Najgorszy film jaki widzieliście!

ODPOWIEDZ ]

#6982 03 cze 2015, 20:08

Dwa filmy o tym samym tytule "Mgła " ;/

#6999 03 cze 2015, 22:54

Musiałam spojrzeć na mój filmweb, a muł i wodorosty osiągnęło 5 tytułów! Ciacho - co to w ogóle było. Lubie polskie kino i podoba mi się kierunek w którym zmierzał przez ostatni czas. Mówię oczywiście o czymś ambitniejszym niż polskie komedie romantyczne. Jednak ten shit zapadł mi w pamięć, że boli. Wszyscy jesteśmy Chrystusami oraz Dzień świra - mimo, że filmy są tak wysoko oceniane, ja nie potrafię pojąć ich fenomenu. Nic w tych filmach do mnie nie przemawiało. Obejrzałam je po dwa-trzy razy i nie chciałam ich skreślić. Jednak ciągle nie potrafiłam pojąć fenomenu. Co do fenomenu to kolejny film jest pt. Fenomen taka niby komedyjka niby przemyślenia scenarzysty, a tak na prawdę cholera wie co autor miał na myśli. Na koniec niczym wisienka na torcie Kac Wawa - tego komentować nie trzeba... ;)

Dziwne jest to, że to same Polskie filmy, ale to chyba najgorsza oglądana przeze mnie piątka. Z oceną 1 na filmwebie, bo gorzej się nie da.

Awatar użytkownika
O mnie
weteranka

#7009 03 cze 2015, 23:25

Odrobina nieba - wylądowałam na tym z ciocią na Walentynki-babski-wieczór... Kto oglądał ten wie, że to nie jest film na taki dzień w roku. I ogólnie na żaden inny. :/
[center]
Nieobecna w świecie SLów od listopada 2015.
[/center]

Awatar użytkownika

#7014 03 cze 2015, 23:56

Podbijam hejt na filmy z Seagalem, na którego nie mogę patrzeć, bo od razu mam odruch wymiotny, a Polsat i tak dalej namiętnie puszcza wszystkie możliwe produkcje z tym okropnym panem. Fu!

A jeśli chodzi o pozostałe to:
Noe. Wybrany przez Boga - tragedia. Jak jeszcze całkiem spoko się go oglądało na początku, taki trochę mroczny i w ogóle, to potem te kamienne monstra wszystko zepsuły i pozostał okropny niesmak.
Piękne istoty - to przeszło moje najśmielsze oczekiwania; spodziewałam się czegoś podobnego do Zmierzchu, a dostałam coś milion razy gorszego. Nie, nie, nie.
Wzgardzona - z laską, która grała w 90210. Niby horror, jak to zdradzone dziewczę mści się na swoim chłopaku, łamie mu kolana i się znęca... Dużo krwi tego nie uratowało. Nie polecam.
Cała seria Drogi bez powrotu, tego nawet chyba nie muszę komentować :roll:
Iiiiii wszelkie Rec, Kwarantanny, Blair Witch Project... Mimo że mają swoich fanów, to ja po prostu się na nich wynudziłam.

W sumie to zgromadziłabym tu tego więcej, ale to taka kwintesencja znienawidzonych filmideł :faint2:

#7021 04 cze 2015, 0:36

Wildfox pisze:Odrobina nieba - wylądowałam na tym z ciocią na Walentynki-babski-wieczór... Kto oglądał ten wie, że to nie jest film na taki dzień w roku. I ogólnie na żaden inny. :/
mnie się podobał, ale ja jestem masochistką. :c

Awatar użytkownika
O mnie
Mama. Detektyw. Na forach ponad dziesięć lat. Bawię się grafiką i kodami.
Moje fora
Po wielu latach znowu robię forum

monroe#4212
 5712974

#7032 04 cze 2015, 8:43

hakuna pisze: Cała seria Drogi bez powrotu, tego nawet chyba nie muszę komentować :roll:
Iiiiii wszelkie Rec
droga bez powrotu jest super, bo się można pośmiać chociaż :D
a Rec był spoko, oprócz ostatniej części, tak obejrzałam wszystkie :|
więcej avatarów i gifów tutaj

Awatar użytkownika
Moje fora
Berrylane

16160343

#7041 04 cze 2015, 14:48

SRPSKI FILM zdecydowanie... Serio, momentami tak ohydne i pokręcone... Ale do końca obejrzany!
Natomiast Ludzka stonoga 2 nie była na moje nerwy, normalnie chciało mi się rzygać jak oglądałam sceny z tym paskudnym grubaskiem. Po 30min się poddałam.

Awatar użytkownika

#7060 04 cze 2015, 20:19

Filmy z Seagalem, tak! :faint2: I Żon Klod Wan Dam! I WSZYSTKIE FILMY SAJ FAJ I NIE-SAJFAJ NA PULSIE.

Ja osobiście nie polecam jeszcze filmu Książę nie z tej bajki. Francuska propozycja, która podobno miała być komedią. Nie wiem, może nie mam poczucia humoru. Generalnie pod koniec seansu w kinie wysiadł prąd i nawet nie było mi z tego powodu przykro. Także nie znam zakończenia, ale nawet nie próbuję tego nadrobić. :/

Awatar użytkownika

#7098 05 cze 2015, 2:05

glitter pisze:SRPSKI FILM zdecydowanie... Serio, momentami tak ohydne i pokręcone... Ale do końca obejrzany!
Jeśli chodzi o to, że film był straszny, okropny, aż obrzydliwy... to jak najbardziej. Pod względem tego, jak został zrobiony, etc, to jest całkiem niezły. Ale tematyka, historia... jak obejrzałam to wypaliłam pół paczki fajek a jednym podejściem : O

Ostatnio byłam z koleżanką na "Piramidzie". Taki dziwny horror o... piramidzie. Normalnie w życiu bym na taki szajs nie poszła, ale bilety miałam za darmo na ten dzień, a że niczego innego ciekawego nie grali, to wybrałam się na to z czystego żydostwa, żeby się nie zmarnowało.

Awatar użytkownika
O mnie
Mama. Detektyw. Na forach ponad dziesięć lat. Bawię się grafiką i kodami.
Moje fora
Po wielu latach znowu robię forum

monroe#4212
 5712974

#7104 05 cze 2015, 10:06

Kimmie pisze:
glitter pisze:SRPSKI FILM zdecydowanie... Serio, momentami tak ohydne i pokręcone... Ale do końca obejrzany!
Jeśli chodzi o to, że film był straszny, okropny, aż obrzydliwy... to jak najbardziej. Pod względem tego, jak został zrobiony, etc, to jest całkiem niezły. Ale tematyka, historia... jak obejrzałam to wypaliłam pół paczki fajek a jednym podejściem : O
U mnie oceniony, jak się nie mylę dość wysoko. Bo może i to było obrzydliwe, ale jednak miało kurczę coś w sobie, chociaż nie powiem, jednej ze scen nie widziałam, bo się po prostu bałam, że nigdy o tym nie zapomnę. Teraz tylko moja wyobraźnia mi podpowiada co tam mogło być...
więcej avatarów i gifów tutaj

Awatar użytkownika
O mnie
jestem szamanem

#7139 05 cze 2015, 16:03

uwaga wszyscy fani Stevena Seagala! W niedzielę o 20 oglądajcie tvn :hihi:
I WSZYSTKIE FILMY SAJ FAJ I NIE-SAJFAJ NA PULSIE.
HAHAHAHAHAHA <3

Awatar użytkownika

#7168 05 cze 2015, 21:37

akumi pisze:I WSZYSTKIE FILMY SAJ FAJ I NIE-SAJFAJ NA PULSIE.
TE CUDOWNE EFEKTY SPECJALNE :shock: Ale serio, też nienawidzę tych niskobudżetowych saj fajów na pulsie.

Jeśli chodzi o najgorsze filmy, to chyba nigdy nie przeżyję faktu, że straciłam dwie godziny życia na obejrzenie Zielonej Latarni. Od czasu tego filmu, mam mieszane uczucia co do Ryana Reynoldsa.
Aaa, choć może nie jest to najgorszy film, ale szczerze nie lubię Avatara. Naprawdę, nie rozumiem fenomenu tego filmu, bo autentycznie to był cud, że dotrwałam do końca. Mnie zawiódł na całej linii.

Awatar użytkownika
O mnie
Istotka wyklęta przez wszystkich przeklęta.
Moje fora
eden.wxv.pl
 8008135

#7169 05 cze 2015, 21:45

szczerze nie lubię Avatara
Masz na myśli pokaz technologii w wykonaniu Camerona czy gwałt na kreskówce w wykonaniu Shyamalanana, czy jak on tam się nazywa? Bo to dwie różne sprawy, jeden film to nic innego jak genialne techniczne demo z prostą, uniwersalną historyjką, drugi to parujący, ciepły stolec, nie mający nic wspólnego z materiałem źródłowym :)

Co zaś się tyczy najgorszego filmu - francuskie &#192; l'intĂŠrieur, czyli jedna pani chce ukraść dziecko drugiej pani, ale skoro ta druga pani jest w ciąży, to w ruch idą nożyczki i pościg po całym domu...

Awatar użytkownika

#7174 05 cze 2015, 21:50

Mam na myśli
Apple pisze:pokaz technologii w wykonaniu Camerona
ujmijmy to tak, dobry pokaz technologii, ale jednak fabuła psuje wszystko :cool:

Awatar użytkownika
O mnie
Istotka wyklęta przez wszystkich przeklęta.
Moje fora
eden.wxv.pl
 8008135

#7176 05 cze 2015, 21:56

Bo fabuła była tam tylko dodatkiem, pretekstem by pochwalić się techniką. Zresztą, to Cameron przecież, jego filmy to nie inteligentne kino moralnego niepokoju, tylko rzemieślnicza, dopracowana, ale prosta robota.