Ankieta: Dlaczego nie rozmawiamy o PBFach?

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Lubię w larpy, PBF-y i masochizm emocjonalny.
Moje RPGi
The Gifted

 @Kaczka#4211

#33855 15 paź 2017, 23:22

Cześć. Cześć z Was mogła usłyszeć, że jakiś człowieczek zrobił ankietę o RP i PBFach, zwłaszcza że w PBFowej grupie zanosiła się o to gównoburza. Tak czy inaczej - tym człowieczkiem jestem ja! I bardzo mi zależy na tym, żebyście wy też wzięli udział w tej ankiecie, bo dzięki temu nie dość, że będę mogła zrobić prelekcję o naszym małym środowisku i propagować nas na konwetach, to jeszcze będę mogła poznać Wasze zdanie i co nieco dowiedzieć się o tym jak to tak naprawdę z nami jest.
Na przykład, zawsze wydawało mi się, że PBFy są dramatycznie zdominowane przez kobiety. Tymczasem, jak aktualnie pokazuje ankieta, na jednego faceta przypadają dwie kobiety, czyli nie jest aż tak tragicznie. Ba! Jakby tego było mało, ta ankieta pokazała, że mamy dwie małe, zupełnie zapomniane mniejszości pelikany i langusty.
W każdym razie, zapraszam do wypełniania i podsyłania dalej. Na ten moment mam 188 odpowiedzi, a za parę dni mam zamiar zebrać wyniki i podrzucić trochę tematów do Oka Edenu, może to wywoła jakieś dyskusje i zmieni nasz punkt widzenia.

https://goo.gl/forms/pF3kicaRFJPVsFCv1

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?
Podziękował(a): 5 razy

 ZEON#9723

#33857 15 paź 2017, 23:32

Wypełniłem :lol: Jestem fajny, hehe. xD

Awatar użytkownika
Moje RPGi
adminuje na hallyu
Podziękował(a): 1 raz
 nyssa.x

#33858 15 paź 2017, 23:47

Wypełnione!

Awatar użytkownika
Moje RPGi
gram na Szkocji

#33859 16 paź 2017, 2:48

Poszło. Z ciekawości - co oznacza określenie pelikany i langusty?

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Cursebreaker
 Miśka#9827

#33860 16 paź 2017, 7:55

:matma:

Awatar użytkownika
O mnie
#WerkaHejterka
Moje RPGi
Zapytaj, wyśledź mnie!
 Werka #1964
 48001676

#33916 17 paź 2017, 22:14

A ja już wypełniłam wcześniej, ale tak się tylko pochwalę. I chętnie wyniki zobaczę, jak to tam świat funkcjonuje, bo pewnie nie tak jak mój mózg heh
Obrazek
Wolę jak przygryzasz wargi niż jak się gryziesz w język
Gramy już trzy dogrywki, wciąż nie widzę zwycięzcy
Wolę jak przygryzasz wargi niż jak się gryziesz w język
To już ostatni karny, wciąż nie widzę zwycięzcy


ODPOWIEDZ ]