Na jakim RPG byście zagrali?

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
babo, ile mam czekać na twoje forum ???
Podziękował(a): 25 razy | Pomógł(a) : 4 razy

#59486 03 sty 2023, 14:40

Jakieś luźne fantasy a la wiedźmin lub autorskie z realnymi kostiumowymi wizami
4 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Zapalony RPGowiec z prawie 15 letnim stażem w temacie, akolitka Zakonu Czarnego Mnicha i wychowawczyni na obozach rpgowych.
Moje RPGi
Story of Magic!
Podziękował(a): 21 razy | Pomógł(a) : 6 razy
 kira_96

#59487 03 sty 2023, 18:51

Kulka pisze:
02 sty 2023, 12:27
Dragon Age cokolwiek, mam manię od lat i jest niespożytkowana ;____;
o rany tak, podpinam się pod to totalnie <3

Awatar użytkownika
O mnie
Na PBFach nic mnie już nie zaskoczy.
Czasami zjawiam się znikąd.

#59526 05 sty 2023, 11:12

Muszę zapytać. Uniwersum Avatara Camerona, ktoś coś?
1 Obrazek
Astrologowie ogłaszają czas kwarantanny.
Aktywność PBFowiczów zwiększa się.

Awatar użytkownika
O mnie
Moje zainteresowania to kino, podróże i żona kolegi Darka
Moje RPGi
tu i tam, tam i siam, pam param pam pam

#59527 05 sty 2023, 14:29

Marzy mi się coś w klimatach Wiedźmina albo Bridgertonów *.* ale też chętnie zrobiłabym Nowy Orlean z naciskiem na French Quarter :yay:
2 Obrazek

#59529 05 sty 2023, 14:53

Pograłabym na takim Meksyku na przykład, z tą całą otoczką przestępczości, nielegalnych interesów itd.
Znudziły mi się już zwyczajne SL i byłoby super gdyby forum "narzucało" cokolwiek więcej niż tylko lokację :c
8 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie kleję kody
 soyblossom

#59532 06 sty 2023, 15:35

Nellie pisze:
05 sty 2023, 14:53
Pograłabym na takim Meksyku na przykład, z tą całą otoczką przestępczości, nielegalnych interesów itd.
Znudziły mi się już zwyczajne SL i byłoby super gdyby forum "narzucało" cokolwiek więcej niż tylko lokację :c
Nawet coś w klimacie Synów Anarchii byłoby fajne. *.*
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?
Podziękował(a): 5 razy

 ZEON#9723

#59553 10 sty 2023, 13:51

Chętnie zagrałbym na forum w klimatach shadowhunters
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Nie gram na razie nigdzie, ale ide na Alaske
Moje RPGi
Szukam miejsca
 nightlight#5112

#59555 10 sty 2023, 17:32

_Dziwny_ pisze:
10 sty 2023, 13:51
Chętnie zagrałbym na forum w klimatach shadowhunters
Och tak, forum na podstawie serialu albo serii książek Dary Anioła . Ukochałabym.
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Zawodowo leniuchuję i zabijam smoki w Rumuni.
Podziękował(a): 21 razy

#59587 14 sty 2023, 15:25

Tajemnicza choroba zabiła większość amerykańskich dzieci. Ruby przeżyła, ale podobnie jak reszta ocalałych, została z czymś gorszym niż wirus. Przerażające umiejętności, których nie może kontrolować, naznaczają jej codzienność. Rodzice Ruby, naciskani przez rząd, wysyłają córkę do Thurmond – brutalnego, stanowego obozu rehabilitacyjnego, gdzie dziewczyna nauczy się, co to strach oraz jak tłumić moce. Ale co, jeśli trenowanie unikalnych predyspozycji, które posiadają młodzi wybrańcy, jest jedyną szansą na przeżycie dla całej jej generacji?
Forum na podstawie Mrocznych umysłów byłoby osom :angry:
6 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem miły i kochany.

#59597 15 sty 2023, 20:55

A ja pograłbym na jakimś forum o tematyce zombie. <3

Mogę takie coś nawet prywatnie z kimś zagrać. Dwoje niepasujących do siebie "ocaleńców" musi stawić czoła krwiożerczej hordzie. Byłoby śmiesznie i miło.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
czekam na to jedno

#59606 16 sty 2023, 13:58

daktyl pisze:
15 sty 2023, 20:55
A ja pograłbym na jakimś forum o tematyce zombie. <3

Mogę takie coś nawet prywatnie z kimś zagrać. Dwoje niepasujących do siebie "ocaleńców" musi stawić czoła krwiożerczej hordzie. Byłoby śmiesznie i miło.
Słyszałem, że jakaś grupa brała się za robienie wyglądu na forum o zombiakach.
Ja też myślę nad tym od jakiegoś czasu już, ale jestem tylko na opisach. Mam nadzieję, że serial "The Last Of Us" kogoś zainteresuje i może zrobi w takim temacie.
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
pomagam ludziom w podejmowaniu złych decyzji, bo w życiu podejmuję tylko takie. Lubię koty.
Moje RPGi
haraedo to jednak moja choroba.
uśpiony, ale obecny
Podziękował(a): 10 razy | Pomógł(a) : 2 razy

 jinikka

#59608 16 sty 2023, 19:22

daktyl pisze:
15 sty 2023, 20:55
A ja pograłbym na jakimś forum o tematyce zombie. <3

Mogę takie coś nawet prywatnie z kimś zagrać. Dwoje niepasujących do siebie "ocaleńców" musi stawić czoła krwiożerczej hordzie. Byłoby śmiesznie i miło.
Tutaj jest Discord z zombiakami - to nie forum, ale można zawsze coś popisać. Ja poległem na samym starcie i jakoś nie mogłem się przestawić z forów na discord, ale może Tobie się uda. :)

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Prowadzę What Comes After!
 Maggie#4269

#59616 17 sty 2023, 21:41

O rany, dzięki za wymienienie nas, @Unthinkable! Cóż, wiadomo nie każdemu przypasuje taka forma, jednak jeśli ktoś chciałby u nas spróbować, to zapraszam. Rozgrywka w sumie (moim zdaniem) podobnie kręci się jak na PBFach, tylko na początku czasami trudno wszystko ogarnąć — kanały, co gdzie jest, brak ładnej szaty graficznej itp. Ale od tego mamy portal fabularny, mapki i inne bajery typu nową nawigację. Więc jeśli ktoś jest zainteresowany tematem, to zapraszam, chętnie wprowadzę!

A tak nawiasem mówiąc, to pograłabym na jakiejś Grze o Tron, a najlepiej coś w klimatach Rodu Smoka, bo nie mogę się już doczekać kolejnego sezonu. Szkoda, że Valar Morghulis się zamknęło. :(

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Alaska only
 crashia#1369

#59618 18 sty 2023, 5:38

Mam powrót do korzeni w tym roku chyba. :brewki:
Ostatnio grałam na SLu jak istniał jeszcze czart i czasy kiedy co miesiąc powstawały fora o liceach. Dlatego brakuje mi fest takiego, gdzie gra się tylko gówniakami, których największe dramaty to to, że czyjś chłopak pocałował kogoś innego (własnych dramatów w dorosłym życiu mam po dziurki). A dodatkowo mocno brakuje mi klimatów polskich z racji, że siedzę od roku w robocie w Niemczech. XD
I nieśmiało chciałam zapytać czy takie kombo jak polskie miasto i liceum miałoby u was rację bytu czy jednak liceum, ale osadzone w zagranicznej miejscowości? W sumie sama nie wiem czy grałam kiedyś gdzieś na jakimś polskim liceum.

A tak na marginesie to zeszłam jeszcze niżej i myślałam o poprawczaku, wszak tam też jest młodzież. :lol: Ale to już całkiem specyficzna grupa i nawet nie wiem czy kiedyś na takim czymś grałam albo czy chociaż coś podobnego widziałam w Slach, <demencja starcza w wieku 24 lat się kłania> ale może też ciekawie byłoby to rozegrać.

Awatar użytkownika

#59620 18 sty 2023, 18:07

A tak na marginesie to zeszłam jeszcze niżej i myślałam o poprawczaku, wszak tam też jest młodzież. :lol: Ale to już całkiem specyficzna grupa i nawet nie wiem czy kiedyś na takim czymś grałam albo czy chociaż coś podobnego widziałam w Slach, ale może też ciekawie byłoby to rozegrać.
Jeju, zagrałabym na poprawczaku. Albo na jakimś więzieniu. Albo jakimś post-apo więziennym. :D

Post-apo w początkowo małej lokacji, a potem, wraz z upływem fabuły, odblokowywałoby się coraz więcej nowych miejsc. @@