Na jakim RPG byście zagrali?

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
trying to do my bestpacito here
Moje RPGi
idą do wora
Pomógł(a) : 1 raz

#57286 18 sty 2022, 10:20

W sumie to pograłabym na czymś umiejscowionym w Polsce, nie musi to nawet być nowe forum, reaktywacja jakiegoś starego też dobrze siądzie
1 Obrazek
  • Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
tworzę avatary i znowu dałam się wkręcić w forko
Moje RPGi
zarządzam bazarem z avatarami i forum urban fantasy jericho
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 58 razy

#57422 26 sty 2022, 1:04

Midgard pisze:
13 sty 2022, 22:51
Faravahar pisze:
04 sty 2022, 16:06
Pograłabym wampirem, ale w środowisku nieco poważniejszym niż typowe wampiry z TVD, ale zarazem nie tak poważnym jak jest to na bloodlines. Coś pomiędzy! Ostatnio grywam w Vampyra i tam jest cudowny klimat XX wiecznego Londynu, a sam content wydaje się oryginalny (dla mnie). Forum mogłoby być historyczne lub nie, to akurat jest mi obojętne.
Podbijam! Uważam, że nieco historyczna odsłona takiej tematyki byłaby mocnym plusem.
A podbiję, bo u siebie będę je zagryzała :lol: wampirkiiiiiiiiiiii :krul: :krul: :krul: róbcie się
1 Obrazek
Uroczyście przysięgam, iż knuję coś niedobrego.

Obrazek

avatary || kody || zasoby pbf

Obrazek

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 2 razy | Pomógł(a) : 17 razy

#57465 30 sty 2022, 14:04

Wczoraj wieczorem naszła mnie myśl, że pograłabym na jakimś Las Vegas czy Paryżu
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
ukradnę ci pieska jak nie będziesz patrzeć
Moje RPGi
Secrets of London, Die Ac Nocte
Podziękował(a): 13 razy

 saiko#7428

#57492 03 lut 2022, 10:47

bella ćwir pisze:
18 sty 2022, 10:20
W sumie to pograłabym na czymś umiejscowionym w Polsce, nie musi to nawet być nowe forum, reaktywacja jakiegoś starego też dobrze siądzie
Niedoliski były spoko miejscem, Bieszczady piękne, tęsknię *.*
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#57493 03 lut 2022, 11:28

Saiko pisze:
03 lut 2022, 10:47
bella ćwir pisze:
18 sty 2022, 10:20
W sumie to pograłabym na czymś umiejscowionym w Polsce, nie musi to nawet być nowe forum, reaktywacja jakiegoś starego też dobrze siądzie
Niedoliski były spoko miejscem, Bieszczady piękne, tęsknię *.*
ooo <3

może marne pocieszenie, ale zawsze możesz się tam zalogować i powspominać, bo zostawiłam je otwarte *.*
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?
Podziękował(a): 5 razy

 ZEON#9723

#57550 08 lut 2022, 15:54

Fajnie by było, gdyby ktoś podjął się stworzenia forum w klimacie Darów Anioła/Shadowhunters. *.*

Awatar użytkownika
Moje RPGi
nadal szukam tego jedynego
Podziękował(a): 1 raz

#57605 19 lut 2022, 3:18

"historyczne" forum w przystępnej formie *.* historia oferuje wiele możliwości, nie pogardziłabym historycznym slem, ani nadnaturalnym
1 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
nie potrafię zapomnieć o polskich forach
Pomógł(a) : 1 raz
 sałata#9083

#57624 20 lut 2022, 20:53

ja podbijam polskie, mogę nawet minimalnie pomóc i znam kilka osób, które będą grały
ogólnie to myślę, że najprostsze forum na forumpolish, bez odznak i innych specjalnych wymysłów by wystarczało, bo chyba nie o to tu chodzi, w każdym razie bardzo liczę, że ktoś, coś postanowi stworzyć o takiej polskiej, wsiurskiej tematyce, bo mega mi się tęskni za czymś takim

Awatar użytkownika
O mnie
jestem szamanem
Podziękował(a): 1 raz

#57625 20 lut 2022, 21:22

Sałata pisze:
20 lut 2022, 20:53
ja podbijam polskie, mogę nawet minimalnie pomóc i znam kilka osób, które będą grały
ogólnie to myślę, że najprostsze forum na forumpolish, bez odznak i innych specjalnych wymysłów by wystarczało, bo chyba nie o to tu chodzi, w każdym razie bardzo liczę, że ktoś, coś postanowi stworzyć o takiej polskiej, wsiurskiej tematyce, bo mega mi się tęskni za czymś takim
Podbijam totalnie i przyszłabym grać, bez kitu mogłoby to być proste forum bez różnych dupereli, byle w naszym polskim klimacie. Jak ktoś się za to weźmie to będę dozgonnie wdzięczna i pewnie zostanę do końca świata i jeden dzień dłużej. Tęsknię za takimi swojskimi klimatami :(( @nata może ty?? Hehehehehhehe

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#57627 20 lut 2022, 22:37

twoja stara pisze:
20 lut 2022, 21:22
Sałata pisze:
20 lut 2022, 20:53
ja podbijam polskie, mogę nawet minimalnie pomóc i znam kilka osób, które będą grały
ogólnie to myślę, że najprostsze forum na forumpolish, bez odznak i innych specjalnych wymysłów by wystarczało, bo chyba nie o to tu chodzi, w każdym razie bardzo liczę, że ktoś, coś postanowi stworzyć o takiej polskiej, wsiurskiej tematyce, bo mega mi się tęskni za czymś takim
Podbijam totalnie i przyszłabym grać, bez kitu mogłoby to być proste forum bez różnych dupereli, byle w naszym polskim klimacie. Jak ktoś się za to weźmie to będę dozgonnie wdzięczna i pewnie zostanę do końca świata i jeden dzień dłużej. Tęsknię za takimi swojskimi klimatami :(( @nata może ty?? Hehehehehhehe
mam gdzieś pliki z regulaminami i takimi rzeczami zapisane :brewki:
ale forumpolish dla mnie odpada, już się raz męczylam :lol:

Awatar użytkownika
O mnie
ukradnę ci pieska jak nie będziesz patrzeć
Moje RPGi
Secrets of London, Die Ac Nocte
Podziękował(a): 13 razy

 saiko#7428

#57637 23 lut 2022, 12:32

nata pisze:
20 lut 2022, 22:37
twoja stara pisze:
20 lut 2022, 21:22
Sałata pisze:
20 lut 2022, 20:53
ja podbijam polskie, mogę nawet minimalnie pomóc i znam kilka osób, które będą grały
ogólnie to myślę, że najprostsze forum na forumpolish, bez odznak i innych specjalnych wymysłów by wystarczało, bo chyba nie o to tu chodzi, w każdym razie bardzo liczę, że ktoś, coś postanowi stworzyć o takiej polskiej, wsiurskiej tematyce, bo mega mi się tęskni za czymś takim
Podbijam totalnie i przyszłabym grać, bez kitu mogłoby to być proste forum bez różnych dupereli, byle w naszym polskim klimacie. Jak ktoś się za to weźmie to będę dozgonnie wdzięczna i pewnie zostanę do końca świata i jeden dzień dłużej. Tęsknię za takimi swojskimi klimatami :(( @nata może ty?? Hehehehehhehe
mam gdzieś pliki z regulaminami i takimi rzeczami zapisane :brewki:
ale forumpolish dla mnie odpada, już się raz męczylam :lol:

słuchaj, jakby trzeba było postawić forum na forumpolishu to wiesz :>

Awatar użytkownika
O mnie
lubię robić rzeczy!
 bubek#2094

#57697 07 mar 2022, 15:08

nata pisze:
20 lut 2022, 22:37

ale forumpolish dla mnie odpada, już się raz męczylam :lol:

Nie no, tylko nie forumpolish, bo dobrze wiemy jak skończyły dwa poprzednie fora postawione na tym serwerze :idk: i wiem, że większość pisze, że nieważne są odznaki i inne pierdoły, ale uwierzcie, że jednak ważne, bo wszystko poszło do przodu (przełączanie kont, odznaki, piękne pola profilu) i ludzie szybko znudzą się czymś, co jest po prostu niewygodne i niepraktyczne. Sam wygląd też ma znaczenie, bo jeśli by nie miał, to równie dobrze w ogóle można nie robić szaty graficznej i po prostu grać na surowym forum albo jakimś gotowców, a wtedy dosłownie każdy może takie forum otworzyć. Dlatego fajnie byłoby, gdyby za stworzenie forka, którego fabuła osadzona byłaby w polskich realiach, wziął się ktoś, kto się na tym serio zna i nie postawi czegoś, co sprawi, że użytkownicy uciekną po miesiącu czy dwóch :lol:
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
szukam miejsca by znów dużo grać ale na razie tylko dużo pracuję i tylko Netflix mnie odstresowuje
Moje RPGi
czekam na coś fajnego!
chwilowo niedostępna
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#57698 08 mar 2022, 10:30

Ja bym chętnie zajrzała na coś polskiego (najlepiej Warszawa!) albo jakaś małe i bardzo klimatyczne miasteczko

Awatar użytkownika
O mnie
lubię robić rzeczy!
 bubek#2094

#57709 09 mar 2022, 12:50

cuks pisze:
08 mar 2022, 10:30
Ja bym chętnie zajrzała na coś polskiego (najlepiej Warszawa!) albo jakaś małe i bardzo klimatyczne miasteczko
O, też pograłabym na Warszawce! Ale ogólnie ukocham i ozłocę każdą istotę, która umie w takie fajne kody i zdecyduje się postawić i poprowadzić jakiekolwiek polskie forko *.*
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
forever is the sweetest con
Moje RPGi
secrets of london
another one writes the dust
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 1 raz

 daissy#3120

#57711 09 mar 2022, 19:17

No to wiecie, tak wraz z nowymi Fantastycznymi Zwierzętami, potterka jakiegoś świeżego chętnie bym zobaczyła! Dary Anioła, albo może coś jednak w Grishaverse też!
4 Obrazek
Obrazek