Wishtown

#13963 17 lis 2015, 19:55

ZGADZAM SIĘ NA PISANIE KOMENTARZY W TYM TEMACIEObrazek
Realia:

Akcja forum toczy się w angielskim mieście Wishtown, przez niektórych nazywanym Witchtown z uwagi na to, iż znajduje się tam główna siedziba organizacji zwalczającej czarownice – Inkwizycji. Wydarzenia nie rozgrywają się jednak w żadnych określonych czasach. W świecie Wishtown panuje alternatywna epoka wiktoriańska: połączona z pewnymi elementami współczesności (Inkwizycja posiadająca technologię wykraczającą poza możliwości tamtych czasów) oraz średniowiecza (publiczne egzekucje czarownic będące ulubioną rozrywką tłumów).

Fabuła:

Po świecie, niczym zaraza zaczęła rozprzestrzeniać się tajemnicza mutacja. Powodowała ona zmiany w centralnym układzie nerwowym, wywołujące nietypowe objawy. Według miejskich legend, ludzie dotknięci tą chorobą zyskiwali kontakt z zaświatami, inni twierdzili, że w ten sposób zostali naznaczeni przez samego Szatana, a moce, które zyskali to oznaka klątwy. Co gorsza, ze śpiących umysłów chorych bez udziału ich wiedzy i woli zaczęły wydostawać się potwory. Nazwane Koszmarami bestie rozpoczęły sianie spustoszenie wśród ludzi. Zabijały, pożerały i niszczyły. Mieszkańcy pewnego angielskiego miasteczka postanowili się zjednoczyć w walce przeciw potworom i tym, którzy dali im życie. Małe obywatelskie stowarzyszenie w zatrważającym tempie rozrastało się, aż urosło do rangi ogólnoświatowej organizacji, mającej na celu ochronę ludzi przed wiedźmami – Inkwizycji. Czarownice, obawiające się zagrożenia ze strony ludzi, odsunęły się w cień. Wiele z nich zamieszkało w mrocznych lasach. Jednak ostatnimi czasy pokazuje się ich coraz więcej. Słyszy się także o demonicznym Cyrku wiedźm, porywającym dzieci. Wszystko wskazuje na to, iż czarownice szykują się do odwetu na ludziach. Czy Inkwizycja jest gotowa, by odeprzeć atak?

Co oferujemy:
- Jedno z nielicznych forum yuri z interesującą fabułą!
- Dopracowany świat oparty na epoce wiktoriańskiej!
- W przyszłości ciekawe wydarzenia i odkrywanie nowych tajemnic!
- Aktualizowana baza informacji ze świata. M.in.: Bestiariusz i Kroniki Wishtown, na które dzięki pisanym przez was forumowym historiom również możecie mieć wpływ!
- Zniesione ograniczenie jednego miejsca, w którym przebywać może postać!
-A ponadto, gwarantujemy, że nie opuścimy forum, chyba że śmierć nas z nim rozdzieli!
Przyjdź, zobacz, pozostań.
Jeśli jednak masz pytania pisz śmiało bądź odwiedź nas na forum, a na pewno Wam się spodoba.

ODPOWIEDZ ]