Na jakim forum byście zagrali?

Masz pomysł na forum, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
morsmordre
forever online

asia#8270
 2830032

#52614 28 cze 2020, 1:03

nyctophilia pisze:
27 cze 2020, 12:00
iluzja pisze:
19 cze 2020, 10:04
lost, the 100, zombie albo westworld? :pls:
z budową mogłabym coś pomóc, prowadzenia się nie podejmę; w razie czego łapcie mnie na privie<3
Jesooo, tak! ❤️
Dlaczego takie fora upadają po tygodniu?! 😭
Niech no ktoś to ogarnie ^^ idę w ciemno, tylko dajcie mi jakąś dystopie! 😄

coś się może ukręci, ale to długi work in progress :zzz:

#52617 28 cze 2020, 3:18

Zagrałabym na forum w klimacie uniwersum ''Wampir Masakarada''. Szczególnie, że niedługo wychodzi gra komputerowa osadzona w tym świecie. Jest to zdecydowanie najciekawszy, najbardziej klimatyczny i najmroczniejszy wampirowy lore.

Fajne też byłoby forum, gdzie można byłoby grać aniołami, demonami, mitologicznymi stworami i innymi istotami z różnych religii i wierzeń, od chrześcijaństwa po religie słowiańskie czy dalekowschodnie. Niekoniecznie to musiałoby być powiązane z jakimś konkretnym filmem/serialem/książką (chociaż jest wiele, które te motywy poruszają, np. Supernatural, Amerykańscy Bogowie itd).
Dawno temu, jeszcze w zamierzłych czasach pbfów prowadziłam forum o dość podobnej tematyce.

Jakby ktoś tworzył takie forum, to mogłabym pomóc pomysłami czy opisami (sama nie podejmę się stworzenia i prowadzenia ze względów osobistych).

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem tą dziwną ciocią przed którą ostrzegała cię rodzina.
Moje fora
Resurectio, czekam na więcej

bezimienna#5963

#52618 28 cze 2020, 7:36

Nihil pisze:
28 cze 2020, 3:18
Zagrałabym na forum w klimacie uniwersum ''Wampir Masakarada''. Szczególnie, że niedługo wychodzi gra komputerowa osadzona w tym świecie. Jest to zdecydowanie najciekawszy, najbardziej klimatyczny i najmroczniejszy wampirowy lore.
Z tego co wiem, to trwają prace nad reaktywacją Bloodlines, ale w innym mieście i na innych zasadach.

Awatar użytkownika

#52629 28 cze 2020, 12:11

Nihil pisze:
Bezimienna pisze:
28 cze 2020, 7:36
Z tego co wiem, to trwają prace nad reaktywacją Bloodlines, ale w innym mieście i na innych zasadach.
Potwierdzam, forum się buduje. Tym razem rozgrywka będzie w Chicago 1920 r. Tematy opisujące uniwersum i mechanikę w dużej części zostały już zoptymalizowane, rozpisano również część dzielnic. Fabułę w ogólnym zarysie także opracowano. Wiele kwestii wymaga jeszcze dopracowania, jednak prace cały czas trwają i myślę, że Bloodlines ruszy w tym roku.

#52652 29 cze 2020, 17:38

Forum na podstawie pierwszego sezonu The 100 (reszta jest meh) byłoby czymś fajnym - walka o przetrwanie, klany, wojny. Niewykorzystany potencjał.
czasem pisze:
19 cze 2020, 13:10
Coś pieskowego. Czy takie fora jeszcze wrócą? :C
Raczej nie wrócą, a szkoda, też chętnie bym pograła :idk:

Awatar użytkownika

Lama #9514
 7123822

#52668 30 cze 2020, 13:47

Unthinkable pisze:
19 cze 2020, 15:04
Gdzie się podziały działające fora z wampirami, magią lub innymi nadnaturalnymi, które nie są Potterem? Tak bardzo tęsknię za czasami Darkest Night albo szkół dla mutantów. Totalnie zagrałbym na forum, na którym mógłbym od zera rozwijać swoją postać, najlepiej w jakimś autorskim albo lekko inspirowanym czymś uniwersum.
Jest Shadow York, co prawda inspirowane Darami Anioła, jednak nie potrzeba znać serii - wszystko, co trzeba wiedzieć jest w tematach na forum. Mamy czarowników, wampiry, wróżki, wilkołaki i nefilim, więc może Cię zainteresuje?

#52679 01 lip 2020, 15:50

Pani Poe pisze:
28 cze 2020, 12:11
Nihil pisze:
Bezimienna pisze:
28 cze 2020, 7:36
Potwierdzam, forum się buduje. Tym razem rozgrywka będzie w Chicago 1920 r. Tematy opisujące uniwersum i mechanikę w dużej części zostały już zoptymalizowane, rozpisano również część dzielnic. Fabułę w ogólnym zarysie także opracowano. Wiele kwestii wymaga jeszcze dopracowania, jednak prace cały czas trwają i myślę, że Bloodlines ruszy w tym roku.
To super, czekam w takim razie na otwarcie.

Awatar użytkownika
O mnie
Urodzona bestia! Jeden z najgroźniejszych dzikich zwierząt na świecie - Leniwiec <3 ale ambitny!
Moje fora
Ashtown, LA, Russell
 _trishka#6576
 69222448

#52703 02 lip 2020, 23:58

eerie pisze:
28 cze 2020, 1:03
nyctophilia pisze:
27 cze 2020, 12:00
iluzja pisze:
19 cze 2020, 10:04
lost, the 100, zombie albo westworld? :pls:
z budową mogłabym coś pomóc, prowadzenia się nie podejmę; w razie czego łapcie mnie na privie<3
Jesooo, tak! ❤️
Dlaczego takie fora upadają po tygodniu?! 😭
Niech no ktoś to ogarnie ^^ idę w ciemno, tylko dajcie mi jakąś dystopie! 😄

coś się może ukręci, ale to długi work in progress :zzz:
Pomogę, jeśli będzie taka konieczność 😎 nie znam się na kodowaniu, ale coś na pewno potrafię 😂