Na jakim forum byście zagrali?

Masz pomysł na forum, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Mother of dragons, queen of pirates, graduated Hogwarts, shadow hunter in training
Moje fora
Fairytales

#45562 02 sty 2019, 23:47

Halla pisze:
30 gru 2018, 18:54
lennyface pisze:
22 gru 2018, 10:37
fassylover pisze:
24 lis 2018, 23:13
Świeży Potter jak za dawnych czasów. Szkolny, dorosły, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone - cokolwiek :popcorn:
Mocno podbijam! Obecnie Fantastyczne Zwierzęta dają super pole do popisu moim zdaniem, chociaż przyjmę WSZYSTKO! (Marudersi na zawsze w moim sercu). Do dzisiaj w głowie siedzi mi forum o którym ktoś kiedyś pisał, w alternatywnej rzeczywistości, gdzie Neville jest wybrańcem!
Poproszę coś takiego, świeżego właśnie. Byleby dobrze przemyślane i nie na kocią łapę!

O kurczę, miłość milion <3 Neville wybrańcem bardzo spoko, chociaż chętnie też pogram gdzieś poza Anglią. Nawet w jakimś szalonym uniwersum potterowym gdzie organizowane są igrzyska śmierci, podbijam raz jeszcze, byłam na super forku hybrydzie francuskim i było super. Ale pokocham za coś zrobionego dobrze i porządnie, a jednocześnie świeżego.

Awatar użytkownika

#45570 04 sty 2019, 13:55

dajcie mi alaskę, kanadę, albo jakieś hawaje, jakieś małe miasteczko, albo wiochę, a zaraz obok dzika przyroda, góry, dżungla, czy coś
nawet mogę pomóc przy tworzeniu takiego forum ;p

Awatar użytkownika

#45626 09 sty 2019, 8:22

Lata 60. XX wieku, na przykład na Południu Stanów Zjednoczonych!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 28 sierpnia 1963 odbył się słynny Marsz na Waszyngton, podczas którego Martin Luther King wypowiedział słynne słowa "Mam marzenie". Przełom w walce z segregacją rasową.
  • 22 listopada 1963 w Dallas miał miejsce zamach na 35. prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna F. Kennedy'ego.
  • Na początku 1964 roku Ed Sullivan powiedział: "Panie i panowie, The Beatles" i już nigdy nic nie było takie samo.

Ukocham, poprowadzę do boju, dam ciastka i wszystko inne za takie forum! :loff: :omg:

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.
Moje fora
San Jose, Shadow York, Caledonia i tworzę M.A.R.S!

Noritoshi#2699
 6016244

#45628 09 sty 2019, 13:05

Minnie pisze:
09 sty 2019, 8:22
Lata 60. XX wieku, na przykład na Południu Stanów Zjednoczonych!!!!!!!!!!!!!!!!
(...)
Ukocham, poprowadzę do boju, dam ciastka i wszystko inne za takie forum! :loff: :omg:
A ja dam soczek i pierniczki! :loff:
x x x x

Awatar użytkownika
Moje fora
Jakieś się tworzy

#45633 11 sty 2019, 15:11

Jakieś zwierzęce z elementami fantasy, jakby to nazwać.. z ciekawymi rasami do wyboru (jak, no nie wiem, smoki czy gryfy, jakaś różnorodność ludzie), niż same tylko koty czy wilki :v

Awatar użytkownika
O mnie
I'm the visual depiction of untreated mental illness

bezimienna#5963

#45634 11 sty 2019, 18:20

Binumbra pisze:
11 sty 2019, 15:11
Jakieś zwierzęce z elementami fantasy, jakby to nazwać.. z ciekawymi rasami do wyboru (jak, no nie wiem, smoki czy gryfy, jakaś różnorodność ludzie), niż same tylko koty czy wilki :v
Przeglądając katalog forumpolisza znalazłam budujące się forum: http://outland.forumpolish.com/t32-rasy-grywalne i wygląda na to, że to totalnie to czego szukasz, lol. xD Pozostaje ci czekać albo skontaktować z adminem i pomóc.

Awatar użytkownika
Moje fora
LL - Buduje się!

#45639 12 sty 2019, 4:26

http://lesne-licha.forumpolish.com/

Poza wróżkami czy krasnoludkami mamy rasę zwierzołaków - wszelkie możliwe gatunki i ich hybrydy oraz fantastyczne stworzenia pokroju smoków, gryfów itp. są dostępne. Zapraszamy ;D

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem marudną marudą, która nie marudzi, bo to nudne. Czasem coś powiem, a czasem będę milczeć. Mogę być nie miły, ale to dlatego, że jestem ruda. No i piszę czasem w męskiej, a czasem w żeńskiej odmianie, więc proszę się nie przejmować. Własny shiz.
Moje fora
Shadow of York, tworzę coś swojego.

65856070

#45641 12 sty 2019, 14:17

Zna ktoś serial Więzy Krwi? Nie, to pokrótce, to kanadyjski serial o pani detektyw, która zajmuje się rozwiązywaniem paranormalnych spraw, a pomaga jej w tym diabelsko przystojny wampir i urocza gotka. Poza wampirami, o których - o dziwo - dużo nie ma, mamy demony, zmiennokształtnych, potwory z legend, magię z różnych kręgów kulturowych i wiele innych atrakcji.
Takie forum chcę, proszę, dajcie, błagam!

Awatar użytkownika

#45644 12 sty 2019, 15:53

Niut pisze:
12 sty 2019, 14:17
Zna ktoś serial Więzy Krwi? Nie, to pokrótce, to kanadyjski serial o pani detektyw, która zajmuje się rozwiązywaniem paranormalnych spraw, a pomaga jej w tym diabelsko przystojny wampir i urocza gotka. Poza wampirami, o których - o dziwo - dużo nie ma, mamy demony, zmiennokształtnych, potwory z legend, magię z różnych kręgów kulturowych i wiele innych atrakcji.
http://memento-mori.forumpolish.com/ no masz

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem marudną marudą, która nie marudzi, bo to nudne. Czasem coś powiem, a czasem będę milczeć. Mogę być nie miły, ale to dlatego, że jestem ruda. No i piszę czasem w męskiej, a czasem w żeńskiej odmianie, więc proszę się nie przejmować. Własny shiz.
Moje fora
Shadow of York, tworzę coś swojego.

65856070

#45656 12 sty 2019, 22:54

Jajeczko pisze:
12 sty 2019, 15:53
Niut pisze:
12 sty 2019, 14:17
http://memento-mori.forumpolish.com/ no masz
To nie to. Zdecydowanie nie to. Chociaż klimat podobny, ale tylko troszeczkę podobny.

#45663 13 sty 2019, 13:02

Ja sam marzę o jakimś kryminale, z detektywami, przestępcami, dobrze, jeśli osadzonym w gatunku realizmu magicznego, do którego mam słabość. Akcja w dwudziestym, ewentualnie dziewiętnastym wieku, huh, sam chętnie stworzyłbym coś takiego, ale brak mi zdolności i kreatywności :/

Lata 60. też podbijam!
Ostatnio zmieniony 13 sty 2019, 21:06 przez Caseum, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
It's Britney Bitch *hit it*
Moje fora
rosemoor
 bryta#1515

#45669 13 sty 2019, 18:00

Pograłabym w jakimś dużym mieście, ale w jakiejś nowej odsłonie? Obecne fora mi się trochę przejadły już.
  • Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
I'm the visual depiction of untreated mental illness

bezimienna#5963

#45671 13 sty 2019, 19:29

Ja nadal czekam na jakieś forum w Grecji albo Egipcie. Za czasów kiedy jeszcze się wierzyło w bogów i urządzało Igrzyska, biczowało niewolników albo kopało tyłki w dobrej sprawie. Niby pojawiają się czasami obozy herosów, ale nie są w stanie utrzymać aktywności i są zwykle semi-SLami w czasach współczesnych, a ja bym pograła sobie dłużej niż miesiąc i napisała historię na nowo.