Venandi

Awatar użytkownika

#51952 09 kwie 2020, 22:48

Obrazek
Venandi powstało jako miejsce gdzie można w spokoju, bez ciśnienia wyżyć się artystycznie i rozbudzić wyobraźnię. Najważniejsza jest dla nas miła atmosfera oraz dobra zabawa, która sprzyja rozwijaniu nowych znajomości czy przyjaźni. Nie posiadamy skomplikowanych mechanik, tworząc u nas postać to Ty zarządzasz jej losem, historią i poczynaniami w miasteczku. W związku z dużą swobodą w świecie jako urozmaicenie będą organizowane specjalne wydarzenia oraz rozgrywki z mistrzem gry.

Fabuła:
Venandi jest miastem w Pensylwani, założonym przez pierwszego na tych ziemiach Tenebris, do dziś z resztą rodzina ta jest bardzo szanowana. Mimo że oficjalnie nie rządzą miastem jako takim, to mają wiele do powiedzenia w jego sprawie, są swego rodzaju rodziną królewską. Venandi jest domem zarówno dla wampirów jak i łowców, ich drogi raz po raz krzyżują się, gdy ci nie zdają sobie z tego nawet sprawy. Łowcy tropią wampiry, jednak póki nie mają niezbitych dowodów na to że dana osoba jest dziecięciem nocy, nie atakują. Dzięki temu ofiarami nie raz padają zdziczali, łaknący ludzkiej krwi przemienieni. Nikt jednak nie może czuć się bezpiecznie! Do tego lasy wokół Venandi zamieszkują wilkołaki, niegdyś wygnane przez wampiry z swych dawnych terytoriów. Czekają tylko na oznakę słabości z ich strony, aby odebrać swoją własność.

Co oferuje nasze forum?
- Przede wszystkim, liczy się dla nas dobra zabawa! Nie posiadamy skomplikowanych mechanik, a stawiamy głównie na wyobraźnię naszych graczy.
- Przyjazna atmosfera! Jesteśmy zżytą grupą, każdy dołączający do nas użytkownik może zaproponować coś od siebie i liczyć na pomoc ze strony administracji przy stworzeniu postaci.Nie ma dla nas głupich pytań czy pomysłów, wszystko chętnie rozważymy.
- Posiadamy server na Discordzie, dzięki temu jest stały kontakt z jakimś adminem. Mamy też doświadczonych graczy którzy na pewno również chętnie odpowiedzą na niektóre pytania.
- Dostępne rasy grywalne: Wampiry, Wilkołaki i Łowcy - specjalnie na prośby graczy dodaliśmy również rasę zwykłych ludzi :)
- Dostępne są też rasy specjalne dla wytrwałych graczy - czystokrwiste wampiry, rycerze krwi można również zostać alphą wilkołaków.

Jeśli szukasz miejsca gdzie odpoczniesz od szarej rzeczywistości i nie musisz martwić się mechanikami a po prostu możesz się wyżyć artystycznie, to forum dla ciebie!
Obrazek

ODPOWIEDZ ]