Wspaniałe stulecie

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
jestem szamanem

#12130 11 wrz 2015, 16:25

kurde, to takie smutne jak Ibrahim gra Sulejmanowi na skrzypcach i jest przekonany, że są przyjaciółmi, a sułtan już postawił na nim krzyżyk ;((((((((((((( Ibrahim to menda, ale trochę mi go szkoda D:

Awatar użytkownika

#12131 11 wrz 2015, 16:28

Ahahaha, nie oglądałam paru odcinków i nagle słyszę "Fatma została pochowana..."... Banan na twarzy, nie znosiłam tej zołzy, chyba tylko Hatice mnie bardziej wnerwia z tym swoim cielęcym spojrzeniem, gdy widzi mężusia, Ibrahima. Mahidevran też za dużo, niestety, ale może się kiedyś doczekam.

O mamo, Selim boski <3

Tyle jeszcze trzeba czekać... xD

Awatar użytkownika

#12132 11 wrz 2015, 17:02

Młody Sulejman też niczego sobie <3

Awatar użytkownika

#12144 12 wrz 2015, 10:17

twoja stara pisze:kurde, to takie smutne jak Ibrahim gra Sulejmanowi na skrzypcach i jest przekonany, że są przyjaciółmi, a sułtan już postawił na nim krzyżyk ;((((((((((((( Ibrahim to menda, ale trochę mi go szkoda D:
Doskonale Cię rozumiem, mnie też w pewnym momencie zawsze rozczulał Ibrahim - od początku serialu mu kibicowałam, ale potem, jak zaczął walić teksty typu "Postawię moje posągi na wszystkich wzgórzach", odkryłam, że już go nie lubię.
Moje złe serduszko należy do Sumbul Agi :D

Awatar użytkownika
O mnie
jestem szamanem

#12150 12 wrz 2015, 14:40

KOCHAM SUMBULA!!!!!!!!!!!!!!11111 Zdecydowanie najlepsza postać w całym serialu :hihi:
Obrazek
kisłam jak pokazywali z Gulagą jak się tańczy XDDD

Awatar użytkownika

#12156 12 wrz 2015, 17:48

twoja stara pisze:KOCHAM SUMBULA!!!!!!!!!!!!!!11111 Zdecydowanie najlepsza postać w całym serialu :hihi:
Obrazek
kisłam jak pokazywali z Gulagą jak się tańczy XDDD
Ich sprzeczki i zamykanie się w pralni było najlepszymi fragmentami tego serialu! Do tej pory nie rozumiem, jak mogli Gulagę wyrzucić </3
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
jestem szamanem

#12171 12 wrz 2015, 22:39

ej właśnie co się stało z Gulagą? Bo ja nie oglądałam akurat tego fragmentu i nie wiem XDDD

Awatar użytkownika

#12177 13 wrz 2015, 1:35

no jak mahidewran była przez sekunde nieudolną władczynia haremu to go wyjebała :<

Awatar użytkownika

#12179 13 wrz 2015, 2:10

Jestem tak bardzo do tyłu, że jak w piątek obejrzałam nowy odcinek, to nie wiedziałam kto jest kim :/ Trzeba szybko nadrobić :/

Awatar użytkownika

#12183 13 wrz 2015, 10:28

noo ta sułtanka siostra jest taka piękna <3

Awatar użytkownika
O mnie
jestem szamanem

#12190 13 wrz 2015, 12:34

kukaracza pisze:no jak mahidewran była przez sekunde nieudolną władczynia haremu to go wyjebała :<
COOOOOOOOOOOOO??!?!?!?!?!?!?!?!??!1111 ale suka ;///// już jej nie lubię ;/////

Awatar użytkownika

#12192 13 wrz 2015, 13:01

A ja bardzo lubiłam Mahidevran i dalej uważam, że jest to najbardziej skrzywdzona postać. Widać to w pierwszych odcinkach. Jak jeszcze w Manisie była z Sulejmanem to aż promieniała szczęściem, tak samo jak niczego nieświadoma przybyła do pałacu. Aż oczy jej się świeciły a tutaj bum. Okazuje się, że w kilka tygodni czy dni, nie wiem ile minęło, jej ukochany znalazł sobie inną babkę i nie chciał na nią spojrzeć. A jak Hurrem dała sułtanowi syna już w ogóle została odsunięta na bok. Nic dziwnego, że jej trochę odbiło, zrobiła się zimna i chce zemsty. W ogóle aktorsko ona idealnie pasuje :D
Ja tylko żałuje, że w serialu zmienili trochę historię, bo ta naprawdę on przez kilka lat był z nimi dwiema. To byłoby dopiero ciekawe ^^

EDIT:

JUŻ DZISIAJ JEST TEN DZIEŃ!!!

Pokaż

Awatar użytkownika

#12238 14 wrz 2015, 16:45

CZY TO JUŻ?! JUŻ?! JUUUUUŻ!!!!! :evil:

pa, Ibrahimie, synu Manolisa i Sofii Wenecjanki! <alko>

Awatar użytkownika
O mnie
weteranka

#12241 14 wrz 2015, 17:58

papa Ibraś <alko>

chociaż kurde, smutno tak było przez moment :/
[center]
Nieobecna w świecie SLów od listopada 2015.
[/center]