Na jakim RPG byście zagrali?

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Podziękował(a): 14 razy | Pomógł(a) : 2 razy

#58743 27 wrz 2022, 0:56

The Last of Us nie byłoby takie złe jako tekstówka. Zwłaszcza teraz, jak zacznie być hajpowany serial.
3 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
siedzę w niebycie i czekam na lepszy dzień
Moje RPGi
morsmordre i smoki wolnych stad
Podziękował(a): 3 razy | Pomógł(a) : 1 raz

 .ikumi.

#58747 27 wrz 2022, 20:59

gusto pisze:
27 wrz 2022, 0:56
The Last of Us nie byłoby takie złe jako tekstówka. Zwłaszcza teraz, jak zacznie być hajpowany serial.
Boże, tak, obejrzałam dopiero co ten trailer, a gry kocham sama, mogę nawet pomóc w tworzeniu, ale grałabym mocno :omg:
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
av: fassylover

#58770 28 wrz 2022, 17:59

lennyface pisze:
23 wrz 2022, 22:07
Daisy pisze:
22 wrz 2022, 14:51
Może coś w świecie Gry o Tron z realnymi wizami, skoro House of Dragon tak dobrze się przyjęło :pls:
Podbijam!
Faravahar pisze:
24 wrz 2022, 18:45
Coś w klimacie pamiętników wampirów/the originals/legacies? *.*

Podbijam Ród Smoka, choć wolałabym jeszcze wcześniejsze czasy.
Zainteresowanie jest, a czy może zbiera się już jakaś ekipa na grę o tron?
Bo mogłabym pomóc, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Kujmy żelazo póki gorące (czytaj: póki jest hype na serial) :brewki:
3 Obrazek

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 1 raz

#58771 29 wrz 2022, 15:08

sandman pisze:
28 wrz 2022, 17:59
lennyface pisze:
23 wrz 2022, 22:07
Daisy pisze:
22 wrz 2022, 14:51
Może coś w świecie Gry o Tron z realnymi wizami, skoro House of Dragon tak dobrze się przyjęło :pls:
Podbijam!
Faravahar pisze:
24 wrz 2022, 18:45
Coś w klimacie pamiętników wampirów/the originals/legacies? *.*

Podbijam Ród Smoka, choć wolałabym jeszcze wcześniejsze czasy.
Zainteresowanie jest, a czy może zbiera się już jakaś ekipa na grę o tron?
Bo mogłabym pomóc, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Kujmy żelazo póki gorące (czytaj: póki jest hype na serial) :brewki:
Może nie jako osoba głównodowodząca, ale jako parobek do robienia opisów/lokacji/spisów też chętnie pomogę ♡
3 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Herbia
Odpowiadam na CB korzystając z telefonu. Pracuję na forum będąc przy komputerze.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 5 razy

 elian#4779

#58773 30 wrz 2022, 14:57

Ja bardzo chętnie zagrałbym w coś o charakterze hack'n'slasha - grę nastawioną na pojedynki, czy walki drużynowe. Mogłoby być w klimatach fantasy ale innymi też bym nie pogardził tak długo jak dałyby mi możliwość przeżycia ciekawych przygód nastawionych na eliminację przeciwnika w mniej lub bardziej wyrafinowany sposób :)

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 2 razy | Pomógł(a) : 17 razy

#58777 01 paź 2022, 12:02

chciałabym zagrać na czymś szkolnym, takie liceum byłoby super, ale serio liceum, że liceum, a nie miasteczko, a w nim liceum! Wiecie jak kiedyś, za czasów UCLA (chociaż to akurat studia, więc trochę za stare "dzieciaki") albo Bristolu. gdzie największym problemem była 70 na forum niechciana ciąża, romans nauczyciela z uczniem albo niezdanie do następnej klasy :run:

jakby coś takiego się robiło, to nawet pomogę z wyglądem :lol:
3 Obrazek

#58778 01 paź 2022, 14:02

VAYNER pisze:
01 paź 2022, 12:02
chciałabym zagrać na czymś szkolnym, takie liceum byłoby super, ale serio liceum, że liceum, a nie miasteczko, a w nim liceum! Wiecie jak kiedyś, za czasów UCLA (chociaż to akurat studia, więc trochę za stare "dzieciaki") albo Bristolu. gdzie największym problemem była 70 na forum niechciana ciąża, romans nauczyciela z uczniem albo niezdanie do następnej klasy :run:

jakby coś takiego się robiło, to nawet pomogę z wyglądem :lol:
Sprzedałabym duszę za uniwerek!
Z tego co kojarzę nawet tutaj były podejmowane rozmowy na ten temat, ale ostatecznie chyba nic z tego nie wyszło skoro uniwersytetu jak nie było tak nie ma *.*

Awatar użytkownika
Moje RPGi
czekam na to jedno

#58860 20 paź 2022, 20:39

siemka, jestem w trakcie robienia forum, ale zanim rusze do przodu to potrzebuje się dowiedzieć co ludzie by woleli

1) forum o zombie, 2000 rok, rl wizerunki, ogólnie takie na podstawie twd czy last of us (znalezienie szczepionki, próbowanie przeżyć)

2) forum isekai, fantasy, anime wizerunki, ludzie co umierają w naszym świecie są transportowani do świata magii i fantasy, ogólnie takie bardziej light-hearted z dungeonami itp

nie wiem czy to najlepsze miejsce na pytanie o to, ale pal licho

Awatar użytkownika

#58861 20 paź 2022, 20:40

leosia pisze:
21 wrz 2022, 19:50
Nadia pisze:
20 wrz 2022, 21:15

Tak jak jesteśmy już przy 80 latach, jestem zaskoczona, że nikt nie proponuje stworzenia forum na podstawie topowego serialu Stranger Things.
Podbijam! Mega by mi się podobało coś chociaż luźno oparte na ST <3
Totalnie podbijam ST lub coś choć trochę w tym stylu:
- jakieś małe miasteczko z normalnymi mieszkańcami, w którym dzieją się dziwne rzeczy. Z opcją uczestniczenia w nadprzyrodzonej fabule albo grania mieszkańcem, który jakoś sobie wszystko racjonalizuje i próbuje normalnie funkcjonować i przy tym nie zwariować - tutaj jako inspiracje mogłabym jeszcze podsunąć klimaty Night Vale albo Paper Girls
- lub po prostu forum w klimacie przedmieść/małej mieściny w USA koniecznie sprzed telefonów komórkowych czy tym bardziej smartfonów - czy to lata 80s, różowe lata 70s czy może nawet 60s z nienagannymi paniami domu bez innych perspektyw niż życie rodzinne, ale za to w pięknych trapezowych sukienkach

Awatar użytkownika
O mnie
Ej Ferb, wiem już co będziemy dzisiaj robić!
Moje RPGi
Londyn, Ku(r)wiszewo i Altera
Raczej bywam niż jestem. Szybciej złapiesz mnie na discordzie
Podziękował(a): 1 raz
 Atte#9027

#58862 20 paź 2022, 21:34

fumi pisze:
20 paź 2022, 20:39
siemka, jestem w trakcie robienia forum, ale zanim rusze do przodu to potrzebuje się dowiedzieć co ludzie by woleli

1) forum o zombie, 2000 rok, rl wizerunki, ogólnie takie na podstawie twd czy last of us (znalezienie szczepionki, próbowanie przeżyć)
Dla mnie zdecydowanie bardziej to
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
siedzę w niebycie i czekam na lepszy dzień
Moje RPGi
morsmordre i smoki wolnych stad
Podziękował(a): 3 razy | Pomógł(a) : 1 raz

 .ikumi.

#58863 20 paź 2022, 22:11

fumi pisze:
20 paź 2022, 20:39
siemka, jestem w trakcie robienia forum, ale zanim rusze do przodu to potrzebuje się dowiedzieć co ludzie by woleli

1) forum o zombie, 2000 rok, rl wizerunki, ogólnie takie na podstawie twd czy last of us (znalezienie szczepionki, próbowanie przeżyć)

2) forum isekai, fantasy, anime wizerunki, ludzie co umierają w naszym świecie są transportowani do świata magii i fantasy, ogólnie takie bardziej light-hearted z dungeonami itp

nie wiem czy to najlepsze miejsce na pytanie o to, ale pal licho
już jakiś czas temu pomysł forum na podstawie the last of us padł, ja zdecydowanie za tą jedynką właśnie jestem <3
1 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
nadal szukam tego jedynego
Podziękował(a): 1 raz

#58868 22 paź 2022, 8:45

Jakieś luźne urban fantasy i fantasy (z elfami) z realnymi wizerunkami. Może coś na wzór Pierścieni władzy ale w wersji dla biedaków, bo wiadomo że samego Tolkiena ciężko przełożyć na pbfy. Niemniej taki got-pierścieniewładzy-kołoczasu byłoby czymś ciekawym :angry: klimat wieśka też!
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Istnieje i tyle starczy xD
Moje RPGi
London Eye oraz czekam na jakieś inne, które mnie zaciekawi
 LapiAzur#8974

#58931 06 lis 2022, 10:23

VAYNER pisze:
01 paź 2022, 12:02
chciałabym zagrać na czymś szkolnym, takie liceum byłoby super, ale serio liceum, że liceum, a nie miasteczko, a w nim liceum! Wiecie jak kiedyś, za czasów UCLA (chociaż to akurat studia, więc trochę za stare "dzieciaki") albo Bristolu. gdzie największym problemem była 70 na forum niechciana ciąża, romans nauczyciela z uczniem albo niezdanie do następnej klasy :run:

jakby coś takiego się robiło, to nawet pomogę z wyglądem :lol:
O tak, też by się na czymś takim pograło. Niestety tego typu forum jak już powstanie to szybko upada, gdyż wkracza tam monotonia. Prowadzenie lekcji dla 2-3 osób nie ma sensu niestety, bo większość woli pisać niestety swoje fabuły... No ale osobiście, sam bym pograł na takim czyś
gusto pisze:
27 wrz 2022, 0:56
The Last of Us nie byłoby takie złe jako tekstówka. Zwłaszcza teraz, jak zacznie być hajpowany serial.
O tak! Nawet jeśli nie z TloU ale ogólnie jakieś dobre postapo w klimacie truposzy lub czegoś podobnego. Widziałem na TGF, że ktoś planował zrobić alee na planach chyba się tylko skończyło..
berry merry pisze:
20 paź 2022, 20:40
leosia pisze:
21 wrz 2022, 19:50
Nadia pisze:
20 wrz 2022, 21:15

Tak jak jesteśmy już przy 80 latach, jestem zaskoczona, że nikt nie proponuje stworzenia forum na podstawie topowego serialu Stranger Things.
Podbijam! Mega by mi się podobało coś chociaż luźno oparte na ST <3
Totalnie podbijam ST lub coś choć trochę w tym stylu:
- jakieś małe miasteczko z normalnymi mieszkańcami, w którym dzieją się dziwne rzeczy. Z opcją uczestniczenia w nadprzyrodzonej fabule albo grania mieszkańcem, który jakoś sobie wszystko racjonalizuje i próbuje normalnie funkcjonować i przy tym nie zwariować - tutaj jako inspiracje mogłabym jeszcze podsunąć klimaty Night Vale albo Paper Girls
- lub po prostu forum w klimacie przedmieść/małej mieściny w USA koniecznie sprzed telefonów komórkowych czy tym bardziej smartfonów - czy to lata 80s, różowe lata 70s czy może nawet 60s z nienagannymi paniami domu bez innych perspektyw niż życie rodzinne, ale za to w pięknych trapezowych sukienkach
O tutaj można również podpiąć system tales from the loop, który jest alternatywną wizją lat 80 właśnie. Tajemnice, dziwne akcje i ogólnie ten styl.. no myślę, że idealnie by to pasowało
1 Obrazek

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 2 razy | Pomógł(a) : 17 razy

#58949 07 lis 2022, 20:42

Shuvi pisze:
06 lis 2022, 10:23
VAYNER pisze:
01 paź 2022, 12:02
chciałabym zagrać na czymś szkolnym, takie liceum byłoby super, ale serio liceum, że liceum, a nie miasteczko, a w nim liceum! Wiecie jak kiedyś, za czasów UCLA (chociaż to akurat studia, więc trochę za stare "dzieciaki") albo Bristolu. gdzie największym problemem była 70 na forum niechciana ciąża, romans nauczyciela z uczniem albo niezdanie do następnej klasy :run:

jakby coś takiego się robiło, to nawet pomogę z wyglądem :lol:
O tak, też by się na czymś takim pograło. Niestety tego typu forum jak już powstanie to szybko upada, gdyż wkracza tam monotonia. Prowadzenie lekcji dla 2-3 osób nie ma sensu niestety, bo większość woli pisać niestety swoje fabuły... No ale osobiście, sam bym pograł na takim czyś
wydaje mi się, że od czasów, kiedy te fora były to naprawdę wszystko poszło jednak do przodu (nie licząc naszego wieku XD) i może ktoś byłby w stanie zrobić to tak, że jednak udałoby się coś stworzyć na trochę dłużej ^^ dlatego też dalej cicho liczę, że pewnego dnia się doczekam :lol:

Awatar użytkownika
O mnie
Istnieje i tyle starczy xD
Moje RPGi
London Eye oraz czekam na jakieś inne, które mnie zaciekawi
 LapiAzur#8974

#58973 12 lis 2022, 12:33

VAYNER pisze:
07 lis 2022, 20:42
Shuvi pisze:
06 lis 2022, 10:23
VAYNER pisze:
01 paź 2022, 12:02
chciałabym zagrać na czymś szkolnym, takie liceum byłoby super, ale serio liceum, że liceum, a nie miasteczko, a w nim liceum! Wiecie jak kiedyś, za czasów UCLA (chociaż to akurat studia, więc trochę za stare "dzieciaki") albo Bristolu. gdzie największym problemem była 70 na forum niechciana ciąża, romans nauczyciela z uczniem albo niezdanie do następnej klasy :run:

jakby coś takiego się robiło, to nawet pomogę z wyglądem :lol:
O tak, też by się na czymś takim pograło. Niestety tego typu forum jak już powstanie to szybko upada, gdyż wkracza tam monotonia. Prowadzenie lekcji dla 2-3 osób nie ma sensu niestety, bo większość woli pisać niestety swoje fabuły... No ale osobiście, sam bym pograł na takim czyś
wydaje mi się, że od czasów, kiedy te fora były to naprawdę wszystko poszło jednak do przodu (nie licząc naszego wieku XD) i może ktoś byłby w stanie zrobić to tak, że jednak udałoby się coś stworzyć na trochę dłużej ^^ dlatego też dalej cicho liczę, że pewnego dnia się doczekam :lol:
Ja też cicho liczę, że powstanie coś takiego. Gdzie faktycznie dorośli będą jedynie dodatkiem w postaci nauczycieli i pracowników w szkole i sama akcja będzie dziać się w niej, a nie będzie to jedynie dodatek do większego miasta...