum, i że zachęcam, bez lokowania produktów rzecz jasna

Awatar użytkownika
O mnie
Mother of dragons, queen of pirates, graduated Hogwarts, shadow hunter in training
Moje fora
Prawie nigdzie, czekam i obserwuję

#44907 09 lis 2018, 19:53

A cieszę się bardzo. Grałam na fairytales, wspominam miło. Mam nadzieję że nie padnie tak szybko jak ostatnia wersja :( I czekam z niecierpliwością może sobie coś zarezerwuję nawet!

Awatar użytkownika
O mnie
Wariatka, która szuka swojej drogi w życiu. Czasami krzyczy, ale ma dobre serduszko!
Moje fora
Chicago i czekam na Storyville! <3

#44909 09 lis 2018, 22:41

@Cirilla my wierzymy mocno w to, że ten czas na powrót! czekamy na każdego powracającego i nowego użytkownika z niecierpliwością! <3

Awatar użytkownika
O mnie
Mother of dragons, queen of pirates, graduated Hogwarts, shadow hunter in training
Moje fora
Prawie nigdzie, czekam i obserwuję

#44910 09 lis 2018, 22:54

Dodam jeszcze tylko, że najmilej wspominam chyba radio, więc mam nadzieję, że może i tu się zadomowi <3 Tak, widzę w punktach podsumowania i popieram całym sercem, to super inicjatywa!

Awatar użytkownika

#44911 09 lis 2018, 23:01

@Cirilla podbijam uwagę o radio, ucieszyłam się bardzo mocno, bo było cudowne, cieszę się, że znowu wprowadzacie jeuidjisldj

Awatar użytkownika
O mnie
Wariatka, która szuka swojej drogi w życiu. Czasami krzyczy, ale ma dobre serduszko!
Moje fora
Chicago i czekam na Storyville! <3

#44915 10 lis 2018, 1:01

@Cirilla @pond tak, tym razem to ja osobiście, dopóki się nie przeprowadze i sama nie będę mogła prowadzić audycji, będę goniła resztę do robienia super relacji na radyjku, a może nawet uda nam się kiedyś zrobić wspólna audycje? Kto wie 😘
Oczywiście dalej namawiamy do rezerwowania miejsc w rodzinach fabularnych (link w moim podpisie). Mamy dużo wolnych miejsc u Millsow czy Zimmerow oraz w LA!

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem miły i kochany.
Moje fora
Berrylane.
 daktyl#4219

#44928 11 lis 2018, 14:11

Być może ominęła mnie odpowiedź na pytanie, ale kiedy otwarcie?

Awatar użytkownika
Moje fora
Fairytales - > Storyville już wkrótce < 3

#44930 11 lis 2018, 16:12

W tym tygodniu podamy dokładną datę otwarcia, planujemy otwierać możliwie w przyszłym tygodniu : )
Co do radia, miło mi to czytać i tym chętniej będę znowu Wam prowadzić audycje ;*

Awatar użytkownika

#44996 13 lis 2018, 15:34

a ja mam pytanie odnoścnie zakresu bajek które będą brane pod uwagę. Czy taki świat jak Narnia się wlicza, bo to brzmi dość oczywiście, ale np jak mamy już wiedźmy to czy Harry Potter też? :D

Awatar użytkownika

#45001 13 lis 2018, 17:25

o tak, zdzirka zadała dobre pytanie! bo wiedźmin, czyli gry też wchodzą w grę? no wiem, że jest książka, ale to chyba nie bajka heh
no i skoro jest sabrina to jakieś inne seriale dla młodzieży też będą? riverdale, czy coś?
a co na przykład z spidermanem? jest kreskówka o wiele bardziej bajkowa niż te wyżej wspomniane produkcje :)
czy można robić też postaci z bajek tv, a jak z bajkami dla dorosłych?

Awatar użytkownika
Moje fora
Fairytales - > Storyville już wkrótce < 3

#45019 wczoraj, 7:54

@zdzirka tak, postanowiliśmy tchnąć powiew świeżości i rozszerzyć uniwersum o postaci takie jak np. Harry Potter, oczywiście pod warunkiem, że gracz dopasuje je do naszej mechaniki! zanim padnie pytanie o Bogów (Herkules Disneya) - są dopuszczalne, ale fabularnie uznaliśmy, że są to czarnoksiężnicy, którym śmiertelnicy oddają cześć i dlatego sami siebie zwą "bogami" ; )

@zgrozo - postanowiliśmy wpuścić na forum postaci fantasy (obok postaci bajkowych i baśniowych) - jeśli chodzi o inne uniwersa (Pokemony to raczej anime), nie spodziewamy się aż takiej różnorodności (mangi również odpadają). jeśli chodzi o sci-fi - spiderman totalnie nie wpasuje się w nasze fabularne realia, ale gwarantuję - nawet jeśli nie będziesz grać Spidermanem, i tak będziesz się świetnie z nami bawić! 8)

Dla tych, którzy lubią zapowiedzi w sposób bardziej wizualny -> przygotowaliśmy dla Was niewielką niespodziankę. SPOILER ALERT: W FILMIKU UMIEŚCILIŚMY JUŻ DATĘ OTWARCIA ;) Oficjalnie umieścimy ją również tutaj, na pewno jeszcze przed weekendem 8)

Awatar użytkownika

#45021 wczoraj, 9:22

Ja Was kocham, ja wracam. Miło będzie znów spotkać poprzednią ekipę, odnowić kontakty i jeśli się uda to złapać moją postać :3
Czekam niecierpliwie ten tydzień!

Awatar użytkownika
Moje fora
tułam się to tu, to tam
 Luśka#6986
 62557529

#45032 wczoraj, 22:46

Oh, jak ja się cieszę na takie forum :loff: Czekam z niecierpliwością :omg: