#72 Bannery, buttony - przeżytek?

Miejsce na tematy w których od ponad roku nikt się nie udzielał.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?
Podziękował(a): 5 razy

 ZEON#9723

#38444 24 lut 2018, 16:55

Odkopię trochę temat mówiąc, że dopiero jakieś 2-3 lata tematu dowiedziałem się o istnieniu czegoś takiego jak Czart, Eden czy Vision Lighthouse. Wcześniej zawsze poszukiwałem forum opierając się właśnie na bannerach, które było trzeba przewijać lub poczekać, aż kolejny sam się przewinie. W tym celu wchodziłem często na forum, na którym nie grałem, ale wiedziałem, że tam zawsze znajdę ciekawe forum z wymiany. Takimi forami zawsze były Hogwart Dream i Spectrofobia, to na nich szukałem innych for dla siebie.

Przypominam, że kiedyś fora kulały graficznie w porównaniu do szat graficznych współczesnych forów. Osobiście zawsze podziwiałem Spectrofobię za świetną grafikę, która kładła na łopatki inne fora i chociaż stanęła w miejscu i sprawia wrażenie zacofanej, nadal budzi we mnie podziw. Jednak przechodząc do rzeczy, skoro ludzie potrafią stworzyć takie piękne szaty graficzne czy chociażby podpisy, to mogą też stworzyć piękne bannery, które mogłyby iść na wymianę. Według mnie to jest właśnie jedna z najważniejszych form reklamowych, zaraz po takim Edenie.
Co z osobami, którzy grali wiele lat temu i nie mają pojęcia o istnieniu takiego Edenu? Będą szukać forum dla siebie właśnie poprzez inne fora - tak sądzę.

Według mnie, twórcy forów powinni się "ogarnąć" i wrócić do wymiany bannerowej. Na pewno można to tak wpleść w szatę graficzną lub do oddzielnego tematu, by nie wyglądało to jak śmietnik.