gazety

ODPOWIEDZ ]

#10463 31 lip 2015, 11:07

Nie mamy działu poświęconego gazetom, dlatego też umieszczam temat w książkach, bo obie rzeczy to piśmiennictwo.

Moja pytanie brzmi jakie gazety najczęściej kupujecie i jak często?
Ja sięgam zarówno po prasę polską, jak i zagraniczną. Głownie związaną z modą, dizajnem, sztuką. Kiosk odwiedzam regularnie raz w miesiącu i spłukuję się na szmatławce do czytania na dobranoc, jak i piękne wydania do przeglądania i myślenia o nich przez cały miesiąc. Kupuję KMAG, Harper's Bazaar, Elle, Press, Lavie, Trendy Art of Living. Z zagranicznych, sięgam po i-D, Kinfolk, Tiny Atlas, Seventh Man, czy Vouge'i. Mogę dorzucić do tego kucharskie skarby czyli Slowly Veggie albo Magazyn Usta.

Jak to wygląda u Was?

Awatar użytkownika
Pomógł(a) : 1 raz
 Dorek Chlorek#8650

#57755 25 mar 2022, 0:38

Ostatnio czytam "Twoje Imperium" i w dziwny sposób podoba mi się ta gazeta. Totalnie polecam, jeszcze jak czytam to na uczelnianym kampusie to ludzie spoglądają na mnie jak na relikt przeszłości (co jest całkiem kjut) + jest dział Anny Taroty, która wróży dla przyjaciół. No i horoskop, który nie ma sensu, ale jest, bo ludzie lubią takowe rzeczy
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#60576 12 kwie 2023, 2:20

Dopiero się przymierzam do kupowania gazet jak za starych czasów. Za dzieciaka zbierałam Cybermychę i gazetki z WITCH. Sporadycznie zdarzało się i BRAVO. Była jeszcze kiedyś taka mroczna gazeta z różnymi dodatkami i plakatami. Dla prawdziwych twardzieli. Nazwa wyleciała mi niestety z głowy.
Obecnie zamierzam zapolować na coś, co pomoże mi na kompletne odmóżdżenie lub wewnętrznie mnie wzbogaci.
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
ukradnę ci pieska jak nie będziesz patrzeć
Moje RPGi
Secrets of London, Die Ac Nocte
Podziękował(a): 13 razy

 saiko#7428

#61649 22 lis 2023, 16:11

Jako bardzo mała dziewczynka zbierałam Księżniczkę, potem miałam fazę na W.I.T.C.H. i sporadycznie Winx (Witch lepsze przecież), a potem zaczęłam wchodzić w okres dojrzewania i czułam się poważną nastolatką, więc wleciało równie poważne Bravo, ale tylko do pierwszej klasy gimnazjum. Przez ponad 12 lat nic nie zbierałam, aż do zeszłego roku gdy, zaczęłam nagrywać podcast i ktoś podpowiedział mi, żeby szukać pomysłów na sprawy do omówienia w Detektywie.

ODPOWIEDZ ]