Licencjat~

#44513 25 paź 2018, 19:12

Dzień dobry/Dobry wieczór,
w związku z tym, iż w tym roku akademickim kończę studia licencjackie tj. piszę licencjat i muszę zrobić jakby badania do niego, to chciałabym was zapytać o parę rzeczy, tudzież porozmawiać na konkretny temat.

Otóż, mój licencjat dotyczy turystyki rodzinnej. Rodziny tworzą podstawę dzisiejszego rynku turystycznego. Widać to zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

Zamierzam przede wszystkim:

a) skupić się na codzienności.
b) Jakie są modele typowej rodziny na wakacjach tj. czy są bardziej bierni czy czynni.
c) Przedstawić profil dziecka turysty i rodzica turysty.
d) Omówić wychowanie przez turystykę
e) środki transportu i baza noclegowa. czym najwygodniej się rodzinom podróżuje i gdzie nocuje oraz dlaczego. W tym też opisać jakie są udogodnienia/na ile są przystosowane dla rodzin z dziećmi w ów środkach transportu.
Przy bazie noclegowej - czy rodziny biorą zakwaterowanie z wyżywieniem czy bardziej na własną ręke.
Jakie są oferty hoteli i restauracji dla dzieci zwłaszcza. Czy każda jadłodajnia ma menu dziecięce?
f) Koszty podróży - tutaj wyszczególnić ulgi wszelkie i też ogarnąć oferty dla rodzin w biurach podróży. Sprawy formalne i finansowe.
g) Miejsca atrakcyjne dla rodzin z dziećmi. Tj. opisać w tym jakie te obiekty mają ulgi dla rodzin itd.

Jak widać cała praca krąży wobec tematu rodziny na wakacjach.

1)Moje pierwsze pytanie brzmi: Jak wyglądają wasze urlopy z rodzicami/członkami rodziny?
Tutaj możecie opisać wasze wszelkie przeżycia itd.

2) Następnie - Jak byście opisali dziecko pod względem bycia turystą, a rodzica turystę? Jak się zachowują np. w muzeum czy na plaży?

3) Scharakteryzujcie polską rodzinę na wakacjach według własnych zaobserwowań.

4) Czy na co dzień dostrzegacie udogodnienia dla matek/ojców z dziećmi w restauracjach/pociągach/innych miejscach?

Nie musicie odpowiadać na wszelkie wymienione przeze mnie rzeczy ani pisać ścian tekstu. Nikogo do pomocy nie chcę zmuszać oczywiście. Kto będzie chciał, to wypowiadając się pomoże mi w badaniu. Z góry dziękuje serdecznie każdemu człowiekowi, który się odezwie o/

Do tego załączam jakoby sondę/ankietę - https://goo.gl/forms/rFMcYvIAa7hBSHYB2

Dodatkowy kontakt ze mną:
GG: 35451075
Skype: yukiyorin
Discord: Panda#1343

ODPOWIEDZ ]