Sense8

ODPOWIEDZ ]

#8095 19 cze 2015, 16:51

Obrazek
Połączona parapsychicznie grupa ludzi musi ustrzec się przed tymi, którzy traktują ich jako zagrożenie dla całej cywilizacji i porządku świata.

Awatar użytkownika

#8126 19 cze 2015, 22:32

Wszyscy się jarali tym serialem, bo Wachowscy, bo bohaterowie tak bardzo różnorodni, bo i tematyka oryginalna... i mieli rację, bo to kawał świetnej roboty! Nie umiem nawet wybrać ulubionego bohatera, a zazwyczaj nie mam z tym problemu. Fabuła wciąga maksymalnie, mimo iż czasem płynie tak spokojnie. Klimat niesamowity, postacie cudowne! Motyw z połączeniem wyszedł im genialnie, uwielbiam te mieszane sceny, zwłaszcza jedną z nich, w szóstym odcinku :cool:
Mogłabym tak sypać cukrem dalej, ale napiszę po prostu, że BARDZO POLECAM, idźcie i oglądajcie go wszyscy! <3

Awatar użytkownika

#8147 20 cze 2015, 10:36

No ja na razie obejrzałam 3 odcinki ale mam cała resztę ściągnięta więc..serio owszem..intrygujący i..no dziwny ale za to chyba własnie fajny :)

#8334 24 cze 2015, 0:32

uwielbiam, naprawdę! mój podpis z resztą mocno o tym świadczy kto jest u mnie na prowadzeniu, hehe ;d
oprócz tego, że przez dwa odcinki nie wiedziałam kompletnie co się dzieje, ale potem poszło tak gładko, że nie mogę się doczekać drugiego sezonu. jeśli dalsze sezony będą zrobione w podobnym klimacie, to będzie można tylko bić brawa. także no, polecam, na sto procent <3

#9345 16 lip 2015, 2:51

Serial obejrzałem (a raczej pochłonąłem prawie na raz) z polecenia tej pani wyżej, pierwszej w temacie z resztą. Widać w tym coś świeżego i przez moment aż żałowałem, ze nic więcej nie wydarzyło się w pierwszym sezonie. Jest niedosyt, bo uczynili z tych odcinków dobrze zbudowany prolog. I pomimo tych szalonych stref czasowych, będę czekać na kolejną serię. <:
Dobrą plejadę LGBT strzelili!
[center]jestem smutnym poszukiwaczem mocnej kawy, krótkiego snu, intensywnych przeżyć oraz straconego czasu wolnego[/center]

Awatar użytkownika
Moje fora
Memento Mori

#9349 16 lip 2015, 10:10

Słyszałam głosy, że pierwsze dwa odcinki mogą nudzić i dopiero akcja rozwija się od trzeciego, z czym zupełnie się nie zgadzam, bo sam początek jest pięknie wykonany i zagrany.
Serial stoi u mnie na półce z napisem Rewelacja, bo wciągnął bardzo szybko i niejednokrotnie gały mi wytrzeszczał. Tak bardzo brakowało mi czegoś co mnie trzepnie w łeb i w końcu się doczekałam.

ps. Sun to mój numer 1 :cool:

#10458 31 lip 2015, 4:33

Lorem ipsum.
Ostatnio zmieniony 25 gru 2017, 18:17 przez shindle, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

#10468 31 lip 2015, 12:26

no ja z braku czasu dłuuugo ogladalam seriala le..w końcu objerzałam i serial..wow..a szczególnie z 2 ostatnie odcinki! Inny nic wszystkie dotychczas i czekam na kolejny sezon!
Ludzie..w sumie wszystkich lubie ale chyba najbardziej własnie ta parkę Riley i Will xD

Awatar użytkownika

#12158 12 wrz 2015, 18:21

Długo się opierałam, a kiedy już się za Sense8 zabrałam, pochłonęłam go w dwa dni. Świetna muzyka, tematyka oryginalna (jeszcze niczego podobnego chyba nie widziałam). Choć momentami pojawiały się buby, to jednak serial strasznie mi się podobał. Nie mogę doczekać się drugiego sezonu.

Awatar użytkownika

#38978 13 mar 2018, 23:57

Co jakiś czas się wkurzam, że anulowali ; / Szejm on ju, Netflix.

Awatar użytkownika
O mnie
taki mały, kochany bąbelek, z gejowymi wątkami gdzie się da

bułka#6743

#38981 14 mar 2018, 0:47

A to nie wychodzi 3...?;D

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem zmęczona dramami.
Moje fora
Kołysanka i studia </3

#38982 14 mar 2018, 1:07

Z tego co wiem, nie będzie trzeciego sezonu tylko film w którym zostanie wszystko podsumowane :/
Też żałuję, bo serial naprawdę wciągający i z pewnością, jeśli chodzi o fabułę, sporo dałoby się z niego wyciągnąć!
Obrazek

Awatar użytkownika

#38996 14 mar 2018, 19:09

crashie pisze:Z tego co wiem, nie będzie trzeciego sezonu tylko film w którym zostanie wszystko podsumowane :/
Dokładnie tak. Z resztą sam finałowy odcinek powstanie (powstaje?) tylko dzięki fanom, którzy narobili wrzasku i larum. :C

ODPOWIEDZ ]