Na jakim RPG byście zagrali?

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Brak :(
 Kelly#2385

#60943 10 maja 2023, 13:50

Wciąż sentyment do Caledonii i całej twórczości Alexandry Barcken, więc zagrałabym.
Może coś w stylu Dotyk Julii lub jak kto woli, Dotknij mnie Tahereh Mafi. Generalnie coś postapo, może jakieś moce, fajnie poprowadzone wątki i fabuła.
Niby gdzieś gram, coś próbuję, ale chciałam wrócić po dwóch latach przerwy, a tu pustki.

Może nawet jakiś SL, ale fabularny. Tak jak wyżej jakieś gangi, mafie, może jakiś szalony morderca w małym miasteczku?
Może coś w klimacie horroru, choć nie wykluczam, że to trudny do pociągnięcia temat. Coś w klimacie The 100, Stamtąd, 3%, The Society?

Dajcie mi coś dobrego, a was ukocham! <3
2 Obrazek

#60947 10 maja 2023, 20:23

A ja nadal czekam na SL w dużym mieście w Stanach, których ostatnio brakuje *.* ukochałabym za Miami, NYC, Nowy Orlean, czy San Francisco
3 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
szukam miejsca by znów dużo grać ale na razie tylko dużo pracuję i tylko Netflix mnie odstresowuje
Moje RPGi
czekam na coś fajnego!
chwilowo niedostępna
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#60950 11 maja 2023, 14:01

A ja bym chętnie zagrała zobaczyła coś inspirowanego serialem "Nowy Eden" czyli:
- mała wyspa odcięta od świata;
- z góry określone sposoby/ powody dostania się na wyspę np. uczestnictwo w jakimś festiwalu, wolontariat na tym festiwalu lub świadome dołączenie do tej grupy, która wymyśliła Nowy Eden;
- szalony NPC, który założył Nowy Eden i trzyma to wszystko w ryzach.
Zakładam, że jak to wszystko fajnie się rozplanuje to może wyjść z tego całkiem ciekawe miejsce do gry! :D
5 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
babo, ile mam czekać na twoje forum ???
Podziękował(a): 25 razy | Pomógł(a) : 4 razy

#60958 12 maja 2023, 10:57

nadnaturalny western/ kostiumowe forum (od miecza po proch, choć strikte starożytność byłaby fajna) , uniwersum post apo w stylu igrzysk śmierci, serialu i książek silo :nori:
4 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Piszę od kilkunastu lat na forach, wybieram głównie fantastykę, ale to nie reguła.
Moje RPGi
Midgard ♥
 _amarylis

#60961 12 maja 2023, 16:25

Jako graczowi, który uwielbia mitologię i fantastykę, chciałabym zobaczyć forum w klimatach "magia i miecz". Swego czasu miałam takie (autorski świat), jednak po zakończeniu ery darmowych for, poszło w niepamięć, zanim się rozwinęło tak naprawdę. Gdyby ktoś chciał się pokusić o takie, to ja jestem chętna do pomocy z fabułą, mogę nawet udostępnić własne materiały, które posiadam w dalszym ciągu, a które napisałam z dwiema innymi adminkami. Nie jestem technikiem, więc nie postawię forum od podstaw, ale mogę pomóc w innych sprawach.
2 Obrazek

Awatar użytkownika
Pomógł(a) : 1 raz

#60975 15 maja 2023, 19:25

Może jakieś forum o tematyce politycznej?
Waszyngton lub Londyn. Zamiast schematu rodzin fabularnych: fabularne placówki, stanowiska: od wiceprezydenta, przez doradców, senatorów, aż po asystentów i ambasadorów? Szare eminencje, którzy nigdy nie trafiają na okładki, ale kierują życiem Białego Domu. Albo wścibscy dziennikarze, dyrektorzy FBI - z jakimiś machlojkami, przestępstwami w tle?
6 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
na tapczanie siedzi leń
Moje RPGi
sapphire creek, secrets of london & nowy orlean
Podziękował(a): 3 razy | Pomógł(a) : 2 razy

 ataraxiae

#60981 17 maja 2023, 14:26

Ostatnio marzy mi się europejski SL, coś ciepłego. Włochy, głównie Sycylia, południowe wybrzeże Hiszpanii, ewentualnie francuska Prowansja - nawet niekoniecznie w formie większego miasta, choć takie Palermo czy Florencja też byłyby super. Małych miasteczek mamy teraz dużo, ale myślę, że takie włoskie countryside z górzystymi terenami i budynkami na skale/wzgórzu by mnie przekonało.
Pograłabym też coś związanego z piratami, ale to już inna sprawa. Albo to TVD, na które teraz tyle osób czeka.

Jakby się ktoś znalazł to służę dobrą radą i pomysłem.
2 Obrazek

Awatar użytkownika

#61010 29 maja 2023, 12:08

Hekate pisze:
15 maja 2023, 19:25
Może jakieś forum o tematyce politycznej?
Waszyngton lub Londyn. Zamiast schematu rodzin fabularnych: fabularne placówki, stanowiska: od wiceprezydenta, przez doradców, senatorów, aż po asystentów i ambasadorów? Szare eminencje, którzy nigdy nie trafiają na okładki, ale kierują życiem Białego Domu. Albo wścibscy dziennikarze, dyrektorzy FBI - z jakimiś machlojkami, przestępstwami w tle?
Podbijam, bo sama zagrałabym na Waszyngtonie skupionym na tej politycznej stronie! Jakby powstało takie forum skierowane fabularnie na placówki urzędowe, biały dom, parlament to bym ukochała. Spiski, tajne informacje, machlojki, śledztwa, kampanie wyborcze i inne rzeczy z tym związane. Jakby ktoś stworzył takie forum to na pewno mnie macie *.*
1 Obrazek

Awatar użytkownika
 brother.morphine#0331

#61011 29 maja 2023, 20:30

stokrotka_ pisze:
29 maja 2023, 12:08
Hekate pisze:
15 maja 2023, 19:25
Może jakieś forum o tematyce politycznej?
Waszyngton lub Londyn. Zamiast schematu rodzin fabularnych: fabularne placówki, stanowiska: od wiceprezydenta, przez doradców, senatorów, aż po asystentów i ambasadorów? Szare eminencje, którzy nigdy nie trafiają na okładki, ale kierują życiem Białego Domu. Albo wścibscy dziennikarze, dyrektorzy FBI - z jakimiś machlojkami, przestępstwami w tle?
Podbijam, bo sama zagrałabym na Waszyngtonie skupionym na tej politycznej stronie! Jakby powstało takie forum skierowane fabularnie na placówki urzędowe, biały dom, parlament to bym ukochała. Spiski, tajne informacje, machlojki, śledztwa, kampanie wyborcze i inne rzeczy z tym związane. Jakby ktoś stworzył takie forum to na pewno mnie macie *.*
O tak! Podpinam się mocno!
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
trying to do my bestpacito here
Moje RPGi
idą do wora
Pomógł(a) : 1 raz

#61080 30 cze 2023, 8:21

Mam ochotę na powrót do tradycji, czyli duże miasto, ale takie, którego dawno nie widzieliśmy na rynku. Celując w Stany, cholernie mi się marzy San Francisco, Filadelfia lub Miami.
  • Obrazek

Awatar użytkownika

#61081 30 cze 2023, 14:27

brother_morphine pisze:
29 maja 2023, 20:30
stokrotka_ pisze:
29 maja 2023, 12:08
Hekate pisze:
15 maja 2023, 19:25
Może jakieś forum o tematyce politycznej?
Waszyngton lub Londyn. Zamiast schematu rodzin fabularnych: fabularne placówki, stanowiska: od wiceprezydenta, przez doradców, senatorów, aż po asystentów i ambasadorów? Szare eminencje, którzy nigdy nie trafiają na okładki, ale kierują życiem Białego Domu. Albo wścibscy dziennikarze, dyrektorzy FBI - z jakimiś machlojkami, przestępstwami w tle?
Podbijam, bo sama zagrałabym na Waszyngtonie skupionym na tej politycznej stronie! Jakby powstało takie forum skierowane fabularnie na placówki urzędowe, biały dom, parlament to bym ukochała. Spiski, tajne informacje, machlojki, śledztwa, kampanie wyborcze i inne rzeczy z tym związane. Jakby ktoś stworzył takie forum to na pewno mnie macie *.*
O tak! Podpinam się mocno!
Też bym grała!
1 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
babo, ile mam czekać na twoje forum ???
Podziękował(a): 25 razy | Pomógł(a) : 4 razy

#61089 03 lip 2023, 8:19

Forum oparte o the 100 byłoby w sztos! Zamieniłabym jednak nastolatków na dorosłych i niekoniecznie kierowała serialem, który w późniejszych sezonach totalnie odjechał.
Brakuje również forum opartego o survival i niekoniecznie widziałabym tu zombie, choć TWD:Dead City rozbudziło apetyt.
9 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
czekam na to jedno

#61095 04 lip 2023, 6:04

Może ktoś zainteresowany graniem bogami w dziesiejszych czasach? Potracili moce przez brak wiary, ukrywają się teraz między ludźmi.

Jest mnóstwo bogów z różnych panteonów, na pewno większość z nas zawsze chciało pograć bogiem kiedyś.
4 Obrazek

Awatar użytkownika

#61097 04 lip 2023, 14:16

fumi pisze:
04 lip 2023, 6:04
Może ktoś zainteresowany graniem bogami w dziesiejszych czasach? Potracili moce przez brak wiary, ukrywają się teraz między ludźmi.

Jest mnóstwo bogów z różnych panteonów, na pewno większość z nas zawsze chciało pograć bogiem kiedyś.
Brzmi fajnie. I jeszcze dodać do tego zloty co jakiś czas, jak w Supernatural, żeby mogli porozmawiać z kimś na swoim poziomie xD to by było coś.
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?
Podziękował(a): 5 razy

 ZEON#9723

#61127 17 lip 2023, 21:08

Ostatnio chodzi za mną coś w klimacie vrmmorpg, Gra oparta na wirtualnej rzeczywistości, wykonywanie zleceń, zabijanie potworów, tworzenie własnych gildii poszukiwaczy przygód, różne klasy postaci, walka, magia itd. Czyli wszystko co znane zarówno z gier, jak i anime opartych na tej tematyce.
1 Obrazek