The 100

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#8581 28 cze 2015, 10:59

Nuklearna wojna niszczy cywilizację na planecie. Po wielu latach ze statku kosmicznego z ocalałymi ludźmi zostaje wysłana na Ziemię grupa nieletnich przestępców w celu kolonizacji.
~FILMWEB

Skoro jest forum na podstawie to zakładam, że ktoś tutaj ogląda. Z reguły to zupełnie nie moje klimaty, ale brat przyniósł mi najpierw 1 sezon, potem obejrzałam 2, wszystko w ciągu kilku dni. Chyba się zakochałam <3 Żaden serial nie wzbudził we mnie takich emocji od czasów Supernatural (i TVD, tak na marginesie, ale nie oglądam od 3 sezonu i w ogóle nie żałuję tej decyzji), ciężko jest je u mnie wywołać, a tu kilka razy mocno się wzruszyłam. Uwielbiam relacje Bellamy + Clarke, Bellamy + Octavia, to chyba moja święta trójca tego serialu. Jakie są wasze ulubione postacie, co ogólnie sądzicie?

Awatar użytkownika
O mnie
Le Monde diplomatique
Moje fora
Memento Mori

#16438 23 sty 2016, 18:37

Ktoś już po 1 odcinku 3 sezonu? :>
Poszukujemy wiedźm, wilkołaków i ożywieńców *.*

Obrazek

Awatar użytkownika

#16464 24 sty 2016, 10:28

ja..:) ale..szczerze?czekam az sie serial rozkręci bo mnie jakos 1 odcinek nie porwał ;p
Wkurza mnie Jasper i nie podoba mi sie ta laska Bellamiego ;p

Awatar użytkownika
O mnie
Le Monde diplomatique
Moje fora
Memento Mori

#16486 24 sty 2016, 17:13

Laseczka Bella wygląda jak jego starsza siostra... A Jasper też wkurza (z drugiej strony jego zachowanie jest zrozumiałe) ponieważ to zwiastuje serie "samobójstw" w najbliższych odcinkach. Liczę na więcej Groundersów i Ice Nation ^^

Obrazek

#16498 24 sty 2016, 19:34

A ktoś jeszcze (tak jak ja) nienawidzi Clarke?
&#175;\_(&#12484;)_/&#175;

#16501 24 sty 2016, 19:42

małpa pisze:A ktoś jeszcze (tak jak ja) nienawidzi Clarke?
Ja! I wiem, że to nierealne, ale wciąż mam nadzieję, że w końcu ją jakiś Ziemianin albo Góral zabije...

#16502 24 sty 2016, 19:49

cecille pisze:
małpa pisze:A ktoś jeszcze (tak jak ja) nienawidzi Clarke?
Ja! I wiem, że to nierealne, ale wciąż mam nadzieję, że w końcu ją jakiś Ziemianin albo Góral zabije...
NIECH CIE BOGOWIE MAJĄ W OPIECE :O
Myślałam, że tacy ludzie nie istnieją! :( Ja też mam taką nadzieję. Serio. Moją fantazją jest 40 minut ubijania Clarke. Jeszcze jakby umarła tą śmiercią Groundersów. Każdy jej zadaje cios, a na koniec Heda ją ścina :) Aż się łezka w oku kręci :)

PS.: Mnie też wkurwia Jasper. I liczę na śmierć Murphy'ego jeszcze :)

#16503 24 sty 2016, 20:06

Serio? Wszyscy moi znajomi na niej pomstują :D W moim gronie nie znam osoby, która by ją lubiła. Och piękna to by była śmierć, to na pewno byłby jeden z moich ulubionych odcinków. A ponieważ jakimś dziwnym sposobem lubię Mount Weather, chciałabym, żeby znalazł się jakiś ocalały i pomścił swoich ludzi.

Co do Jaspera, lubiłam jak był misiaczkiem, w drugim sezonie trochę mi przeszło, bo nie lubiłam tej jego laski. A Murphy'ego lubię :D
[center]Obrazek[/center]

#16504 24 sty 2016, 20:17

NO TO JA CHYBA GADAM Z NIEODPOWIEDNIMI LUDŹMI i follołuje złe tumblry ;( Ja jestem otoczona osobami, które ją kochają i adorują i wskoczą za nią w ogień. Już nie wspomnę o tym, że jak ktoś tylko pierdnie jakieś info o nowym odcinku to jestem zasypana Clarke i CLEXĄ :( Jak samą Lexe uwielbiam tak przy Clarke rzygam obiema ;(

Ja z męskich postaci to chyba tylko lubię Nathana i Bellamy'ego i Kane'a. A i jeszcze Lincoln! A tak to kocham Indrę i Octavię i TĘSKNIĘ ZA ANYĄ ;( no i oglądam tylko dla Raven :oops: :roll:
&#175;\_(&#12484;)_/&#175;

#16505 24 sty 2016, 20:37

Haha :D Na setkowym forum ([*] - mam nadzieję, że zmartwychwstanie)zawsze były dwie rzeczy, po których cisnęliśmy okropnie - Clarke i Bellarke (pamiętam jak oglądałyśmy konfę z ComicCona z obsadą, na której niemal wszyscy zgodnym głosem wyśmiali ten ship - balsam na nasze serducha.)

Clexy też nie lubię, no kompletnie mnie nie przekonuje.

Ja kochałam Finna, rany jak mi było źle kiedy go zabili. Kane to och <3 Bellamy tak... Lincoln BARDZO tak, no i Monty! Monty jest kochaniutki.

Anya była przecudowna, uwielbiałam ją i też tęsknię :< Ale ogólnie to właśnie sobie uzmysłowiłam, że wolę męskie postaci :P Octavia zaczynała mnie delikatnie drażnić w drugim, Lubię Raven. Lubiłam tą małą z pierwszego sezonu ;p
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
O mnie
Le Monde diplomatique
Moje fora
Memento Mori

#16506 24 sty 2016, 21:06

Ten serial jest feministyczny i brakuje tam facetów z jajami... SERIO. Mam nadzieję, że nowa postać Ziemianina obroni honor samców. Clarke nie lubię, ani tych całych jej lesbijskich scen. Raven do odstrzału... Smutno mi, że pantera nie była zmutowana.
Murphy się wyrabia <3 a wątek Jahy i jego avatarowej dziuni mógłby zniknąć.
Można domniemywać, że sztuczna inteligencja stoi za zagładą ludzkości. Miasto świateł - gra z "avatarami" jako ludźmi.

Obrazek

ODPOWIEDZ ]