Tumblr z avatarami

ODPOWIEDZ ]

#2102 18 mar 2015, 17:24

krucza pisze:
Yenna pisze:
krucza pisze:
Yenna pisze:A nie lepiej spróbować podjąć współpracę np. z takim tumblrem jak fm-faces?
Ja chętnie podjęłabym współpracę. Miałoby to korzyść dla obu stron - na edenie dużo więcej avatarów i wyglądów (mam około 2 tys. wizerunków - głównie modeli, więc są też jakieś rzadkie rarytasy), a dla mnie po prostu satysfakcja, że ktoś korzysta z mojej pracy.

Po dodaniu posta dopiero zobaczyłam Twój podpis z promo tego tumblra! :roll: W każdym razie od momentu powstania tego tumblra od zawsze byłam pełna podziwu dla prowadzących i różnorodności proponowanych wizerunków. Podoba mi się Twoja praca i pewnie kogoś jeszcze, bo podejrzewam, że nie robisz tego sama. Propsuję mocno i życzę dalej takiego zapału. :hug3:

Nie wiem jak takową propozycję przyjmie administracja, ale według mnie zamiast tworzyć kolejny blog z serii "znajdź dla siebie mordkę" byłabym właśnie za współpracą z tumblrem fm-faces, co powinno być korzyścią dla obu stron jeśli weźmiemy pod uwagę też popularność fm faces. Zresztą to co się znajduje na blogu jest tak wartościowe, że administracja nie musiałaby spędzić całego życia nad dodawaniem kolejnych fotek, tylko liczyć na to że to wszystko sprawnie będzie się aktualizować.

Zresztą do szczegółów to może nie będę się już wtrącać. ;>
Nie wiem czy zostałam dobrze zrozumiana, nie chodzi o spis wizerunków jako wizerunków, co robi krucza i robi to naprawdę świetnie, a o spis wizerunków znajdujących się na Edenie z odnośnikiem do tematu w którym avatary danej osoby się znajdują. Ma to ułatwić przeglądanie tematów, wertowanie stron czy samo znalezienie twarzy.
Sęk w tym, że krucza specjalizuje się raczej w wizerunkach nieznanych, a my chcemy prowadzić spis z tymi do których userzy wrzucą nam awki.
I just wanna love you, I just wanna hold you close
What you’re doing here is murder, when you whip your body slow

#2236 20 mar 2015, 22:51

Ja myślę, że można nawiązać współpracę z kruczą, a także może innymi osobami, które mają podobne tumblr-y a oprócz tego założyć własnego, żeby ogarnąć to wszystko.

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#2301 22 mar 2015, 8:10

A nie lepiej zamiast zakładania oddzielnego bloga rzucić jakiś temat na edenie z wizerunkami? Albo dział nawet, no nie wiem, myślę, że dałoby się takie coś ogarnąć, a przynajmniej byłoby osadzone na jednej stronie. Bo jak na razie na eden nie można wejść bez logowania? U mnie w telefonie też tumblr czasem odmawia współpracy, jeśli nie używam w aplikacji i korzystanie z jednej strony. Na której się jest zalogowanym ułatwia życie też.