Daisy's Workshop

Tutaj znajdziesz zawieszone warsztaty oraz te, w których nic się nie dzieje.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
I'm here for dramas & avatars
Moje fora
nothing special

#32015 01 wrz 2017, 1:26

Obrazek

Od jakiegoś czasu pojmuję tajemną, starożytną, opłacaną krwią i łzami sztukę tworzenia gifów w najładniejszej (hq) jakości, jaką tumblr widział. Swoimi pracami zasilam głównie wcześniej wymieniony portal, ale Wam też coś mogę zrobić! Podejmuje się także tworzenia crackshipów (nie tylko ze swoich gifów) oraz podpisów graficznych na fora, czasem avatarów, ale nie sprawia mi to wybitnej przyjemności, więc zostanę przy gifach.
Mogę także poszukać komuś gif huntów z tumblra, jeśli ten ma mało czasu, a zależy mu na większej ilości fajnych gifów.

W kolejkę biorę 3-5 osoby, ale zazwyczaj o tym informuję pisząc pod zamówieniami. W jednym zamówieniu z gifami robię ich zwykle maksymalnie 10, a crackshipów ok. 5, ale nie jest to jakaś stała zasada.

formularz na gify:

Kod: Zaznacz cały

[b]Z kim?:[/b] imię i nazwisko gwiazdy/wizerunku 
[b]Filmik:[/b] jeden z youtube, najlepiej, żeby już miał jakość 720 lub 1080p (w innych gify nie będą tak ładne ;x)
[b]Które fragmenty?:[/b] proszę o wypisanie fragmentów, które was interesują (np. od 0:10 do 0:13, od 1:21 do 1:24 itd.) 
[b]Wymiary:[/b] albo chociaż przybliżenie czy kwadratowe czy prostokątne. Wszystkie gify hq robię w 245px szerokości, bo potem mogą się zwyczajnie brzydko pikselować, ale to nie znaczy, że nie robię większych w ogóle
[b]Inne:[/b] jakieś wymagania? (czy mam koloryzować gifa, poprawiać jego jasność/kolory, czy tylko wyciąć i doprowadzić do "porządku")
formularz na crackship:

[b]Z kim?:[/b] imię i nazwisko gwiazd/wizerunku 
[b]Gify:[/b] obecnie NIE SZUKAM gifów, za jakiś czas się to pewnie zmieni!
[b]Wymiary:[/b] ] albo chociaż przybliżenie czy kwadratowe czy prostokątne. Wszystkie gify hq robię w 245px szerokości, bo potem mogą się zwyczajnie brzydko pikselować, ale to nie znaczy, że nie robię większych w ogóle
[b]Inne:[/b] jakieś wymagania? (czy mam koloryzować gifa, poprawiać jego jasność/kolory, czy tylko wyciąć i doprowadzić do "porządku")
formularz na podpis:

[b]Postać:[/b] imię i nazwisko/pseudonim/główny tekst, który ma się znaleźć na podpise
[b]Cytat:[/b] cytat/poboczny (mniejszy) tekst, który ma się znaleźć na podpisie
[b]Gify:[/b] link do gifów
[b]Inne:[/b] jakieś wymagania? (kolory (bardzo proszę o chociaż przybliżenie kolorystyki, w jakiej widzielibyście swój podpis), teksturki/rendery, które sobie życzycie, filtry, cokolwiek)
(zamówienie z gifami + podpisem można połączyć!)

Przez kilka miesięcy wiele się zmieniło, m.in. zalałam laptopa i musiałam go zmienić, przez co jakimś cudem straciłam możliwość pobierania filmików w 1080p z YT. Dalej mogę robić, jeśli ktoś podeśle mi takowy filmik na pw zahostowany np na MEGA albo mediafire, ale póki co wolę to zawiesić.
Za to wróciłam do robienia avatarów, chociaż dalej jestem leniem i nie szukam zdjęć.

[b]Z kim?:[/b] imię i nazwisko gwiazdy
[b]Zdjęcia:[/b] od 1 do 8-10 proszę
[b]Rozmiar:[/b] w pikselach
[b]Inne:[/b] inne życzenia, prośby, na jaki styl forum itd.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2018, 14:21 przez Daisy, łącznie zmieniany 1 raz.

#32018 01 wrz 2017, 3:32

To ja będę pierwsza, mam nadzieję, że zamówienie na crakship i podpis również można łączyć <3
Ogółem: zależy mi na dwóch crakach, które następnie włożysz do dwóch podpisów (po jednym gifku - jeden podpis będzie dla mnie, drugi dla koleżanki <3 ). Będzie super, jeśli oba podpisy będą wykonane dokładnie w tym samym stylu (skoro gramy zgrane małżeństwo, to niech ich podpisy też wyglądają tak samo :P), tylko mają wymienne napisy i gifki.

Z kim?: Chris Pratt / Zoe Saldana
Gify: Para 1: tu i tu, para 2: tu (napis nie jest nam potrzebny :D) i tu
Wymiary: Tak by pasowały Ci do podpisu :)
Inne: Patelowe kolorki, które będą współgrać z podpisem.

Podpis 1
Postać: Peter Groot
Cytat: I'm hooked on a feeling, I'm high on believing that you're in love with me
Gify: 1 z craków z zamówienia powyżej
Inne: Pastelowe, mało rażące w oczy kolory. Podpisy będą używane na Los Angeles, więc potrzebujemy coś, co będzie pasowało do ich bardzo jasnego tła - #fdfdfd.
Jeśli chodzi o styl, lubimy proste, "niewydumane" podpisy, gdzie napisy nie są nałożone na gifa, a okalają go. W tle fajnie byłoby, gdyby był jakiś "maziajek" (bez kwiatków, serduszek, strzałek, Bóg wie czego), a gif miał rameczkę (może być stała, może być przerywana, mogą być końce gifa zaokrąglone lub ostre, pozostawiamy to Twojej wyobraźni <3).

Podpis 2
Postać: Gabrielle Groot
Cytat: When I'm close to you, I feel my heartbeat telling me that you're the one for me
Gify: 1 z craków z zamówienia powyżej
Inne: Dokładnie taki sam podpis jak u Petera, tylko z podmienionym gifkiem i napisami :)

Z góry serdecznie Ci dziękuję i płacę w fińskiej* kawie!

*która jest taka sama jak wszędzie, bo też z importu, ale ciii
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2017, 15:44 przez Asami, łącznie zmieniany 1 raz.
[align=right]What is a jaeger? A jaeger is the pinnacle of human invention. When the monsters came, we did not wait for heroes to fall from the sky and save us. We saved ourselves. Innovation is our superpower. What is a jaeger? It&#8217;s you, times a thousand, tall as a mountain, with a beating heart that burns as bright as the sun! Enabling us all to become the most heroic version of ourselves.[/align]

#32024 01 wrz 2017, 9:53

Postać: Troy Cavendish
Cytat: You're under my skin, man. The fuck can I do?
Gify: link i link2
Inne: kolorystyką pasujący do forum

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
nothing special

#32057 02 wrz 2017, 4:23

Asami - nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam "maziajek w tle", więc mogę wszystko poprawić jakby co :lol: Mogę także zrobić wersje w innych kolorach albo z drugim crackiem. Chciałam też, żeby mimo wszystko podpisy miały subtelną różnicę, więc wybrałam się na forum czytać KP i dobrałam (tak myślę) czcionki do głównego tekstu, tak by podkreślić charaktery postaci.
  • crackshipy: 1, 2
    Peter: 1, 2
    Gabrielle: 1, 2
Sherlock - Zamówienie Petera miałam gotowe w praktycznie 80% już wczoraj, a potem nie za bardzo miałam dostęp do komputera, więc Twoje wrzucę jutro/dzisiaj, najwcześniej jak będę mogła!

#32061 02 wrz 2017, 12:26

Ojoj, dziękujemy! Są naprawdę śliczne :hug3: Masz prawdziwy talent! <3
[align=right]What is a jaeger? A jaeger is the pinnacle of human invention. When the monsters came, we did not wait for heroes to fall from the sky and save us. We saved ourselves. Innovation is our superpower. What is a jaeger? It&#8217;s you, times a thousand, tall as a mountain, with a beating heart that burns as bright as the sun! Enabling us all to become the most heroic version of ourselves.[/align]

#32062 02 wrz 2017, 12:59

YAAY <3 Cudne są ^^ A podmieniłabyś mi to: https://imgur.com/eUmbYID w tym: https://imgur.com/OmGEDLv ? Byłabym bardzo wdzięczna, świetnie go zrobiłaś. c:

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
nothing special

#32069 02 wrz 2017, 18:16

Asami - bardzo dziękuję :hug3:
Gamora - proszę bardzo klik!
Sherlock - nie bardzo wiedziałam, co zrobić aż z dwoma gifami, więc powstało coś takiego. Mam nadzieję, że się spodoba, ale zawsze mogę poprawiać do skutku :lol:

#32070 02 wrz 2017, 18:19

Dziękuję <3
[center]Obrazek[/center]

#32071 02 wrz 2017, 18:36

śliczne dzięki! <3

Awatar użytkownika
O mnie
23-letnia studentka charakteryzacji. Zapalony RPGowiec z ponad 11 letnim stażem w temacie, twórca larpowy na największych konwentach w Polsce, wychowawczyni na obozach fabularnych dla młodzieży.
Moje fora
Tworzę Dom Nocy, haruję nad Jawią i na nic nie czekam.
obecna
 Kira#6571
 43673436

#32105 03 wrz 2017, 17:35

Postać: Mira
Cytat: Child of Destiny
Gify: https://i.imgur.com/Y8YQSYU.gif
Inne: jest to córka boga błyskawic, więc błękity, czernie oraz szarości byłby w dechę <3
http://www.camp-of-shadows.wxv.pl/index.htm podpis idzie na to forum, plus chciałabym, żeby jakoś tę grafikę wkomponować w podpis https://imgur.com/ZQOBkXk
jak się nie da, to trudno

Awatar użytkownika
 46018297

#32154 04 wrz 2017, 20:56

Postać: bjorg bertelsen
Cytat: she overcame this sadness, she overcame this all
just to show us how impeccable and strong in faith
you have to be for a world to notice
every and each one piece of your struggle
...and only then you get to win this true smile

Gify: klik
Inne: podpis idzie na norwegię, także błękity i szarości, ale w kontekście kolorystyki gifa to bardziej te szarości - jaśniejsze i trochę ciemniejsze; i jeszcze mała prośba, żeby ostatni wyraz cytatu był w miarę estetycznie w to wszystko wkomponowany, ale ciut większą czcionką i w kolorze podobnym do odcienia szminki na gifku, ok? <3
[align=center]
  • Obrazek
[/align]

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
nothing special

#32222 06 wrz 2017, 16:18

Oba zamówienia oddam dopiero w piątek, przepraszam, ale niestety uderzyła mnie z rozpędu szkolna rzeczywistość .-. </3

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
nothing special

#32327 08 wrz 2017, 19:17

Kira - nie wiedziałam za dobrze jak wkomponować tą grafikę, więc w końcu się poddałam, ale mogę zaoferować "wklepanie" tego jako hover :lol: Seeyouagain - sprawę znacznie utrudnił długi cytat, więc już nic nie kombinowałam z "wlepkami".

Awatar użytkownika
O mnie
23-letnia studentka charakteryzacji. Zapalony RPGowiec z ponad 11 letnim stażem w temacie, twórca larpowy na największych konwentach w Polsce, wychowawczyni na obozach fabularnych dla młodzieży.
Moje fora
Tworzę Dom Nocy, haruję nad Jawią i na nic nie czekam.
obecna
 Kira#6571
 43673436

#32328 08 wrz 2017, 19:42

Nie szkodzi <3 podpis jest śliczny <3

Awatar użytkownika
O mnie
tam mój obłęd i ostoja, gdzie ty szumisz, łąko moja
Moje fora
nie umiem sobie znaleźć miejsca

elwood#2047

#32368 09 wrz 2017, 22:59

Z kim?: Miles McKenna.
Filmik: click
Które fragmenty?: 0:38-0:38, 1:30-1:32, 1:35-1:38, 1:39-1:41, 2:38-2:39, 3:23-3:24, 3:40-3:42. wiadomo, że nie byłam w stanie tego bardzo dokładnie podać, ale wystarczy, że połapiesz się o którą postać chodzi i zrobisz to intuicyjnie, zadowolę się wszystkim. :lol:
Wymiary: prostokątne.
Inne: brak, więc po prostu miłej pracy. <3

Obrazek