Na jakim RPG byście zagrali?

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
av: fassylover

#59022 20 lis 2022, 14:13

Jestem w trakcie oglądania The Sex Lives of College Girls, dajcie mi jakiś amerykański uniwerek i wszystkie dramy, jakie mogą być z nim związane! :omg:

Awatar użytkownika
Moje RPGi
czekam na to jedno

#59037 23 lis 2022, 15:40

Coś na podstawie nowego serialu Wednesday. Obejrzałem od rana cztery odcinki i jest prześwietne. Szkoła o ludziach z mocami/o potworach, z zagadkami, przeszłością.
7 Obrazek

Awatar użytkownika

#59137 04 gru 2022, 18:01

fumi pisze:
23 lis 2022, 15:40
Coś na podstawie nowego serialu Wednesday. Obejrzałem od rana cztery odcinki i jest prześwietne. Szkoła o ludziach z mocami/o potworach, z zagadkami, przeszłością.
Czułam, że to się tutaj pojawi. .. ale jestem za. Ogólnie od dawna unikam tematyki szkół, jednak w tym przypadku ochoczo zrobiłabym wyjątek.

Awatar użytkownika
O mnie
ukradnę ci pieska jak nie będziesz patrzeć
Moje RPGi
Secrets of London
Podziękował(a): 13 razy

 saikoyume

#59140 04 gru 2022, 19:22

Viedzma pisze:
04 gru 2022, 18:01
fumi pisze:
23 lis 2022, 15:40
Coś na podstawie nowego serialu Wednesday. Obejrzałem od rana cztery odcinki i jest prześwietne. Szkoła o ludziach z mocami/o potworach, z zagadkami, przeszłością.
Czułam, że to się tutaj pojawi. .. ale jestem za. Ogólnie od dawna unikam tematyki szkół, jednak w tym przypadku ochoczo zrobiłabym wyjątek.
+1 proszę Nevermore

Awatar użytkownika
Pomógł(a) : 1 raz

#59146 05 gru 2022, 9:01

Obrazek

Będę wspierać, pomagać i kochać! ^^

Awatar użytkownika
Moje RPGi
babo, ile mam czekać na twoje forum ???
Podziękował(a): 25 razy | Pomógł(a) : 4 razy

#59149 05 gru 2022, 9:14

Nevermore brzmi ciekawie, ale chyba wymagałoby to sporego nakładu pracy opisowej + nakreślenie fabularnego sensu, bo serial był skrojony pod jedną Śródkę :idk:

Dziki Zachód lub kolonizacja Nowego Świata byłaby sztosem *.* (głupia telewizja, po co produkują tyle seriali z tego przedziału czasowego :angry: )
1 Obrazek

Awatar użytkownika

#59173 05 gru 2022, 23:05

Rosalinda pisze:
05 gru 2022, 9:14
Nevermore brzmi ciekawie, ale chyba wymagałoby to sporego nakładu pracy opisowej + nakreślenie fabularnego sensu, bo serial był skrojony pod jedną Śródkę :idk:

Dziki Zachód lub kolonizacja Nowego Świata byłaby sztosem *.* (głupia telewizja, po co produkują tyle seriali z tego przedziału czasowego :angry: )
Serial tak, ale sama szkoła ma określony klimat itd. Więc to da się zrobić. Trzeba tylko wymyślić ogólny temat przewodni, w którym kierunku pójdzie fabuła.
2 Obrazek

Awatar użytkownika

#59388 23 gru 2022, 11:59

Marzy mi się zagranie na forach o różnej tematyce. Ale tak całkiem, całkiem marzy mi się taki powrót „do korzeni” i zagraniu na forum o tematyce gangów, mafii, różnych machlojek i ustawionych polityków. Wróciłam do forów najpierw z zamysłem, że sama zacznę małymi kroczkami budować takie forum, lecz gdy zobaczyłam ile zmian zaszło przez te lata – wstrzymałam się. Więc tak, właśnie takim forum z wielką chęcią bym zagrała.
Pozostałe dwa fora są o tematyce znacznie oddalonej od siebie. Pierwsze to Gossip Girl (dokładniej mówiąc chodzi o oba seriale), a drugie to TVD i TO jak i Wampiry Dziedzictwo.
(●'◡'●) TUTAJ WKRÓDCE COŚ POWSTANIE(●'◡'●)

Awatar użytkownika
O mnie
pomagam ludziom w podejmowaniu złych decyzji, bo w życiu podejmuję tylko takie. Lubię koty.
Moje RPGi
haraedo to jednak moja choroba.
uśpiony, ale obecny
Podziękował(a): 10 razy | Pomógł(a) : 2 razy

 jinikka

#59393 23 gru 2022, 16:03

issi fox pisze:
23 gru 2022, 11:59
Marzy mi się zagranie na forach o różnej tematyce. Ale tak całkiem, całkiem marzy mi się taki powrót „do korzeni” i zagraniu na forum o tematyce gangów, mafii, różnych machlojek i ustawionych polityków. Wróciłam do forów najpierw z zamysłem, że sama zacznę małymi kroczkami budować takie forum, lecz gdy zobaczyłam ile zmian zaszło przez te lata – wstrzymałam się. Więc tak, właśnie takim forum z wielką chęcią bym zagrała.
Pozostałe dwa fora są o tematyce znacznie oddalonej od siebie. Pierwsze to Gossip Girl (dokładniej mówiąc chodzi o oba seriale), a drugie to TVD i TO jak i Wampiry Dziedzictwo.
Hej, jeśli chodzi o wampiry to odeślę Cię tutaj, może Cię zainteresuje. Nie jest to TVD, TO, ani Wampiry Dziedzictwo, ale myślę, że warto się rozejrzeć.

Awatar użytkownika

#59394 23 gru 2022, 18:35

Unthinkable pisze:
23 gru 2022, 16:03
issi fox pisze:
23 gru 2022, 11:59
Marzy mi się zagranie na forach o różnej tematyce. Ale tak całkiem, całkiem marzy mi się taki powrót „do korzeni” i zagraniu na forum o tematyce gangów, mafii, różnych machlojek i ustawionych polityków. Wróciłam do forów najpierw z zamysłem, że sama zacznę małymi kroczkami budować takie forum, lecz gdy zobaczyłam ile zmian zaszło przez te lata – wstrzymałam się. Więc tak, właśnie takim forum z wielką chęcią bym zagrała.
Pozostałe dwa fora są o tematyce znacznie oddalonej od siebie. Pierwsze to Gossip Girl (dokładniej mówiąc chodzi o oba seriale), a drugie to TVD i TO jak i Wampiry Dziedzictwo.
Hej, jeśli chodzi o wampiry to odeślę Cię tutaj, może Cię zainteresuje. Nie jest to TVD, TO, ani Wampiry Dziedzictwo, ale myślę, że warto się rozejrzeć.
O dziękuję. Zaraz się tam rozejrzę i zapoznam z forum jak i tematem. Chodź na starcie podchodzę z dużym dystansem, bo bardziej nastawiam się „na coś lekkiego” i realistycznego. W końcu ok. 5 lat mnie nie było na forach PBF i odwykłam od Fantazy. Na początek – coś prostego. Hahaha
(●'◡'●) TUTAJ WKRÓDCE COŚ POWSTANIE(●'◡'●)

Awatar użytkownika
O mnie
Próbuję być odpowiedzialna, ale jakoś mi nie idzie
Moje RPGi
Nowy Orlean
Czas już na zimowy sen Potem pisać będzie lżej
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 2 razy

 moonlight_13

#59435 27 gru 2022, 19:29

TVD <3
Obrazek

Awatar użytkownika

#59437 27 gru 2022, 21:38

Sunflower pisze:
27 gru 2022, 19:29
TVD <3
Można coś pomyśleć razem @Sunflower.
(●'◡'●) TUTAJ WKRÓDCE COŚ POWSTANIE(●'◡'●)

Awatar użytkownika
O mnie
Zapalony RPGowiec z prawie 15 letnim stażem w temacie, akolitka Zakonu Czarnego Mnicha i wychowawczyni na obozach rpgowych.
Moje RPGi
Story of Magic!
Podziękował(a): 21 razy | Pomógł(a) : 6 razy
 kira_96

#59455 31 gru 2022, 17:28

Heroskowe, Percy Jackson, itp.
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
ukradnę ci pieska jak nie będziesz patrzeć
Moje RPGi
Secrets of London
Podziękował(a): 13 razy

 saikoyume

#59456 31 gru 2022, 20:48

Ukocham za wampiry :<3:
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Jeżeli boisz się ryzykować, nawet nie siadaj do gry.
Moje RPGi
Midgard

#59475 02 sty 2023, 12:27

Dragon Age cokolwiek, mam manię od lat i jest niespożytkowana ;____;
2 Obrazek