Na jakim forum byście zagrali?

Masz pomysł na forum, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
jestem wredna
Moje fora
i mam rangę naczelnego założyciela na rosemoor
 summerland#8620

#44559 28 paź 2018, 18:36

avocado pisze:
28 paź 2018, 10:07
Jakieś większe miasto, coś nowego, czego dawno nie było. Luizjana? Kalifornia? Może życie na jakiejś wyspie, na przykład Wyspa Jekyll? Niby typowy SL, ale z dodaniem jakichś smaczków - np. miejscowe legendy lub fabuła rozpoczynająca się od jakiejś klęski żywiołowej, nie wiem, miasto podnoszące się po jakimś większym huraganie, powodzi? Coś po prostu nowego, ale żeby to nie było już to małe miasteczko, a jakaś większa metropolia. No i fajnie, jakby było tam ciepło, miła odskocznia na ziomowy czas :lol:

A jak nie Stany, to Nowa Zelandia, Australia lub tradycyjnie Anglia, byłabym bardzo szczęśliwa i od stycznia nawet mogłabym pomóc graficznie :cookie:

o Australia albo Nowa Zelandia to byłoby coś mega!

Awatar użytkownika
O mnie
W wolnym czasie przeglądam memy, gram w gre i koloruję sobie, także nie powiedziałabym, że należę do ludzi, którzy powinni wypełniać takie rubryczki.
Moje fora
Morsmordre, Storyville's Mulan

nie ma fal#2284
 11351499

#44560 28 paź 2018, 18:38

avocado pisze:
28 paź 2018, 10:07
Jakieś większe miasto, coś nowego, czego dawno nie było. Luizjana? Kalifornia? Może życie na jakiejś wyspie, na przykład Wyspa Jekyll? Niby typowy SL, ale z dodaniem jakichś smaczków - np. miejscowe legendy lub fabuła rozpoczynająca się od jakiejś klęski żywiołowej, nie wiem, miasto podnoszące się po jakimś większym huraganie, powodzi? Coś po prostu nowego, ale żeby to nie było już to małe miasteczko, a jakaś większa metropolia. No i fajnie, jakby było tam ciepło, miła odskocznia na ziomowy czas :lol:

A jak nie Stany, to Nowa Zelandia, Australia lub tradycyjnie Anglia, byłabym bardzo szczęśliwa i od stycznia nawet mogłabym pomóc graficznie :cookie:
Popieram całym serduszkiem! Od kiedy padło wxv, nasze środowisko jakby przymarło i chociaż jest to jak najbardziej zrozumiałe, ale wydaje mi się, że najwyższy czas otrzeć łzy, a takie forum byłoby idealnym przykładem tego, że mimo wszystko się da i może nasze slowe grono przestałoby cierpieć na niedostatek nowości. Gdyby ktoś miał konkretny pomysł i w ogóle, mogłabym nawet pomóc przy tworzeniu (chociaż nie przy samym adminowaniu, bo do tego to się nie nadaję), jako że mam czas, więc z miłą chęcią potworzyłabym jakieś lokacje albo porobiła inne techniczne sprawy! :omg:

Awatar użytkownika

#44562 28 paź 2018, 19:53

mi to się marzy Sydney, albo jakiś bajeczny archipelag wysp np na Karaiby, Hawaje między którymi można byłoby poruszać się łodziami. Albo nawet Ateny lub w ogóle Grecja, te ciepłę klimaty. W sumie jeżeli ktoś byłby chętny pewnie mogłabym pomóc przynajmniej w uzupełnianiu tematów, zbieraniu informacji itp ^^ Marzy mi się coś po prostu ciepłego <33

Awatar użytkownika
Moje fora
Hogwart Dream

#44567 29 paź 2018, 15:05

Dziki Zachód. Nie, żeby właśnie wyszło RDR2, ale wyszło.
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
czekam na Storyville

#44574 31 paź 2018, 15:32

Jakiś fajny obóz herosów, który nie będzie ośrodkiem terapii od seksu, z jakąś przyjemną dla oka fabułką, niekoniecznie by wszyscy chcieli się pozabijać.

Awatar użytkownika

#44584 01 lis 2018, 13:13

Cirilla pisze:
09 paź 2018, 11:49
lennyface pisze:
08 paź 2018, 14:28
Eter pisze:
07 paź 2018, 17:44
Ludzie, błagam, współczesny, lekko przyszły lub lekko przeszły Potter, ale taki ze żwawą administracją i fabułą szybszą od malucha, i bardziej wciągającą od wyścigów ślimaków; będę karmić bezami, ale proszę, niech to się stanie :c
Po stokroć tak! Błagam
Też bym grała jak najbardziej <3 Jak jeszcze się bawiłam we francuskie pbfy to kiedyś modne były tam szalone hybrydy kilku książek/filmów, pamiętam Potter x Gra o Tron x Igrzyska Śmierci albo coś z wampirów? szokujące ale bardzo bardzo bym na czymś takim grała (niekoniecznie te trzy) :loff:

hahahha potter x got x igrzyska brzmi jak niezłe pato, ale wiecie w sumie możnaby coś z tego ciekawego wycisnać, bo to jednak ma jakieś wspólne punkty XD

+ tak, bardzo bym chciała współczesny hogwart <3 albo chociaż współczesne studia-hogwartu XD nie wiem, coś dla wiekowo 20+ i magiczne i BEZ świrów kanonicznych, którzy nie pozwalają ci się bawić konwencją, bo im przeszkadza, że się dobrze bawisz XD

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?

#44585 01 lis 2018, 14:56

Współczesne forum Potterowskie, najlepiej w Stanach Zjednoczonych to coś na co czekam od bardzo, bardzo dawna i nie mogę się doczekać... Bez systemu kostek, ciekawe pomysły na fabułę dla dorosłych, jakaś nowa zła organizacja, jakieś nowe legendy i mroczne historie, na których skupiłaby się ta mroczna strona świata.

Awatar użytkownika
O mnie
taki mały, kochany bąbelek, z gejowymi wątkami gdzie się da
Moje fora
moreland <3

aluś#6743

#44587 01 lis 2018, 15:10

_Dziwny_ pisze:
01 lis 2018, 14:56
Współczesne forum Potterowskie, najlepiej w Stanach Zjednoczonych to coś na co czekam od bardzo, bardzo dawna i nie mogę się doczekać... Bez systemu kostek, ciekawe pomysły na fabułę dla dorosłych, jakaś nowa zła organizacja, jakieś nowe legendy i mroczne historie, na których skupiłaby się ta mroczna strona świata.
też o to błagam od premiery Zwierzątek, ale na nic. :/

Awatar użytkownika
O mnie
Mother of dragons, queen of pirates, graduated Hogwarts, shadow hunter in training
Moje fora
Prawie nigdzie, czekam i obserwuję

#44590 01 lis 2018, 17:46

zdzirka pisze:
01 lis 2018, 13:13
Cirilla pisze:
09 paź 2018, 11:49
lennyface pisze:
08 paź 2018, 14:28

Po stokroć tak! Błagam
Też bym grała jak najbardziej <3 Jak jeszcze się bawiłam we francuskie pbfy to kiedyś modne były tam szalone hybrydy kilku książek/filmów, pamiętam Potter x Gra o Tron x Igrzyska Śmierci albo coś z wampirów? szokujące ale bardzo bardzo bym na czymś takim grała (niekoniecznie te trzy) :loff:

hahahha potter x got x igrzyska brzmi jak niezłe pato, ale wiecie w sumie możnaby coś z tego ciekawego wycisnać, bo to jednak ma jakieś wspólne punkty XD

+ tak, bardzo bym chciała współczesny hogwart <3 albo chociaż współczesne studia-hogwartu XD nie wiem, coś dla wiekowo 20+ i magiczne i BEZ świrów kanonicznych, którzy nie pozwalają ci się bawić konwencją, bo im przeszkadza, że się dobrze bawisz XD

Ej forko było super i bardzo ogarnięte wbrew pozorom!

Co do @up to też bym grała na potterowej Ameryce, ale jednak z kostkami i mechaniką – propsuję fora potterowe za to że są potterowe a nie zmieniają się w SL w których szczytem magii jest zmiana koloru włosów.

Awatar użytkownika
Moje fora
TVD 4EVER!
czekajac na omen

MAYKEE#4734

#44597 02 lis 2018, 11:42

Wampiry, wilkolaki, czarownice! No takie cos ala TVD/TO/Legacies. Moze cos podobnego? Cos autorskiego? Tylko nie podawajcie mi tego niby forum pamietnikow co jest.

Awatar użytkownika
O mnie
Zaczarować Cię?

#44601 02 lis 2018, 19:37

A może by tak coś ala charmed? Forum nastawione przede wszystkim na grę demonami, a trzy siostry byłyby postaciami NPC.

Awatar użytkownika
Moje fora
tworzymy omen

#44635 04 lis 2018, 20:36

mrMAYKEE pisze:
02 lis 2018, 11:42
Wampiry, wilkolaki, czarownice! No takie cos ala TVD/TO/Legacies. Moze cos podobnego? Cos autorskiego? Tylko nie podawajcie mi tego niby forum pamietnikow co jest.
zapraszam :buttdance:

Awatar użytkownika
O mnie
Niskiego wzrostu dziewczyna, która bywa wredna. A jej hobby, to zbieranie książek. :v
Moje fora
Brentwood, Hello Boston, Sweetwater, Rosemoor, TOD

Unicorn#0089
 44108130

#44650 05 lis 2018, 1:02

Ja bym chciała coś o Legacies :<
Obrazek

Awatar użytkownika

#44749 08 lis 2018, 8:29

A może cos tropikalnego. Karaiby lub Hawaje. Havana, Portoryko, Albo nawet barbados. <3 Taka odmiana od tego co się u nas dzieje z pogodą. Jakiś ośrodek umiejscowiony w takim miejscu - jeżeli byłby to mniejsza wysepka, albo po prostu SL o życiu w takim miejscu, jak Havana. Wiadomo Castro, zatargi między kulturowe, rebelianci, narkotyki i handel bronią ^^ W dodatku mocno rozwinięty wątek z turystyką <3
Albo połączenie kilku wysepek - ala dzielnic. Może być nawet miejsce fikcyjne. Między którymi pływałoby się łódkami, promami <3

Awatar użytkownika
O mnie
podobno jestem najnudniejszym człowiekiem na świecie, keep scrolling.
Moje fora
Virus, Rosemoor.
uśpiony, ale obecny
 Unthinkable #0079

#44833 08 lis 2018, 10:18

_Dziwny_ pisze:
02 lis 2018, 19:37
A może by tak coś ala charmed? Forum nastawione przede wszystkim na grę demonami, a trzy siostry byłyby postaciami NPC.
Tutaj są demony, może forum przypadnie Ci do gustu.