Tumblr z avatarami

ODPOWIEDZ ]

#1821 17 mar 2015, 20:25

Rzucono pomysłem odnośnie "edenowego" tumblr'a z wizerunkami. Chodzi o to, abyśmy wrzucały na niego wizerunek danej osoby z odnośnikiem do tematu w którym znajdują się avatary.
Wydaję nam się, że pomysł jest super, a graczom ułatwiłoby to stanowczo poszukiwanie wizerunków (byłyby oczywiście otagowane płcią, wiekiem czy kolorem włosów) czy oszczędziło przekopywanie się przez kilka stron. Chciałybyśmy jednak usłyszeć Wasze zdanie na ten temat.

Awatar użytkownika

#1823 17 mar 2015, 20:28

jak dla mnie super pomysł, tagi to błogosławieństwo, bo nazwiska mi niewiele mówią

Awatar użytkownika
O mnie
jestem szamanem
Podziękował(a): 1 raz

#1825 17 mar 2015, 20:33

propsuje

#1828 17 mar 2015, 20:43

Jak baranina coś wymyśli to wymyśli :roll: tylko dobierzcie dobry styl bo inaczej to nie będzie dobrze działać! :hug3:

Awatar użytkownika

#1829 17 mar 2015, 20:45

Świetny pomysł! :mrgreen:

Awatar użytkownika
O mnie
tworzę avatary i znowu dałam się wkręcić w forko
Moje RPGi
zarządzam bazarem z avatarami i forum urban fantasy jericho
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 58 razy

#1831 17 mar 2015, 20:51

Uważam to za dobre rozwiązanie. Oby tylko tumblr był rzetelnie prowadzony, a nie rzucony w kąt po jakimś czasie :)
Uroczyście przysięgam, iż knuję coś niedobrego.

Obrazek

avatary || kody || zasoby pbf

Obrazek

#1832 17 mar 2015, 21:02

fassylover pisze:Uważam to za dobre rozwiązanie. Oby tylko tumblr był rzetelnie prowadzony, a nie rzucony w kąt po jakimś czasie :)
tym nam nawet nie pozwolisz odpocząć :lowe:

#1841 17 mar 2015, 21:47

dobry pomysł, yhm

#1875 17 mar 2015, 22:40

GENIALNY POMYSŁ.

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#1880 17 mar 2015, 22:45

A nie lepiej spróbować podjąć współpracę np. z takim tumblrem jak fm-faces?

#1883 17 mar 2015, 22:46

po co pytać, przecież wiadomo, ze super pomysl

#1893 17 mar 2015, 23:01

Yenna pisze:A nie lepiej spróbować podjąć współpracę np. z takim tumblrem jak fm-faces?
Ja chętnie podjęłabym współpracę. Miałoby to korzyść dla obu stron - na edenie dużo więcej avatarów i wyglądów (mam około 2 tys. wizerunków - głównie modeli, więc są też jakieś rzadkie rarytasy), a dla mnie po prostu satysfakcja, że ktoś korzysta z mojej pracy.

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#1905 17 mar 2015, 23:13

krucza pisze:
Yenna pisze:A nie lepiej spróbować podjąć współpracę np. z takim tumblrem jak fm-faces?
Ja chętnie podjęłabym współpracę. Miałoby to korzyść dla obu stron - na edenie dużo więcej avatarów i wyglądów (mam około 2 tys. wizerunków - głównie modeli, więc są też jakieś rzadkie rarytasy), a dla mnie po prostu satysfakcja, że ktoś korzysta z mojej pracy.

Po dodaniu posta dopiero zobaczyłam Twój podpis z promo tego tumblra! :roll: W każdym razie od momentu powstania tego tumblra od zawsze byłam pełna podziwu dla prowadzących i różnorodności proponowanych wizerunków. Podoba mi się Twoja praca i pewnie kogoś jeszcze, bo podejrzewam, że nie robisz tego sama. Propsuję mocno i życzę dalej takiego zapału. :hug3:

Nie wiem jak takową propozycję przyjmie administracja, ale według mnie zamiast tworzyć kolejny blog z serii "znajdź dla siebie mordkę" byłabym właśnie za współpracą z tumblrem fm-faces, co powinno być korzyścią dla obu stron jeśli weźmiemy pod uwagę też popularność fm faces. Zresztą to co się znajduje na blogu jest tak wartościowe, że administracja nie musiałaby spędzić całego życia nad dodawaniem kolejnych fotek, tylko liczyć na to że to wszystko sprawnie będzie się aktualizować.

Zresztą do szczegółów to może nie będę się już wtrącać. ;>

Awatar użytkownika
O mnie
tworzę avatary i znowu dałam się wkręcić w forko
Moje RPGi
zarządzam bazarem z avatarami i forum urban fantasy jericho
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 58 razy

#1909 17 mar 2015, 23:18

murawa pisze:
fassylover pisze:Uważam to za dobre rozwiązanie. Oby tylko tumblr był rzetelnie prowadzony, a nie rzucony w kąt po jakimś czasie :)
tym nam nawet nie pozwolisz odpocząć :lowe:
Jeszcze trochę przerzucania zostało ^^
Uroczyście przysięgam, iż knuję coś niedobrego.

Obrazek

avatary || kody || zasoby pbf

Obrazek

#1910 17 mar 2015, 23:22

Yenna pisze:
krucza pisze:
Yenna pisze:A nie lepiej spróbować podjąć współpracę np. z takim tumblrem jak fm-faces?
Ja chętnie podjęłabym współpracę. Miałoby to korzyść dla obu stron - na edenie dużo więcej avatarów i wyglądów (mam około 2 tys. wizerunków - głównie modeli, więc są też jakieś rzadkie rarytasy), a dla mnie po prostu satysfakcja, że ktoś korzysta z mojej pracy.

Po dodaniu posta dopiero zobaczyłam Twój podpis z promo tego tumblra! :roll: W każdym razie od momentu powstania tego tumblra od zawsze byłam pełna podziwu dla prowadzących i różnorodności proponowanych wizerunków. Podoba mi się Twoja praca i pewnie kogoś jeszcze, bo podejrzewam, że nie robisz tego sama. Propsuję mocno i życzę dalej takiego zapału. :hug3:

Nie wiem jak takową propozycję przyjmie administracja, ale według mnie zamiast tworzyć kolejny blog z serii "znajdź dla siebie mordkę" byłabym właśnie za współpracą z tumblrem fm-faces, co powinno być korzyścią dla obu stron jeśli weźmiemy pod uwagę też popularność fm faces. Zresztą to co się znajduje na blogu jest tak wartościowe, że administracja nie musiałaby spędzić całego życia nad dodawaniem kolejnych fotek, tylko liczyć na to że to wszystko sprawnie będzie się aktualizować.

Zresztą do szczegółów to może nie będę się już wtrącać. ;>
Robię to kompletnie sama. Przez moment pomagał mi konwers, za co serdecznie jej dziękuje!

Mam nadzieję, że administracja wypowie się jakoś przychylnie i razem ustalimy opcję dobrą dla obu stron.