Baza Forów


Dzięki poniższym spisom, możesz w łatwy sposób wyszukać miejsca do gry spełniające Twoje oczekiwania.
Informacja dla administratorów: jeśli chcecie, aby w bazie widniał inny opis lub macie gotowy banner (600x120), wyślijcie dane do któregokolwiek z administratorów, a zostaną tutaj zamieszczone.


Gry RP na Discordzie

akcjawojskoszpiedzyprzyszłośćnaukawalkasupermoceprzygoda

Czy na pewno możesz ufać swoim współpracownikom?

Overwatch jest znaną na całym świecie organizacją pokojową. Tworzą ją bohaterzy wojenni i niezwykłe jednostki z całego świata, zdolne przeciwstawić się potężnym wrogom. Powstała 20 lat temu, gdy na świecie wybuchł konflikt omniczny – bunt samoświadomych robotów doprowadził do wielkiej wojny światowej. Infrastruktura wielu krajów została zniszczona, a pełno dzieciaków zostało pozbawionych rodzin i zmuszonych do życia w biedzie. W 2068 roku te dzieciaki są już dorosłymi ludźmi, ukształtowanymi przez trudne czasy. Mogą dołączyć do bohaterów, którzy zakończyli wojnę w przeszłości. Stać się agentami Overwatch. Jako żołnierze, naukowcy i medycy wprowadzić świat w lepszą erę.

Jednak czy wszyscy są na tyle wspaniałomyślni? Trudne czasy, wymagają specjalnych działań. Każdy nauczył się walczyć o swoje. Organizacja terrorystyczna Talon wierzy, że tylko konflikt doprowadzi do rozwoju ludzkości, by ponownie nie musiała się nigdy lękać omników. W wielu krajach realną władzę sprawują grupy przestępcze, nie politycy. Futurystyczny gang kowbojów, architekci tkający ze światła, niebezpieczni najemnicy...

Staniesz po stronie Overwatch? A może pragniesz doprowadzić do upadku bohaterów? Dołącz do nas i weź udział w ekscytujących historiach. Czekamy na ciebie, agencie...

06.11.2020
fora Urban i Modern Fantasy

Harry_Potter Hogwart Londyn Wielka_Brytania czarodzieje realne_wizerunkiczasy_współczesnemagia

Fabuła forum skupia się na współczesnym czarodziejskim życiu w Wielkiej Brytanii. Voldemort został pokonany, śmierciożercy nie istnieją, a magiczny świat zmaga się z zupełnie nowymi problemami. Dorośli czarodzieje ścigają się o wymarzone posady, uczniowie korzystają z uroków Hogwartu i okazjonalnych wymian międzyszkolnych… ale dzieje się też wiele, wiele więcej!

09.10.2009
Harry_Potter magia realne_wizerunki Wielka_Brytania lata_80

Melodia kołysanki dotychczas była cicha i spokojna. Stanowiła jeden z elementów tła, nienachalnie towarzysząc chcącym z nią przebywać słuchaczom. Nigdy nawet nie próbowała zagłuszać pozostałych dźwięków - w końcu była tylko kołysanką, miała określone zastosowanie - ale również nigdy nie przerwała się ani na chwilę. Aż do teraz.

26.05.2019
Harry_Potter Hogwart Londyn Wielka_Brytania czarodzieje realne_wizerunkirok_1956magia

Anglia, rok 1955 Mugolskie wojny światowe wstrząsnęły również światem czarodziejów; konflikt, którego czarodzieje nie potrafili pojąć, ciągnął za sobą ogrom nieszczęść, zniszczenia i śmierci. Niektórzy angażowali się w nie czynnie, broniąc Wielkiej Brytanii przed zniszczeniem. Mugole stanowili inny świat, konflikty o granice, wyższość jednych narodowości nad innymi, nie interesowały czarodziejów. Czarodzieje chcieli jedynie pokoju. Magia była sporym wsparciem podczas bitwy o Anglię. Groza była tym większa, że daty II wojny światowej zbiegły się z datami wojny z Gellertem Grindewaldem, czarnoksiężnikiem, który w imię rzekomego większego dobra zapragnął zapanować nad światem mugoli i wyprowadzić czarodziejów z ukrycia. Plan ten, jakże szalony i zbrodniczy, miał zostać dokonany przy pomocy trzech tajemniczych artefaktów zwanymi Insygniami Śmierci. Grindelwald zdołał zdobyć Czarną Różdżkę, odebrał ją wytwórcy różdżek Gregorowiczowi, a przy jej pomocy siał terror wzdłuż i wszerz Europy, zdobywając kolejne wpływy. Jako pierwszą podporządkował sobie Bułgarię. Znamiennym był pojedynek, który odbył się w 1945 roku pomiędzy nim a Albusem Dumbledorem, jego dawnym przyjacielem i wyjątkowo utalentowanym czarodziejem. Grindewald zabił Albusa, a siedem lat później na skutek wynegocjowanego z Ministerstwem Magii pokoju, przejął zwierzchnictwo nad Hogwartem. Hogwart pod wodzą Grindelwalda podupadł. Niektóre rodziny, zwłaszcza słabszej krwi, zabrały swoje dzieci ze szkoły. Zaczęto w niej uczyć czarnej magii, wprowadzono wojskowy dryl na wzór wschodniego Durmstrangu. Grindelwald jednak rzeczywiście ucichł... Nic nie słychać o Tomie Riddle, lecz jego bliscy znajomi, ludzie, którymi się otaczał w szkole, wiedzą, że mieszka w Anglii. O tajemniczych Rycerzach Walpurgii krążą plotki przez wielu uznawane za czcze teorie spiskowe. Wciąż panuje chaos po wojennej zawierusze; wykorzystują to bandyci, ulice nie są bezpieczne. Panuje pokój, lecz nastroje nie są spokojne – coś wisi w powietrzu, choć trudno do końca wyczuć, czym to pachnie...

16.07.2015
harry-pottermagiahogwartphoenix-feather

Quo vadis? Mugolski pisarz zadał kiedyś to pytanie, które obecnie zdaje się definiować naszą egzystencję - Dokąd zmierzasz?

Właśnie, dokąd zmierzamy? Odkąd wkroczyliśmy w XXI wiek, świat niemagiczny pędzi niczym ekspres Londyn-Hogwart napędzany Eliksirem Wigoru. W obecnym 2020 roku szczególnie dobrze wiedzą to czarodzieje, którzy związali się z mugolami i codziennie godzą dwa światy. Nowinki technologiczne udowadniają do czego potrafi posunąć się społeczeństwo niemagiczne, żeby tylko ułatwić sobie funkcjonowanie - po co komu różdżki?

Jak w tym wszystkim funkcjonuje magiczna część ludzkości, która z własnej woli wkroczyła w kręgi technologiczne? Jedni lepiej, drudzy gorzej. Największą frajdę mają najmłodsi, którzy wychowują się w świadomości istnienia dwóch światów.

Nie ekscytujcie się, dzieciaki! Do Hogwartu nadal nie można zabierać urządzeń elektronicznych, nie mielibyście z nich pożytku. Nawet jeśli na przestrzeni lat kadra szkoły zmieniła się kompletnie, to nadal jedziecie tam korzystać z zakurzonych ksiąg spoczywających na tych samych regałach, warzyć eliksiry z użyciem szkolnych zapasów, odkrywać tajemnice zamku, chłonąć wiedzę bez potrzeby stukania w ekrany tabletów. Bo magia ma się dobrze bez technologii. Bo Nasz postęp odmierzamy według innej skali.

Ale cóż, jeśli sądzisz, że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła, zwłaszcza wśród dzieci, to niezawodny znak, że jesteś mugolem.

31.01.2021
wampiryBloodlinesmaskaradaVtMWoDchicago1920

Druga odsłona Bloodlines, gry w uniwersum gry "Wampir Maskarada", horroru osadzonego w rozległym Świecie Mroku. Główną rolę odgrywają tutaj wampiry, nazywane również Spokrewnionymi lub Kainitami. Spokrewnieni są nieumarłymi, żywiącymi się krwią istotami, dysponującymi potężnymi, nadnaturalnymi Dyscyplinami. Każdej nocy walczą o zachowanie własnego człowieczeństwa, będącego jedynym, co powstrzymuje czyhającą wewnątrz Bestię przed przejęciem kontroli nad ciałem wampira. Jest to mroczny świat będący odbiciem naszego własnego, gdzie nieumarli krwiopijcy uzewnętrzniają mrok, który my - ludzie - w sobie skrywamy; uzewnętrzniają to, co w nas najgorsze, nasze najbardziej prymitywne instynkty i pragnienia. Wampir Maskarada jest grą dla dojrzałych odbiorców, gdyż można tu spotkać między innymi brutalne mordy i erotyczne sceny. Akcja tej sagi rozgrywa się na początku lat dwudziestych XX wieku, w mieście Chicago.

01.01.2021
FORA SECOND LIFE

współczesnośćkoreaseulsecond-lifejcinkmistrz-gry

Seul to stolica demokratycznej Korei Południowej i od wielu już lat piastuje miejsce na podium najbardziej zaludnionych miast na świecie. To swoista przeplatanka nowoczesności z tradycją, chaosu z ponadczasowym spokojem, wysokich, szklanych wieżowców i typowo azjatyckiej zabudowy.

Witajcie! A może powinnyśmy powiedzieć 안녕하세요? Serdecznie zapraszamy Was do przyłączenia się do naszego grupowego roleplay w typie second-life, którego akcja rozgrywać się będzie w stolicy Korei Południowej - Seulu. Stańcie się razem z nami częścią "koreańskiej fali" i zobaczcie Hallyu! Oferujemy między innymi możliwość rozwoju kariery w różnorakich branżach - chociażby w jednej z wielkich, koreańskich firm (takich jak np. Hyundai), czy też w branży filmowej, forumowe zespoły k-popowe, gangi fabularne, miejscówki edukacyjne (m.in. uniwersytety "SKY"), służbę wojskową oraz wiele innych!

18 października 2022
Seattle duże_miasto

Szmaragdowe miasto położone w stanie Waszyngton na południe od granicy z Kanadą. Liczy niespełna milion mieszkańców i jest jednym z ważniejszych portów lotniczych oraz morskich w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Kultura tego miejsca jest szeroko rozpięta. Pochodzą z niego takie osobistości, jak Bill Gates, Clint Richardson, Constance Cummings. Przechadzając się chodnikami deszczowego miasta znajdziesz murale przedstawiające Nirvanę czy Pearl Jam; a na ulicach dostrzeżesz wielkie loga znanej kawiarni Starbucks czy firmy Amazon, które swój początek miały właśnie tutaj. Mieszkańcom nieobca jest także sportowa rozrywka, na którą tłumnie uczęszczają, stadiony wypełniane są przez fanów futbolu amerykańskiego, baseballu oraz piłki nożnej. Miasto leży przy zatoce Puget, a wraz z jeziorem Waszyngtońskim łączą się w Lake Union. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie - maruderzy święty spokój, a ci żądni rozrywek - niezasypiający miejski zgiełk. Miasto zaskoczy cię każdego dnia i nigdy nie poznasz go do końca.

22.07.2020
Floryda turystyka małe miasteczko system odznak

Hope Valley to nieduże miasteczko w południowo-zachodniej części Florydy, liczące sobie góra 15 tys. ludzkich istnień, osiedlonych tu na stałe. Jego wyjątkowe położenie – pomiędzy Zatoką Meksykańską a ogromnym Parkiem Narodowym Everglades – daje jego mieszkańcom wachlarz możliwości, dotyczących zarówno wyboru pracy, jak i nietuzinkowych sposobów spędzania wolnego czasu. W starej, głównej części miasta czas jakby się zatrzymał. Dwa rynki – większy z ratuszem w centrum i drugi z małym kościołem stanowią serce, wokół którego skupione jest życie mieszkańców. Budynki to raczej niska zabudowa w stylu kolonialnym – pełna wszelkiego rodzaju sklepików, lokalnych biznesów i punktów, które nastawione są na odwiedziny turystów. Tu mieszkają też ci, którzy lubią nazywać się lokalsami. Zaledwie kilka kilometrów dalej znajduje się piękny, ozdobny wjazd do znacznie bogatszej, nowszej części miasta: tam spotkamy ludzi wszelkiej maści i obyczajów, których łączy jedna cecha: pewnego razu zakochali się w Hope Valley na dobre i postanowili tu osiąść na zawsze. W miasteczku panuje pozytywny klimat nie tylko ze względu na pogodę. Duża ilość turystów i ludności napływowej powoduje, że nikogo nie razi tu inna narodowość, orientacja seksualna czy kolor skóry. Nie ma też znaczenia zawód czy zasobność portfela – wszyscy są tu mile widziani. Tylko jedno spędza rdzennym mieszkańcom sen z powiek – rozrastająca się dzielnica bogatych zagraża mniejszym, często rodzinnym biznesom. Bo co, jeśli komercyjny Starbucks zagrozi istnieniu kawiarenki „U Andy”?

15.05.2020
LondonAngliadużemiasto

Londyn to jedno z ulubionych miast na całym świecie, do którego ludzie uwielbiają wracać. Pomimo tego, że kojarzy się ono ze specyficznym humorem Anglików oraz deszczową pogodą - w dalszym ciągu jednak jest jednym z tych miejsc, które bardzo wielu podróżników zaznacza na swojej mapie. W końcu kto nie chciałby na własne oczy zobaczyć Big Bena, czy też cieszyć się pięknym widokiem z London Eye. Kto z odwiedzających nie chciałby przejechać się piętrowym autobusem, czy czarną taxi?

21.05.2021
Los Angelessecond lifela la land

Los Angeles. Miasto, w którego broszurach reklamowych wciąż powtarza się ten sam kiczowaty slogan – kochasz go albo nienawidzisz. Rzeczywiście jest miastem sprzeczności, gdzie wszystko na pierwszy rzut oka wydaje się czarno-białe – w końcu luksusowe wille w Beverly Hill należące do milionerów i aktorów znanych z wielkich ekranów kontrastują z wszechobecnymi tłumami bezdomnych – ale w rzeczywistości oddaje każdy odcień szarości pomiędzy nimi.

26.07.2022
New York Cityaktywny MGNYCity

Forum typu second-life, osadzone w Nowym Jorku. Mamy aktywnego MG, pomocną administracje jak i użytkowników <3

Zapraszamy!

20.12.2019
forum_literackie forum_homoerotyczne 18+ wizerunki_mieszane

Rainbow to działające od 2014 roku literackie homoerotyczne forum RPG, na którym gracze mogą prowadzić nieograniczoną liczbę sesji w ramach jednego konta. Wszystko zaczyna się od znalezienia kogoś, kto podziela Twoje zainteresowania, np. też lubi fabuły z wątkami BDSM lub underage. Później ustalacie między sobą szczegóły i rozpoczynacie fabułę, w której każde z Was odgrywa umówioną rolę. W fabułach zwykle występują dwie główne postaci, które nawiązują relację, często seksualną. Brzmi dobrze? Zajrzyj do nas i – jak wielu innych graczy – przekonaj się, że nie tylko brzmi!

2014
div class="bf-cont">
treehill rpg treehillrpg Second-Life

Miasteczko Tree Hill usytuowane w Stanie północnej Karoliny, na wybrzeżu oceanu, otoczone z pozostałych stron wzgórzami, pomiędzy którymi wije się kręta rzeka, to tylko niektóre atuty, które sprawiają, że Tree Hill jest niezwykle urokliwym miasteczkiem. Zaprasza tutaj nie tylko malownicze położenie, ale także liczne kluby, restauracje i miejsca, w których można spędzać swój wolny czas. Dla bardziej wymagających znajdą się wysokiej klasy szkoły: TH High oraz TH University, a także wiele ciekawych miejsc pracy, w których każdy znajdzie dla siebie satysfakcjonujące zajęcie. Tree Hill jest magnesem dla ciekawych osobistości, wszyscy mieszkańcy razem, a także każdy z osobna tworzą barwny fundament tego miejsca. Każdy z nas tworzy swoją własna prawdziwą historię. Historię o o miłości, przyjaźni, wzajemnym zaufaniu, ojcach i synach, matkach, żonach, córkach, o zakazanym owocu, po którego tak mocno chcesz sięgnąć, o szczęściu, którego szukasz.. O życiu i o czasie. założone w połowie września w 2008 roku na mojeforum.net później zostało przeniesione na wxv. Od października 2018 r. forum jest na płatnym serwerze, aż do teraz.

2008
fora historyczne

fora Science Fiction

fora fantasy

tagtagtagtagtag

Żelazny tron, czyli niedościgniona mrzonka dla tłumów i niewygodne krzesło dla jednostek.
Spiski, intrygi i knowania. Nieodgadnione intencje osób pozornie wiernych i załamanie światowych potęg. Brzmi ciekawie? Historia w naszej grze potoczyła się nieco inaczej. Inni nigdy nie nadeszli, a smoki nie powróciły. Żebraczy Król Viserys okazał się sprawnym organizatorem i zdołał zaatakować Siedem Królestw za swojego życia. Robert, król uzurpator, zginął w bitwie wraz ze swym namiestnikiem. Rozpoczął się wówczas proces fragmentacji królestwa. Dawni przyjaciele Roberta koronują się, a pogrążony w wojnie i szaleństwie region Dorzecza dzieli się na trzy małe królestwa i jedno lordostwo. Nadchodzi rok 336 AC. Szesnastka królów władających swymi domenami staje się zmęczona ciągłymi niesnaskami. Czas werbunku, płynącego potokami złota, ale także łez i krwi. Wobec miecza najeźdźcy wszyscy są równi.
Mamy złożony, acz łatwy do zrozumienia system umiejętności, opisujący talenty postaci. Każdy gracz ma prawo stworzyć jednego bohatera będącego od początku królem lub głową rodu. Grając władcą, można wpływać i zmieniać swój region, a nawet oddziaływać na cały kontynent.

12.2017
WiedźminFantasyPółnocPotworyMieczeMagia

Północ, choć obroniła swoje granice i odbiła większość utraconych ziem, znalazła się w trudnym położeniu. Słaba, zrujnowana, dymiąca jeszcze pożogą, dręczona plagą głodu, chorób i bezprawia. Podczas gdy daleko nad Albą liże zranioną dumę Biały Płomień Tańczący na Kurhanach Wrogów, północni władcy usiłują odbudować ład na swoich włościach, spierają się o rozdarte terytoria. Głosu rozsądku próżno nasłuchiwać ze strony Czarodziejów, kiedyś obecnych w roli doradców na każdym dworze, obecnie, po upadku Rady i Kapituły, rozproszonych po świecie.

Tymczasem, na splamionych krwią błoniach wczorajszych bitew dziś wciąż grasują trupojady wydłubujące szpik oraz mięso spod zaśniedziałych pancerzy. Rozzuchwalone bestie zaglądają w okna chałup. Po gościńcach tułają się sieroty, wdowy i wysiedleńcy, padając łatwym łupem bandytów oraz dezerterów. Kupieckie karawany oraz samotni podróżni przemierzający trakty znów nasłuchują wśród ostępów złowrogiego świstu strzał. Do lasów powróciły komanda Scoia’tael, zdradzone przez Dol Blathanna oraz Nilfgaard. Bez nadziei na zwycięstwo, rzucają się do ostatniego rozpaczliwego zrywu przeciwko ludziom.

W mroźne wieczory wiatr wyje jak potępieniec, a w jego skowycie, wśród deszczu, wśród gromów i błyskawic, słychać tętent Dzikiego Gonu.

30.03.2018
spectrofobia magia fantasy alicja_w_krainie_czarów

Porzuć Świat Ludzi i przekonaj się sam, zagłębiając się w fantastycznych krainach: Szkarłatnej Otchłani, przedsionka, w którym ścierają się rzeczywistość i magia, oraz Krainie Luster w równej mierze pełnej najwymyślniejszych cudów co przerażających wynaturzeń. Po czyjej staniesz stronie? Czyją sprawę wesprzesz? MORII zrzeszającej ludzkich badaczy, którzy dla wiedzy i władzy nie cofną się przed niczym? Stowarzyszenia Czarnej Róży strzegącego sekretów i tajemnic za Lustrem? Anarchs chcących wyzwolić uciskane przez władzę rasy? A może chcesz się tylko wzbogacić i dołączyć do Czarnych Kart? Choć czy nie lepiej byłoby wesprzeć tych, którzy są za słabi by dziś walczyć z najpotężniejszymi graczami? Wspomóc piracką kompanię Blackteetha, prowadzić nielegalne interesy dla jednego z mniejszych gangów czy walczyć z działalnością MORII i ich nieetycznymi eksperymentami jako zwykły, prosty człowiek. Ostatecznie nic nie stoi na przeszkodzie, by uciec do zacisznego domku gdzieś w Szkarłatnej Otchłani, bądź gdziekolwiek indziej, zamieszkać z gromadką Dachowców i nie przejmować się problemami wielkiej polityki lub zostać najemnikiem, który wesprze każdego kto zapłaci. Nie zapomnij o ponadczasowych istotach z najdalszych zakątków Krainy Snów, które coraz częściej stanowią zagrożenie dla mieszkańców Trzech Światów. Jedynym, którzy stoją na ich drodze są członkowie Bractwa. Choć może lepiej przyłączyć się do enigmatycznego Kultu Snów, by zmienić rzeczywistość w najgorszą z sennych mar? Popadnij w kapelusznicze szaleństwo albo dzierż berło władzy Upiornego Arystokraty. Przemierzaj świat w ożywionej skorupie Marionetki lub osiądź w którymś z osobliwych miast. Możliwości jest bez liku – od Ciebie zależy co i jak będziesz odkrywał.

29.11.2010
fora zwierzęce

smokifantasySWS

Smoki Wolnych Stad to forum o długoletniej tradycji (powstaliśmy w 2006 roku!), gdzie każdy, kto zapragnie wcielić się w smoka, znajdzie miejsce dla siebie. Dołącz do jednego z Wolnych Stad i, dzięki pomocy swoich współplemieńców, zostań siejącym postrach czarodziejem czy wojownikiem, wychowującym młode pokolenie piastunem lub ratującym zdrowie i życie uzdrowicielem. Nie zdziw się, kiedy usłyszysz z pysków twoich smoczych pobratymców opowieści brzmiące jak legendy, a okaże się, że były to prawdziwe wydarzenia z udziałem graczy, które w naturalny sposób zachowały się w się w tradycji ustnej naszych smoczych podopiecznych. Pamiętaj: na SWS główną siłą fabuły są postacie graczy i interakcje między nimi, więc to jak będzie wyglądać twoja rozgrywka zależy od ciebie i od innych graczy. Ale przecież nie tylko innymi smokami się żyje! Za ponadstandardowe rozgrywki odpowiedzialna jest Administracja i Mistrzowie Fabuły, którzy potrafią ubarwiać wydarzenia na bardzo niecodzienne sposoby.

04.2006
zwierzęcekotywarrior catswojownicyna podstawieerin hunter

Artemida jest to najstarsze, wciąż prężnie rozwijające się forum oparte na świecie Wojowników autorstwa Erin Hunter. Akcja forum skupia się na dzikich, leśnych kotach żyjących w czterech klanach: Cienia, Gromu, Rzeki i Wichru, które łączy przestrzeganie Kodeksu Wojownika oraz wiara w Gwiezdny Klan, a także kotach spoza klanów: samotnikach żyjących na własną łapę oraz pieszczochach - domowych kotach.

Forum stawia przede wszystkim na fabułę w której każdy może znaleźć coś dla siebie: od morderczych potyczek między członkami poszczególnych klanów, przez zawiłe intrygi i zdrady, po skomplikowane przyjaźnie, a nawet silniejszą od czegokolwiek innego miłość.

Znajdzie się tu także miejsce dla miłośników kostek, bowiem nasz sztab dobrze przeszkolonych w autorskim systemie Mistrzów Gry dokłada wszelkich starań, by każde polowanie, walka, przygoda, czy też wyprawa zawierały w sobie mnóstwo ciekawych elementów, które nieraz zaszokują - w pozytywny sposób!

2006
manga & anime

Bleachmangaanime

PBF oparty na mandze i anime Bleach, pozbawiony postaci kanonicznych. Forum wyróżnia się szerokim wachlarzem dostępnych graczowi ras, jak i rozbudowanym systemem rozwoju postaci. Można wcielić się w pożerającego dusze pustego, jak i shinigami chroniącym równowagę panującą pomiędzy światem żywych, a zaświatami.

Pomimo 10 lat funkcjonowania forum wciąż się rozwija rozbudowując świat gry o autorskie rozwiązania nie stojące jednak w sprzeczności z duchem oryginału. Posiadamy ekipę zgranych i doświadczonych mg, którzy z chęcią poprowadzą przygody nowym graczom.

30.03.2008
pokemon pokemon_crystal anime manga textgame pikachu

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!

23.03.2011